Klasse L zaterdag 16 nov


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse L 2-fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 16 november 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
H van Lier
M Peeters
J Broks
A Van den Eertwegh
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1
2 406 Stephanie Whitworth Villbeatyou NN P-L Kessel
3 418 Renee de Weert Jabantos Corsari van de Helle P-L Sevenum
4 Elisa Brouwers Nixon Z Numero uno Mierlo
5
6 465 Hennie Driessen Imposant Don Diablo HX P-L Selfkant
7
8 414 Maikel van Mierlo cookie crush caretino gold P-L Koningslust
9 221 Nick Naus Chacco' love Chacco blue P-L Neeritter
10
11 17 Joëlle Heijnert Innocent Bon Vivant's Vermont P-L Venray
12
13 265 Erik Ickenroth Novyranka Numero Uno P-L Beesel
14 177 Mirjan Horyon Jenever Andiamo P-L Meijel
15 202 Veronique van Wijlick Odachi van de Engelbeek I am Moerhoeve's star P-L Kessel
16
17 43 Bo op den Drink Jeleonald van de Eijkhof Calvaro Z P-L Meijel
18 496 Thijs Derks Jollie Kannan P-L Zeeland
19
20 331 Anne Veldman Famorka Zidane P-L Meerlo
21 324 Ivo Steeghs B. Garanta Big star junior P-L Panningen
22 93 Inge Geunis Florette Wizzerd P-L Bocholt
23 Jan Maly Bumble Bee Star M Z Bisquet Balou VD Mispelaere Helden
24
25 105 Gerco Steeghs Kimero El primero P-L Kessel
26
27
28 Johan Klein Zieverink Scotch on ice Stakkato lierop
29
30 Thijs Linders Belfast Z Bamako de Muze Baexem
31 58 Regina Smits Leonardo Freedom Z Largo W P-L Weert
32 167 Sylvia Dorssers Jamerson Kannan P-L Maasbree
33 304 Marlies Hoorn Indomito of heritage Z Winningmood P-L Asenray
34 198 Wiel Heber Diquit Dinken P-L Asenray
35 134 Britt Schuttelaar Cadiz Vancouver P-L Tegelen
36
37 John Steeghs Ko-jay ES Golden dream Meterik
38 83 Hennie Driessen Eratosthenes Z Eldorado van de Zeshoek P-L Selfkant
39
40
41 419 Renee de Weert Starkato xx P-L Sevenum
42 94 Kelsey Kierkels Joepie Capitols icoon Z P-L Ospel
43
Sleeppauze + parcours verkennen (10 minuten)
44 22 Laura Hoogeveen Wicro Imagine That Zirocco Blue P-L Nederweert Eind
45 50 Wendy Basten Eindhoven Berlin P-L Meijel
46 282 Meike van der Heyden Dizzerd Wizzerd P-L Wanssum
47 415 Maikel van Mierlo O'neil Diamant de Semily P-L Koningslust
48
49 383 Lisa Stroucken CyrenaZ Crowtano Z P-L Beesel
50 185 Frank Maas Bonaire Tenerife Vdl P-L Meijel
51 317 Paul Janssen H. Termie - P-L Well
52
53 247 Janine Maassen Jelena Harley VDL P-L Helden
54 Johan Klein Zieverink JERMA Toulon lierop
55
56 305 Marlies Hoorn Sybill of heritage Z Spartacus P-L Asenray
57
58 165 Anne Fritsen IAN Zambesie P-L Nistelrode
59
60 108 Tanja Torgilsman-van Bakel Iville Carrico P-L Swolgen
61 5 Esther Roeven Jelectra Toulon P-L Maasbree
62 Thijs Linders Ciamorka Z Canterburry Baexem
63 155 Tereza Vesela Hivanta HDH Arezzo VDL P-L Heeze
64 168 Sylvia Dorssers Carant Marc Z nn P-L Maasbree
65 176 Mirjan Horyon Jintonic Andiamo P-L Meijel
66
67 Marly Ceelen Laranza Warrant HELMOND
68 44 Peter Grommen Hensley NN P-L Koningslust
69 404 Stephanie Whitworth I Think I Can HX Harley VDL P-L Kessel
70 427 Charelle van Rooij Jidelety B Centauer P-L Helmond
71 207 Natalia Majchrowicz VDL Groep Kantana Do Spiritivo P-L Hoogeloon
72 208 Tara van der Leegte Calipso Vainqueur P-L Waalre
73
74 Jan Maly Joy For Ever Andiamo Helden
75 78 Erik Teepen Dave Vittorio P-L Venlo
76 84 Suze van Horrik Fabiola's Nevade Upgrade P-L Meijel
77 95 Kelsey Kierkels Indiriska I,m special de muze P-L Ospel
78
79 135 Britt Schuttelaar Till i'll be there tyson P-L Tegelen
80
81 140 Fien van de Goor Nikita Cambio P-L Sevenum
82 139 Ank van de Goor Jelin Tornesch P-L Sevenum
83 138 Lou van de Goor jaction - P-L Sevenum
84 109 Julia Isaksson Torgilsman Anneke 5 Casiro 1 P-L Swolgen
85 82 Hennie Driessen Ivar-Marie Entertainer P-L Selfkant
86 463 Laura Hoogeveen Wicro Eowyn Esteban xx P-L Nederweert Eind
87
88 246 Janine Maassen Hevade - P-L Helden