Klasse M zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.00
Datum: 26 oktober 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Piet Raijmakers Jr. Glenneagle Tjunkske Nederland
2 63 Michiel de Ruijter Never Before d'Arsouilles NN P-M
3 Lisa Candin Blue Ivy - Baarlo
4 126 Leon Hegge Just Me Nabab de Reve P-M Sterksel HC
5 93 Graham Grant Emile NN P-M
6 Andrea Beermann Abrakadabra M Arpeggio Olfen
7 Teresa Martinottie Houston Indoctro P-M Weert
8 Vincent Dings Ibiza hdh Extase Heeze
9 Teun van Hees Quatta NH Z Quidam de Revel Meerle
10 Fabian Holzenthal De Champ M Flipper d' Elle Olfen
11 Alessandro Colombo Bobby brown Bob De mortel
12 89 Eric Jr. van der Vleuten Baskin Penhills Blues Cassino P-M
13 Kelsey Busch Calista Caramel MH Onb. Limbricht
14 Alexandra Vinogradova Lecko X Windraak
15 Larissa Bijl Just be gentle Tyson Deurne
16 Stephanie Jennen Ice Age Dakar Balen
17 Manuel Albano Matamoro LS - Someren
18 Piet Raijmakers Jr. wondoctro indoctro Nederland
19 Mirjan Horyon Heart te Beat Action Breaker Meijel
20 Jalissa Steevens Duporiena K Zahiro uit 't Veld Geldrop
21 Joy Lammers Ocolino Vd grote haard - Hamont
22 34 Jersey Kuijpers Doctor Dolittle Lord Z P-M Helmond
23 Emma Brauti Ivy Ustinov Nederweert
24 Lieselot Boons Borlando Orlando Nijlen
25 Bodine Broeckx Iluna van de blokhoeve Colman Balen
26 Basile Rubio Click Clack Christiano Nettetal
27 Bodine Broeckx Iluna van de blokhoeve Colman Balen HC
28 Rosalie Beekmans Moncler Diarado Nuenen
29 64 Michiel de Ruijter Quintana NN P-M
30 Manuel de Vasconcelos E sousa Imagination Vittorio OSPEL
31 65 Michiel de Ruijter Quintana NN P-M HC
32 Pieter Bergmans Quidamo Z Quidam de Revel Meijel
33 rachelle hanemaaijer Verenice Verdi Someren
34 Piet Raijmakers Jr. Cebetto Centabel Nederland
35 Michelle Snellings Grasina van de Groote Kamps Corland balen
36 Jeanne Heijligers Goofy Spartacus Asten
37 35 Hermano Marin Combago NN P-M Glanshammar HC
38 91 Jillian Terceira Mia - P-M Southampton HC
39 Lisa Candin Iberlina Vittorio Baarlo
40 115 Jody van Gerwen Handyman VLS Azteka P-M Weert
41 94 Graham Grant Hotshot VDS NN P-M
42 Fabian Holzenthal Even Better Lord Z Olfen
43 Alessandro Colombo K-ego nn De mortel
44 Kelsey Busch Gibini MH Z Gaillard de la Pomme Limbricht
45 Alexandra Vinogradova Lacapo X Windraak
46 Larissa Bijl It's be gentle Donder P-M Deurne
47 Stephanie Jennen Toulouse Toulon Balen
48 Mirjan Horyon Ileva S Andiamo Meijel
49 Jalissa Steevens Silas Stalypso Geldrop
50 Joy Lammers Nelson Vd broekkant Numero uno Hamont
51 32 Alexander Davis Heleen Van Gogh P-M Kelpen-oler HC
52 Xenia Peter Icomorkus Corland Kelpen-Oler
53 31 Jersey Kuijpers JK Horsetrucks Alice NN P-M Helmond
54 66 Michiel de Ruijter Hercules vd Lindehof NN P-M
55 44 Piet Raijmakers Jr. Condor Z Cosun P-M Nederland