springen klassiek klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 27 oktober 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A. Kuijer
M Dusomos
I Sonneveld
Prijzengeld
1e prijs: € 75.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 45.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 12.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Malin Vikstrom Kennedy MBF Numero Uno Hoodddorp
2 Nikita Cheung Kwitoulon van de Laarse Heide - Zundert
3 Denize van der Poel Kamille utopia Gino Wouwse Plantage
4 Sahre van Ooijen Symphonie de Rouhet Damiro Vlijmen
5 91 Jillian Giessen Joost Up to Date P-L Breda
6 Carolien Herbers Goodlord Gold Cardento Berghem
7
8 Maxi de Weert I am easy 2 T Dakar Ossendrecht
9
10 Sindy Van Kruisselbergen J'adore Dakar VDL Weelde
11 Christy Dictus Hosdi van Beek Hos D'o Achtmaal
12 Lisanne Verdonk J`espere comme il faut Oudenbosch
13 Thijs van Boxtel Diego Vaillant Goirle
14
15 6 willemijn heemskerk Iris-o Dakar VDL P-L N
16 Yvonne Brosens Zidane Silverstone Dongen
17 Naomi Hoevenaars D' Artuna Disconto Rijen
18 118 Ruben Dario Ramirez Zilli Jillz nn P-L Oosteind
19 Jasper Oomen Hadyla Nn OIRSCHOT
20 Justin de Ronde Easter Hurricane BB Denver BB OOSTERHOUT NB
21 Denize van der Poel Donatella Quasimodo Z Wouwse Plantage
22 Cecile Klaassen J'adore Tornesch Made
23 Malin Vikstrom Kilroy Nn Hoodddorp
24 46 Maria Stamn├Žss Cicaras Diamond Nvt P-L Oosteind
25 Kim Tomaszewski I Fly Big Star Balen
26 Sinne Vos Let's Dance nn Eethen
27 Danny Willems Zahra -zavall oosteind
28 Casper Timmermans Ninjo's Juup NN Waspik
29 Wim van Hoof Juf Blue Plot Blue Netersel
30 Nikita Cheung Chellina van de Laarse Heide Z - Zundert
31
32 Nick van der Graaf Kabuki Rucphen
33 Willem Verdonk zandorra Z zandor Z Oudenbosch
34 Maxi de Weert Puyol de Kalvarie Gemini xx Ossendrecht
35 Kimberly Verbraak Hero Wiensender baarle-nassau
36 Sindy Van Kruisselbergen Kisma JDV El Primero Weelde
37
38 5 Lieke Struik american dream Renkum Valentino P-L Oosterhout
39 Femke Struik Galant Warkant Van 't Gestelhof Oosterhout
40
41 Malin Vikstrom Infinety MBF NN Hoodddorp
42 Thijs van Boxtel I Cash Quallity Cormint Goirle
43 Denize van der Poel Kristallina vdp Zavall vdl Wouwse Plantage
44 Ingrid Broers Jimmy Choo Glasgow van het Merelsnest Hoeven
45 Bibelot Blaak Gipsy Girl L casanova Etten-Leur
46 Joyce Rijk Shadeena de Landetta Z Stakkato Made
47 Deene Van Den Beedijk High Five Zapatero VDL Brouwershaven
48 Kyle Van Vugt Zandokan Zandor P-L Sint Willebrord
49 Margo van Nijnatten Dempsey CS Vailliant Castelre
50 119 Ruben Dario Ramirez Zilli Koulon van het maaskantje nn P-L Oosteind
51 Jasper Oomen Centour Nn OIRSCHOT
52 Isabelle de Groot Hokus pokus van de Grenshoeve Indoctro Riel
53 Jelske Dekkers Sentinel's vince vragant Z Sprang-Capelle
54
55 Bibi van Gehlen Heimtanz PR Hirtentanz Nuland
56 Nikita Cheung Cantona van de Laarse Heide Z Chellano Alpha Z Zundert
57
58 Maxi de Weert Jessica van con Amper Zidane Ossendrecht
59
60
61
62 100 Denize van der Poel Juweel VDP - P-L Wouwse Plantage