Klasse B zondag 17 nov


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse B met barrage selectie kring Midden-Limburg


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 17 november 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
L Linders
G Peeters
H Bouwmans
A Van den Eertwegh
Prijzengeld
1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 12.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1
2
3 46 Niek van Wylick Tolana Z Tolano van 't Riethof P-B Venlo
4 Patty Curvers Bowlers Baby Unknown Nederweert-Eind
5
6
7
8 30 Renske Bisschops Kadonja R Vittorio P-B Swalmen
9 86 Sem Huizenaar Katórose HV Zirocco Blue VDL P-B Venlo
10 211 Margot Nijssen Kesterfield Landino P-B Roggel
11 308 Noa Moss Jack at work L'amours toujours Dutch capitol P-B Heerlen
12
13 157 YongKun van Vorstenbos Class Boy Riverland Tinka’s Boy P-B Nederweert
14
15 48 Siegfried Schmidt Kristo GS Gaillard de la Pomme P-B Belfeld
16 194 Amber Martens Lefino DV Z Levisto Z P-B Leende
17
18 435 Barbara Van der Most Ice cream El salvador P-B
19 89 Eef Baeten Ittica Zambesi P-B Sevenum
20
21 353 Kathy Driessen Dior Cantos P-B Beesel
22 29 Iva Huibers Guillaume Indoctro P-B Reuver
23 218 Anouk Vermeulen Karino Ustinov P-B Handel
24 Noa Thelosen Jonika El Salvador Someren-Heide
25 6 Jessica Geraedts Infurio Chagall d&r P-B Swalmen
26
27 Jaydee Janssens Candlelight Z Candillo Z Roermond
28 14 Petra Coppus Korida Bustique P-B America
29 212 Luuk Nelissen Kallentina NN P-B Thorn
30 206 Lauren Holla La Belle Etoile NN P-B Einighausen
31 47 Niek van Wylick Inpetto Comme il Faut P-B Venlo
32 Lianne van Vegchel Just the Way Zirocco Blue Meerlo
33
34
35 187 Noud Allers Fiefke Vittorio P-B Buggenum
Sleeppauze + parcours verkennen (10 minuten)
36
37 87 Sem Huizenaar Iliarose HV Numero Uno P-B Venlo
38
39
40 130 Jop Keunen Helena Tangelo van de Zuuthoeve P-B Linne
41 126 Lian Vermeer Joy T.V. Zavall VDL P-B Meterik
42 120 Yvonne van de Pasch Winston Riverman P-B Helmond
43
44
45 88 Eef Baeten Jojo Diamant De Semilly P-B Sevenum
46 68 Amber Vellema postberg show it av Showdown P-B Sint Odilienberg
47 64 Tobias Luikens Contura Captain P-B Ittervoort
48 32 priscilla hartman All star Andiamo P-B Venlo
49 39 Nadja Verspagen Gravin Kiolien Z Grafiti Van Den Bisschop P-B Weert
50 53 Angelique Dohms Katinka Gs Grand Slam VDL P-B Beesel
51 295 Laeticia Schreinemachers Hermes Blue Mr. Blue P-B Velden
52 52 Milan Smitt G. Amelusina Arthos P-B Heythuysen
53 236 Judith van Neer Jelle Fomia Corland P-B Reuver
54
55
56
57
58 35 Teddy Sanders Felicia Indoctro P-B Baarlo
59 10 Marieke Vervoort Jumero El Primero P-B Kessel
60
61
62
63
64
65
66 248 Janine Maassen Kiekiviola Connect P-B Helden
67 214 Lisanne Lenders Julyan Etoulon P-B Velden