Klasse M zaterdag 16 nov


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse M 2-fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 16 november 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
H van Lier
M Peeters
J Broks
A Van den Eertwegh
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 479 Freek Vestjens Action Time Z Action Breaker P-M Sevenum
2 437 Dion van Groesen VDL Groep Willem Jr. Verdi P-M Hoogeloon
3 403 Tim van de Oetelaar Jambo Entertainer P-M Kessel
4 399 Miranda Harrington GDL Jiralda - P-M Ospel
5 23 Laura Hoogeveen Wicro Eowyn Esteban xx P-M Nederweert Eind
6 289 Manon Hees Infinity chacco blue P-M Meterik
7
8
9 358 Aniek Poels Ivy Blue - P-M
10
11 333 Paul Janssen H. Amelusina Rubert R P-M Well
12 Teun Vestjens Havangka Andiamo sevenum
13 372 Natalia Majchrowicz VDL Groep Indira Numero Uno P-M Hoogeloon
14 261 Robbert Ehrens C'est la Vie Cayado P-M Weert
15
16 175 Mirjan Horyon Ileva S Andiamo P-M Meijel
17 171 Leon Vos Grassi Spartacus P-M Swalmen
18 330 Ivo Steeghs Hanja BLH Vittorio P-M Panningen
19 Robby Krowoza Iganis Numero uno Roermond
20 204 Robert Bole Spenkie Elvis ter putte P-M -----
21 Sophie Schoonwater Catonica V Chinook W Neeritter
22 490 martin sterzenbach Lucky Luke - Dorsten
23
24
25 150 Tereza Vesela Hivanta HDH Arezzo VDL P-M Heeze
26
27 Martien Amendt Iridiumbridge Dexter R Broekhuizenvorst
28 142 Fien van de Goor Nikita Cambio P-M Sevenum
29 509 Pieter Bergmans Lessing Ludwig van Bayern P-M Meijel
30
31 398 Miranda Harrington Inflame Go nn P-M Ospel
32
33
34 Philippe Houtackers Heartbreaker Zambesi Weert
35
36 224 Nina Wester Nyons Z Eurocommers Napels P-M Roermond
37 Leon Vos Laurentinus Larimar swalmen
38 Johan Klein Zieverink Jackson Keizersberg Action Breaker lierop
39 Elisa Brouwers Fidel Lupicor Mierlo
40 79 Erik Teepen Full Speed Gaillard De La Pomme P-M Venlo
41 251 Amanda Gustavsson Corenado Z - P-M Mierlo
42 260 Robbert Ehrens Cayman Casalito P-M Weert
Sleeppauze + parcours verkennen (10 minuten)
43
44 110 Tanja Torgilsman-van Bakel Iville Carrico P-M Swolgen
45 350 Lars Kersten Irocca - P-M Egchel
46 183 Koen van Dijk Amanda Gentleman P-M Baarlo
47 481 Freek Vestjens Lexi de Nancy Lexicon P-M Sevenum
48 Teun Vestjens Jidane - sevenum
49 482 Robby Krowoza It's you El Primero P-M Roermond
50 332 Paul Janssen Ici paris Numero Uno P-M Well
51 Jan Maly Illinois Spartacus Helden
52 Wiel Heber Jack HX First Verdi Asenray
53 Martien Amendt Blue Ivy Big Star Jr Broekhuizenvorst
54 149 Tereza Vesela Izi rider HDH Cream on Top P-M Heeze
55 327 Gabryella Dufour Jodari Cartano P-M Neerkant
56 416 Jan Janssen Europe Crusador P-M Merselo
57 Natalia Majchrowicz VDL Groep Iron Z Charisma Z Hoogeloon
58 492 martin sterzenbach Calle - Dorsten
59
60 377 Niels Tacken Chanette Z - P-M
61
62 278 Liana Peters Soul Sister Gentleman P-M Sevenum
63 250 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II P-M Neerkant
64 Johan Klein Zieverink Jasall Keizersberg Casall lierop
65 252 Marcel Groen Look a like van’t eigenlo Echo van’t spieveld P-M Mierlo
66
67 John Steeghs Kandy Echo v t Spieveld Meterik
68
69
70 Sophie Schoonwater Hoville Inshallah de muze Neeritter
71
72 Lars Kersten Muchachomalo van de Knuffel Thunder van de Zuuthoeve Egchel
73
74 166 Sylvia Dorssers Dijkerhoeve`s Feloma Vittorio P-M Maasbree
75 436 Juliette van Montfort Charlotte Z - P-M
76 Jan Maly Red Liberty Belle - Helden
77 271 Freek Vestjens El Capone Carolus II P-M Sevenum
78 Teun Vestjens Juck - sevenum
79 154 Tereza Vesela Famke Adina Baccardi VDL P-M Heeze
80 438 Dion van Groesen VDL Groep Jaranta P-M Hoogeloon
81
82
83 446 John Driessen Cupido Contendro P-M Beesel
84 Natalia Majchrowicz VDL Groep Victoria Do Spiritivo Hoogeloon
85 468 Sophie Hinners Big Beauty Z Big Star JR P-M Baarlo
86 102 Yannick Hendrikx Ibalius Everglade P-M Heythuysen
87
88 141 Fien van de Goor Ielouka Onbekend P-M Sevenum
89 290 Manon Hees Echo v/h Gerendal Echo vh Spieveld P-M Meterik