Rubriek 2: Klasse 4-jarige


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 16.00
Datum: 1 november 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
a. Enckevort
h. Enckevort
g. Stappershoef
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 80.-
3e prijs: € 70.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 16.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1
2 Micky v.d. Oetelaar Kallisto King Toulon Veghel
3 354 Nicole Mestrom Perfume ter Sarren Kannan P-4-jr Swalmen
4 Veronique van Wijlick Cassanova Flying Dreams Z Kessel
5 84 Stephanie Jennen Comique Cornet obolensky P-4-jr
6 Alexander Davis Kiek Clearway Kelpen-Oler
7 Ann-Kathrin Buderus Coolfire Colestus Bochum
8
9
10 281 Kristian Houwen Klik Klak edinburgh P-4-jr Wanssum
11 Dorien Stevens picco vh ijzerenlindehof quint vh maarlo Z Hamont
12 273 Esther Manders Starbucks A.S. Balpar de Trebox P-4-jr
13 Inge Heijnen Devil vh Legitahof Darco Limbricht
14 Kim Sturme Kendra Chacco Boy Bakel
15 Amy Eriksson Kinky Lea Harley VDL P-4-jr Egchel
16 John Steeghs Kick star Big star Meterik
17 Maud Schouwenberg Kim Unlimited glasgow vh merelsnest swalmen
18 Thijs Derks KWASILATOUR Latour Zeeland
19 Ozgur Ozkan Locardi Aristo Helmond
20 Marlies Hoorn Indomito of heritage Z Winningmood Asenray
21 Renske Vreeswijk Unifica Untouched Echt
22 Beau Schuttelaar Karona Flying dream Tegelen
23 195 Pieter Keunen Celeste RBF Z Cape Coral RBF Z P-4-jr Kessel
24 Jan Maly Kenzo Enzo Ferrari Helden
25 Meike Boone KV Kingsley Quasimodo Z Serooskerke
26 Jorn Emschove VDL Groep Kingstone Do Spiritivo Hoogeloon
27 Larissa Bijl Katoo Gaillard de la pomme Deurne
28 278 Kimberley Winsingh Kalineke Zapatero P-4-jr Elll
29 Elisabeth Aspen Karius Van Gogh Evertsoord
30 Rob van Bussel kappie fibonacci asten heusden
31 Rob Heyligers Nalle Numero Uno Asten
32 258 Stephanie Jennen Kankas Kannan P-4-jr
33
34 Micky v.d. Oetelaar Kenny Fly Veghel
35
36
37 Kristian Houwen Kiekeboe - Wanssum
38 Ozgur Ozkan Lunder Man Leasure Z Helmond
39 Natalia Majchrowicz VDL Groep Kantana Do Spiritivo Hoogeloon
40 Monika Dulczewska Upper Uptodate Katowice
41 Kissy Eerlings Casalina Casal Bocholt
42 Ingrid Jakobsen Kiss-Unlimited Glasgow Kessel
43 Kim Sturme Kokos Emir R Bakel
44 Dorien Stevens Pommery vh ijzerenlondehof casanova de la pomme Hamont
45 Rob van Bussel karletto don diablo asten heusden
46 Inge Heijnen Valencia CL Z Vagabond de la pomme Limbricht
47 Marlies Hoorn Promise van Kattenhove Z Galisco van Paemel Asenray
48 157 Mireille Couperus Cabachina - P-4-jr Grashoek
49
50 Daan De Cleene Pimpernel vd V&D stables Corydon van T&L meerdonk
51 319 Sherin Hogenkamp Bruce NN P-4-jr
52 Dave Maarse Kremlin Casallco Wellerlooi
53 Iago Fratti Palitier Cornet obolensky Mierlo
54 Maud Schouwenberg fahrenheit ponthual Lux Z swalmen
55 Petra van Dijck Kosalottie W Chaman venray
56 Jan Maly Kapricio Rush Andiamo Helden
57 Jeroen Scheepers Kathmandu Flying dream Rotem
58 Jorn Emschove VDL Groep Kenzo Numero Uno Hoogeloon
59 Julia Hallberg Cabalensky Z Cornet obolensky Weert
60 164 Lisa Candin Kratos Ustinov P-4-jr
61 Pieter Keunen Kardinaal HX Toulon KESSEL
62 Tim van de Oetelaar Kempinski - KESSEL
63 Carolien Herbers Kenzo Marius Claudius P-4-jr Berghem
64 Kimberley Winsingh Cilestro Cicero P-4-jr Elll
65 Larissa Bijl Kadiva Marius Claudius Deurne
66 Laura Lorenzetti Juventus Van Bijsterveld Z Jamal Vd Heffinck Leunen
67 86 Stephanie Jennen Cornadi - P-4-jr
68 Jil Buijze Voila Z Vagrant Z Oudelande
69 Loewie Joppen Coming star Comme il faut Maasbree
70 Marek Maitala Fidi Heywood H Z Fernando H Veghel
71 Micky v.d. Oetelaar Kensington ugano sitte Veghel
72 283 Liza Houwen-Tiebot Kovu Cidane P-4-jr Wanssum
73 Kristian Houwen Kantos - Wanssum
74 Rob van Bussel Kwatro van de peelvenhoeve douglas asten heusden
75 338 Kissy Eerlings Villamoura Valtores vd padeborren P-4-jr Bocholt