Rubriek 10: Klasse ZZ (1.35 m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 1 november 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
g. Bocken
l. Linders
a. Dohms
Prijzengeld
1e prijs: € 200.-
2e prijs: € 150.-
3e prijs: € 100.-
4e prijs: € 80.-
5e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 404 Aniek Poels Diserta - P-ZZ Swolgen
2 Mel Thijssen Ambler Gambler Colander Sevenum
3 Renee de Weert Beech Hill Luidam Sevenum
4 19 Nick van den Broek Compadre -
5 Morten Djupvik Disko Bay Bessemeinds Casino Wagenberg
6 Salvador Ferreira Escada Chacco Blue Evertsoord
7 177 Beau Schuttelaar Celine MZ - P-ZZ Tegelen
8 Ellis Pex Halifax Balou du Rouet Sint Joost
9 Iris Michels Eggcelent Cardento P-ZZ Liessel
10 323 jacob wells diamond g P-ZZ Valkenswaard
11 Peter Schollaert Derby du seigneur Ugano sitte Tollembeek
12 Rob van Bussel Chica du Buisson Z Calvaro Z asten heusden
13 Jil Buijze Venus Marome NW Oudelande
14 Kristian Houwen Drop Shot VM Kannan Wanssum
15 108 Tom Martens Milano Emerald P-ZZ
16 Liza Houwen-Tiebot Gingin Balia smh Chinchin Wanssum
17
18
19 Leon Thijssen Everest Zapatero VDL Sevenum
20 Marinus den Doelder Bisquet nn sint gillis waas
21 253 Niels Tacken Greatfull Jodukus Meterik
22 Jan-willem Schaap Fucinda Lord Z herpen
23 347 Niels Knape Speedy Jump Stakkato Gold P-ZZ Swalmen
24 Oda Charlotte Lyngvar First Class - Baarlo
25 Sophie Hinners Carlotta 212 Contagio Baarlo
26 Raf Willemse Harvey Clinton Ravels
27 Rodney Jongschaap TJ mulana cross Malino - dgfghdfg
28 256 Serena Van Werkhoven Earthquake - P-ZZ Neerglabbeek
29 Anneke Niels-van Wijngaarden Freya Spartacus Didam
30 Sandra Klaessen Donna Kitona L Landino neer
31 138 Spencer Roe Eclips NN P-ZZ
32 Christina Kallmert Garanta Cardento Oirlo
33 Maria Stamnæss Contiki Nvt Wagenberg
34 Aniek Poels Fuata Lexicon Swolgen
35 229 Mel Thijssen Carbernet do Itinga Cartogran Sevenum
36 Tim van de Oetelaar Highlight HX Elvis ter Putte KESSEL
37 Yves Winkelmolen Gitte S Aerobic Son en breugel
38 Dave Maarse Fashion Ustinov Wellerlooi
39 Morten Djupvik Hangover Con Polydor Wagenberg
40 12 Patrick Lemmen Ideaal Andiamo Z P-ZZ
41 176 Beau Schuttelaar Caretino Singulord Joter P-ZZ Tegelen
42 107 Tom Martens Fleetwood Clinton P-ZZ
43 Joost Martens El-rapide Douglas Sevenum
44 244 Joep van der Kampen Charlie Casall P-ZZ Sevenum
45 Peter Schollaert Piedro von hary z President Tollembeek
46
47 Frank Schuttert Blind Date 31 Sandro Boy Oudsbergen
48 Rob van Bussel Glenwood Vingino asten heusden
49 Tanja Torgilsman-van Bakel Splendid Spender S Swolgen
50 Niels Tacken Cicer Onbekend Meterik
51 171 Frank van Helmond Gemike Namelus P-ZZ
52 Marinus den Doelder Toronto nn sint gillis waas
53 Leon Thijssen For President Numero Uno Sevenum
54
55
56 169 Sophie Hinners For Sale For Edition P-ZZ Baarlo
57 John Steeghs Monty van de Withoeve Enrico van de Withoeve Meterik
58 Marieke de Bart Champagne Z Chellano Z 'S-HEER ABTSKERKE
59 Michael Vreys Heartbeat Heartbreaker Oudsbergen
60 230 Mel Thijssen Gaudi Lexicon Sevenum
61 Aniek Poels Helre Eldorado van de zeshoek Swolgen
62 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z Wellerlooi
63 Gabryella Dufour Garibaldi - Neerkant
64 Ellen Beckers - van Bussel Faskilly S Indoctro P-ZZ Roggel
65 Marc Beckers Hamilton Conthargos Roggel
66 Marit Huige Gigi van de Wiel Canturo Nisse
67 Miranda Harrington Ghandi Baltic Ospel
68 Nick Haschert C'est Diva H Witten
69
70 287 Beau Schuttelaar Florida Balia NL Bustique P-ZZ Tegelen
71 John Steeghs Noeno Numero uno Meterik
72 Joost Martens J donna bella Landor s Sevenum
73
74 Tim van de Oetelaar Hajime Tangelo van de Zuuthoeve KESSEL
75 109 Tom Martens Baucis D’oully Modesto P-ZZ
76 162 Patrick Lemmen Jilbert Van 'T Ruytershof Numero Uno P-ZZ
77 172 Frank van Helmond Gow Gow Carambole P-ZZ
78 307 Leon Thijssen Valentino Z Vulkano FRH P-ZZ Sevenum
79 Liz Theelen Gada Cadence van 't Gelutt Haelen
80 Frank Schuttert G. Termie R 54 Rubert R Oudsbergen
81 Martien Amendt Full Wish T Ultimo Broekhuizenvorst
82 Siri Martine Bakken Upwood Goodtimes Leunen
83 Michael Vreys Lugano vh lindehof darco Oudsbergen
84 Dave Maarse SOOS BV's Duc de Kerihuel Padinus Wellerlooi
85 246 John Steeghs Albion - P-ZZ Meterik
86 46 Niels Knape Quantum Quintender Swalmen