Klasse Z zaterdag 16 nov


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse Z 2- fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 16 november 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
H van Lier
M Peeters
J Broks
A Van den Eertwegh
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 495 Teun Vestjens Girona Calvaro P-Z Sevenum
2 Wiel Heber Huupie Wizzerd WV Asenray
3 321 Rob Heyligers Frodo C Marlon P-Z Asten
4
5
6
7
8
9 420 Tim van de Oetelaar Zepp Z Zandor Z P-Z Kessel
10 Sophie Hinners Hendrick's HX Bustique Baarlo
11 martin sterzenbach For fun - Dorsten
12 151 Tereza Vesela High Tea Cento P-Z Heeze
13 253 Malin Parmler T Gavoli Z NN P-Z Mierlo
14 417 Jan Janssen Hally Berry nn P-Z Merselo
15 378 Niels Tacken Goodwill Tangelo vd Zuuthoeve P-Z
16 Robby Krowoza Aida PS Andiamo Roermond
17 Martien Amendt Full Wish T Ultimo Broekhuizenvorst
18 148 Sylvia Dorssers Tashley G. Z Tyson P-Z Maasbree
19 Teun Vestjens Enterprise Emerald vh Ruytershof sevenum
20 103 Yannick Hendrikx Ibalius Everglade P-Z Heythuysen
21 173 Luc van Horen High Fidelity Spartacus P-Z Panningen
22 360 Aniek Poels Evivera Contendro P-Z
23
24 225 Luuk van den Kerkhof Cizette B Vermont P-Z Kessel
25 163 Paul van Montfort Collin Z Clinton P-Z Maria Hoop
26 319 Rob Heyligers Casanova Calido P-Z Asten
27 257 Robbert Ehrens Durette Z D'avo's Ducarlos P-Z Weert
28 423 Henri van Monfort Bella Donna Z Calvaro 6 P-Z Wijnandsrade
29 Lars Kersten Fontanarosso Alba Egchel
30 349 John Steeghs Irocco Blue - P-Z Meterik
31
32 143 Fien van de Goor Ielouka Onbekend P-Z Sevenum
33
34 113 Tanja Torgilsman-van Bakel Gonsido-AL Cardento P-Z Swolgen
35 379 Niels Tacken Greatfull Jodukus P-Z
36 Jan Maly I am Andiamo Helden
37
38 156 Tereza Vesela Histannia HDH Zirroco Blue VDL P-Z Heeze
39 255 Malin Parmler La Jolie van’t Eigenlo Zandor Z P-Z Mierlo
40 326 Gabryella Dufour Iester Jazz de coquerie P-Z Neerkant
41 Sophie Schoonwater Hismelanta Spartacus Neeritter
42 Robby Krowoza Cool Cookies Cornado I Roermond
43 Sophie Hinners Gyloma Kashmir van Schuttershof P-Z Baarlo
44 martin sterzenbach Balantive - Dorsten
45 215 Twan van Dijk Eclips Wizzerd P-Z Baarlo
46 515 Lars Kersten D. Alba R 67 - P-Z Egchel
47 516 John Steeghs Albion - P-Z Meterik
48 Martien Amendt Isis Noordenhoek Numero Uno Broekhuizenvorst
49 361 Aniek Poels Helre Eldorado van de zeshoek P-Z
50 258 Robbert Ehrens Elenoor Limbus P-Z Weert
51
52 189 Sandra Klaessen Alano P-Z Neer
53 402 Miranda Harrington Grazia Go Tangelo van de Zuuthoeve P-Z Ospel
54 179 Kim Mestrom Zyrene Proosthof Z Zambesi P-Z Ohe En Laak
55 320 Rob Heyligers Colante Cuba P-Z Asten
56
57 152 Tereza Vesela Ferrari Harley VDL P-Z Heeze
58 254 Malin Parmler Diamond in West Diamant de Revel P-Z Mierlo
59
60 Robby Krowoza Bambi Carenzo Roermond
61 512 Sophie Hinners Huupie Donja Bernini P-Z Baarlo
62 507 Lars Kersten Miss plot van de knuffel Plot blue P-Z Egchel
63 John Steeghs Champion PS Z Comilfo plus Z Meterik