Rubriek 9: Klasse Z (1.30 m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 18.50
Datum: 1 november 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
P Keunen
l. Linders
a. Dohms
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 70.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 35.-
Regl. Volgprijzen: € 18.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Paul van Wylick Lasino Royal Lasino Velden
2 Gabryella Dufour Gozermie - Neerkant
3 Lianne Kuypers Hinhosa C Vigo D’arsouilles Someren
4 Roberto Previtali Toulini - Valkenswaard
5 Rob Heyligers Colante Cuba Asten
6
7 149 Miguel Laiz Zandio Rocher de Laume - P-Z
8 Robby Krowoza Cool Cookies Cornado I roermond
9
10 Rob van Bussel Fee Casall asten heusden
11 Johan Klein Zieverink GINA phin phin lierop
12 Niels Tacken Goodwill Tangelo vd Zuuthoeve Meterik
13 Kim Huige Intouchable Untouchable Kessel
14 Niels Knape Name It Namelus Swalmen
15
16 Renee de Weert Edelmanfee Kojak Sevenum
17
18
19 306 Leon Thijssen American - P-Z Sevenum
20 291 Beau Schuttelaar Fhilavska nn P-Z Tegelen
21
22 Sophie Hinners Huupie Donja Bernini Baarlo
23 238 Lars Kuster Mujalin - P-Z Oudsbergen
24 137 Spencer Roe Fabulous nn P-Z
25 154 Iris Michels Doriena V Numero Uno P-Z Liessel
26 391 Nadine van Wylick - Hintzen Fameuze Namelus R P-Z Velden
27 339 Julia Hallberg Happy hour Spartacus P-Z Weert
28 202 Gabryella Dufour It's me - P-Z Neerkant
29
30 Larissa Bijl Grace Ticallux verte Deurne
31 Ellis Pex Nikita numero uno Sint Joost
32 Pieter Keunen Hero Diamant de Semilly KESSEL
33
34 Rob van Bussel Imke Asrael asten heusden
35 324 Ozgur Ozkan Gershwin Mr. Blue Helmond
36 Oda Charlotte Lyngvar Hip Hop W Quasimodo X Baarlo
37 Niels Tacken Fitonia Onbekend Meterik
38 Christina Kallmert Bonie de la Roque Zandor Z Oirlo
39
40 Daan De Cleene Mali Bamako de muze meerdonk
41 18 Nick van den Broek Ha-Cantos Cantos Sevenum
42 Renee de Weert Royal Nn P-Z Sevenum
43 Nicole Mestrom Jolie Fleur Contact vd Heffinck Swalmen
44 Niels Knape Kapri van d Hemelse Breedte Nabab de Reve Swalmen
45 Sacha de Wit Dusty Buddies Dare Devil Ossendrecht
46 Sophie Hinners Hendrick's HX Bustique Baarlo
47 290 Beau Schuttelaar Fuji Ustinov P-Z Tegelen
48
49
50 Lovise Klemetzen Giant - Swolgen
51 Mel Thijssen Nena K Z Non stop Sevenum
52
53
54
55
56 Iris Michels Ediamo NN Liessel
57 Marlies van Soest Marieke Cicero van Paemel Z Evertsoord
58 Paul van Wylick Griffith VW Vingino Velden
59 466 Teddy van de Rijt Cahlista caruzo Nuenen
60 Morten Djupvik Hannes W Eldorado vd zeshoek TN Wagenberg
61 Joost Martens Faline Eldorado van de Zeshoek Sevenum
62 Larissa Bijl High Limits Gentleman Deurne
63 65 Miranda Harrington Chiva Z Chippendale Z P-Z Ospel
64
65
66 Marit Huige Hyacinthe Indoctro Nisse
67 Michael Vreys elite l.b. Eagle eye Oudsbergen
68 136 Spencer Roe Ice nn P-Z
69 Rob van Bussel Isa entertainer asten heusden
70 221 Emile Tacken Lowa - P-Z Meterik
71 Peter Schollaert Corbuchy z Cosinhus Tollembeek
72 Raf Willemse Kwandor Nabab de reve Ravels
73 133 Ellis Pex Cannavaro - Sint
74 Pieter Keunen Hugo Bodinus KESSEL
75 Sandra Klaessen Alano neer
76
77 Tanja Torgilsman-van Bakel Gonsido-AL Cardento Swolgen
78 Wiel Heber Huupie Wizzerd WV Asenray
79 Daan De Cleene mistral van 't merodehof Elvis ter putte meerdonk
80
81 Lovise Klemetzen Eolita Vegas VDL Swolgen
82
83 Joffra Schaap Zamira Zambesi herpen
84 Frederique Borgoens Capri z Catoki Blegny
85 303 Leon Thijssen Grand Blanc De Villa D'Arto - P-Z Sevenum
86 Maria Jorgensen Ibiza Sky Ukato Wagenberg
87 Marinus den Doelder fonzie thunder van de zuuthoeve sint gillis waas
88 Sophie Hinners Gyloma Kashmir van Schuttershof Baarlo
89 Maria Stamnæss Contiki Nvt Wagenberg
90 237 Lars Kuster Denver de liebri Z Diamant de semilly P-Z Oudsbergen
91 jacob wells josefine cc Valkenswaard
92 Tim van de Oetelaar Zepp Z Zandor Z KESSEL
93
94 Teddy van de Rijt Charissa Cicero Nuenen
95 429 Miranda Harrington GDL Egiralda Vigaro P-Z Ospel
96
97 Emile Tacken Hancock Marrome Meterik