Rubriek 4: Klasse 6-jarige


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 16.00
Datum: 1 november 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
a. Enckevort
.t Enckevort
g. Stappershoef
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 80.-
3e prijs: € 70.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 16.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 245 John Steeghs Irocco Blue - P-6-jr Meterik
2 Dave Maarse Identiek Zirocco Blue Wellerlooi
3 Johan Klein Zieverink Inspector Gentleman lierop
4 Martien Amendt Isis Noordenhoek Numero Uno Broekhuizenvorst
5 Jan Maly Excalibur SR Z Elvis Ter Putte Helden
6 Rob Heyligers Illusion Arezzo Asten
7 Michael Vreys Extra z Lb eagle eye Oudsbergen
8 Nick Haschert Clemenz K Caroly Witten
9 Niels de Louw Impala Rascin Asten
10 Robby Krowoza Iganis Numero uno roermond
11 90 Stephanie Jennen Toulouse Toulon P-6-jr
12 402 Jeroen Scheepers Ideaal Speciaal HJ Falaise de muze P-6-jr Rotem
13 388 P-6-jr Melderslo
14 Nicole Mestrom Nikos van de Bisschop Echo van ‘t Spieveld Swalmen
15 Natalia Majchrowicz VDL Groep Indira Numero Uno Hoogeloon
16 Paul Janssen Izzy-Joy Vittorio Well
17 Julia Hallberg Iliana Cardento Weert
18 Henry de Wulf I'm Very Special Z I'm Special De Muze Doenrade
19 277 Kimberley Winsingh Ilay - P-6-jr Elll
20 Larissa Bijl I'm the next be gentle NN Deurne
21 Frederique Borgoens Claristo z Clarimo Blegny
22 Martien Amendt Iridiumbridge Dexter R Broekhuizenvorst
23 Marieke de Bart Igonda Dakar VDL 'S-HEER ABTSKERKE
24 Miranda Harrington Discovery Z Diamond Z Ospel
25 Jan Maly I am Andiamo Helden
26 Nick van den Broek Natsu de Camel nn Sevenum
27 John Steeghs Champion PS Z Comilfo plus Z Meterik
28 Laura Lorenzetti Madonna Z - Leunen
29 182 Lucas Coimbra Calle Mia Comme Il Faut P-6-jr
30 Mark Martens Iwan Glasgow v/h Merelsnest Elll
31 Ozgur Ozkan jk horsetrucks lillifee Cassini Helmond
32 Daan De Cleene Nestor Elvis ter putte meerdonk
33 Michael Vreys Raffael z Raffaelo Oudsbergen
34 Nick Haschert Pacific Blue vd Hengstenpoel Z Plot Blue Witten
35 Sacha de Wit Millstream's Insperation Etoulon VDL Ossendrecht
36 John Steeghs Idense Zirocco blue Meterik
37 Jeroen Scheepers Indence H.J. Falaise de muze Rotem
38 Thijs Derks Iscolavsco Fortuna Berlin Zeeland
39 Loewie Joppen Ilonn Toulon Maasbree
40 Iago Fratti Ilinn Van Gogh Mierlo
41 Rob Heyligers Casanova Calido Asten
42 Natalia Majchrowicz VDL Groep Iron Z Charisma Z Hoogeloon
43 Kimberley Winsingh Imaldo Numero uno Elll
44 Paul Janssen Ici paris Numero Uno Well
45 Nicole Mestrom Dorette Van De Pikkerie Z Donckervoort Swalmen
46 Larissa Bijl It's be gentle Donder Deurne
47 Jan Maly Red Liberty Belle - Helden
48 Henry de Wulf Ramina Adelheid Z Rothchild du Bosquetiau Doenrade
49 401 Martien Amendt Blue Ivy Big Star Jr P-6-jr Broekhuizenvorst
50 Frederique Borgoens Iddle boy Glasgow Blegny