Rubriek 3: Klasse 5-jarige


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 16.00
Datum: 1 november 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
a. Enckevort
h. Enckevort
P Keunen
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 80.-
3e prijs: € 70.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 16.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Henry de Wulf I am du Bosquetiau Curby Du Seigneur Doenrade
2 Larissa Bijl Just be gentle Tyson Deurne
3 Vilma Heiskanen Odine VR Clarence I Weert
4 214 Joe Clayton Gucci nn P-5-jr
5 Kissy Eerlings Julie Colman Bocholt
6 Teddy van de Rijt Jeekels Cidane Nuenen
7 197 Tim van de Oetelaar Jambo Entertainer P-5-jr Kessel
8 Pieter Keunen Jump Especiale Don Diablo HX KESSEL
9 Christina Kallmert Harley's Jack Z Harley Oirlo
10 Daan De Cleene Orite ter elzen Hunters Scendro meerdonk
11 Marlies van Soest Infinity Z I’m Special de Muze Evertsoord
12 Dave Maarse Javona Astrello Wellerlooi
13 Veronique van Wijlick Odachi van de Engelbeek I am Moerhoeve's star Kessel
14 Nick van den Broek Eldo van de helle Eldorado vd zeshoek Sevenum
15 Nicole Mestrom Jakima-vl Zapatero Swalmen
16 Petra van Dijck Jamora Quasimodo van de Molendreef venray
17 318 Eric Jr. van der Vleuten Jikke Cassino P-5-jr
18
19 Melderslo
20 Ozgur Ozkan Lady lover Leasure JK Horsetrucks Z Helmond
21 Sacha de Wit Lilly van 't Hof Terryckel Z Levisto Alpha Z Ossendrecht
22 Iago Fratti Carte blanche of picobello z Cardento Mierlo
23 387 Jeroen Scheepers Just a Dream Flying Dream P-5-jr Rotem
24 Dominique Langens Joint Strike Go Dallas VDL Nuland
25 Kristine Seierstad Orige Vd mereyt - Sevenum
26 Jorn Emschove VDL Groep Jennifer Verdi Hoogeloon
27 Kristian Houwen Jameson Arezzo VDL Wanssum
28 Laura Lorenzetti King Westleven Z Kasanova de la Pomme Leunen
29 284 Liza Houwen-Tiebot Jilzz Queen nn P-5-jr Wanssum
30 John Steeghs Julius Sjaloma Numero uno Meterik
31 Loewie Joppen Casanova Kurby Maasbree
32 Micky v.d. Oetelaar Jorette Starpower Veghel
33 Marek Maitala ogoun of the paddocks Contendro Veghel
34 89 Stephanie Jennen Jalisco dadero Quidam de Revel P-5-jr
35 159 Mireille Couperus Jim Beam Douglas P-5-jr Grashoek
36
37
38 Henry de Wulf It's me du bosquetiau Dayton Sitte Doenrade
39 Moniek Banens Opperhoofd de Rialfo Farfelu de Muze Schimmert
40 384 Natalia Majchrowicz VDL Groep Victoria Do Spiritivo P-5-jr Hoogeloon
41 215 Joe Clayton Jamado nn P-5-jr
42 Kissy Eerlings Olivia van't Broekend Special agent amour Bocholt
43 Johan Klein Zieverink Jackson Keizersberg Action Breaker lierop
44 Miranda Harrington GDL Jiralda - Ospel
45 321 Julia Hallberg Kadessa Z Kannan P-5-jr Weert
46 47 Teddy van de Rijt Jolion V Emir R P-5-jr Nuenen
47
48 196 Tim van de Oetelaar Joyko Entertainer P-5-jr Kessel
49 Dave Maarse Je m'apelle Balou Balou de Rouet Wellerlooi
50 Rob Heyligers Justinov HX Bustique Asten
51 Iago Fratti Copain of picobello z Cicero Mierlo
52 Jan Maly Bumble Bee Star M Z Bisquet Balou VD Mispelaere Helden
53 Petra van Dijck J-Takilly-D Harley VDL venray
54 Stephanie Whitworth Villbeatyou NN kessel
55 Marieke de Bart Champagny Cavalo Z 'S-HEER ABTSKERKE
56 Jeroen Scheepers Oklahoma Kasanova de la pomme Rotem
57 316 Theresa Kamps Ocean Gilbert de Ruitershof P-5-jr
58 Jorn Emschove VDL Groep Julian Caretino Gold Hoogeloon
59 Loewie Joppen Jasper Falaise de muze Maasbree
60 Kristian Houwen Jiletton HS Quality Time Wanssum
61
62 John Steeghs Monks Honest Magnus romeo Meterik
63 Henry de Wulf Pesgö Adelheid Z Priamus Z Doenrade
64 Julia Hallberg Hummer Z Harley Weert
65 Dion van Groesen VDL Groep Jaranta Hoogeloon
66 87 Stephanie Jennen Ohlala Numero uno P-5-jr
67 158 Mireille Couperus Jack Quasimodo vd Molendreef P-5-jr Grashoek
68 Jil Buijze Joker HX Douglas Oudelande
69 Rob Heyligers Jeezer vittorio Asten
70 Dave Maarse Juanfran Wellerlooi
71 Johan Klein Zieverink Jaloubet Baloubet du rouet lierop
72 Nick Haschert Wilma Z Warrant Witten
73 Maikel van Mierlo cookie crush caretino gold koningslust
74 Anneke Niels-van Wijngaarden Just Special I'm Special de Muze Didam
75 Iago Fratti Magnificent Mr Blue Mierlo
76 Moniek Banens Job C Charisma Schimmert
77 Jan Maly Joy For Ever Andiamo Helden
78 Petra van Dijck Jialitha Arezzo VDL venray
79 Sidney Eras Gem de Revel Gemini Helvoirt
80 Jeroen Scheepers Olando L'arc de triomph Rotem
81 Thijs Derks Jonoire Tunder van de zuuthoeve Zeeland
82 Stephanie Whitworth Opium of the Paddocks Diamant de Semilly kessel
83 Kristian Houwen Joep Troyka S Cidane Wanssum
84 Paul van Wylick Verdi's Adel Verdi Velden
85 Loewie Joppen Add of picobello z Action breaker Maasbree
86 279 Mark Martens Jazzy x P-5-jr Elll
87 88 Stephanie Jennen Zibaloubet Zirocco Blue P-5-jr
88
89 Melderslo
90 Ciaran Dreeling Valentino Diamantino Heeze
91 160 Mireille Couperus Olanda van het keizershof Harley VDL P-5-jr Grashoek
92 Dion van Groesen VDL Groep Willem Jr. Verdi Hoogeloon
93
94 Gaby Maarse Ja hoor 'n Astrello Astrello Wellerlooi
95 Johan Klein Zieverink Jasall Keizersberg Casall lierop
96 Rob Heyligers Balladoer Baloubet de Rouet Z Asten