Klasse B Zondag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse B

Klassiek met barage


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 8 september 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
B Enckevort
T Heijligers
F Boerekamps
Prijzengeld
1e prijs: € 60.-
2e prijs: € 45.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Jan Maly Bandina clarence c Helden HC
2 5 Koen de Leest June Quasimodo vd Molendreef P-B
3 Manon van Rixtel Jamaica Tangelo van de Zuuthoeve Oploo HC
4 Nike Stamminger Hilton Darco Geleen
5 190 John Jiang W Hembla Z nn P-B HC
6 191 Shanmin DU Zonneglans nn P-B HC
7 Alexandra Gluzek Joliemara TH Canbis Y Beek HC
8 ALice Lazzarini Don’t breaker Hero z Dont touch tiji Hero Heeswijk dinther HC
9 198 Christy Dictus Elstyl van Beek Z El salvador P-B Achtmaal HC
10 Luc Martens Johan Goedhart Ommel HC
11 Asaf Abudi Kadee Kannan Neer HC
12 Britt Schuttelaar Till i'll be there tyson Tegelen
13 Denise De Jongh Jarrera Carrera VDL Asten HC
14 Elke Jaspers June Douglas Swalmen HC
15 Elle van Daal Tunder Tunder vd Zuuthoeve Heeswijk HC
16 Jan-willem Schaap Jinchidee harley herpen HC
17 189 Elise Duiker Belfast Knight NN P-B
18 Juul Michels Herona NN P-B Merselo
19 Kim Bressers Jack Daniëls Andiamo Helmond
20 Kimberley de Greef GOLDEN LIZZY Casall ASK Maasbree
21 Jan Maly Camembert Carpalo Helden HC
22 4 Koen de Leest Kingston F-one USA P-B
23 184 Manon van Rixtel Klacid of Cicero Cicero z van Paemel P-B Oploo HC
24 Maaike Theunis Granella Di Nocciola Glasgow van 't Merelsnest Moerstraten HC
25 Malin de Vries Grande Dame HDH Cream on Top Leende HC
26 Maaike Theunis Granella Di Nocciola Glasgow van 't Merelsnest Moerstraten HC
27 177 Mans Buurman Zaerum Ukato P-B Roggel HC
28 Lynn Leys Vitessa Calvados Turnhout
29 Senne Leys Pax d'Aro Marius Claudius Turnhout
30 Marco van Beers Handsome GLN Zirocco Blue Haaren
31 Marco Jaspers Jelena El Primero Swalmen HC
32 Nicky van der Wielen Happiness Carambole Wanroij
33 Patrick Pah Boeren Be cool Emir Schijndel
34 priscilla hartman Joy v d Hees Cormint Venlo HC
35 Suzanne Bens Jericho Im special de muze Escharen HC
36 Yanou Timmermans Hellfire nn P-B Nederweert
37 Anne Fritsen IAN Zambesie Nistelrode HC
38 Alexandra Gluzek Odeline van het Keizershof Flying Dream Beek HC
39 ALice Lazzarini Huro’s Jiran r Winston Heeswijk dinther HC
40 Christy Dictus Hosdi van Beek Hos D'o Achtmaal HC
41 Gert-Jan Willems Pride Van De Werf Elvis Ter Putte Weelde
42 Line Maes Pipa Van De Werf Elvis Ter Putte Weelde
43 Luc Martens Noxx van de zwartbleshoeve Triomphe de Riverland Ommel HC
44 Ozgur Ozkan Ivi Cartago Helmond HC
45 192 Chanique van der Bel Kingston Contact van de Heffinck P-B Son HC
46 Jan Maly Edina - Helden HC
47 3 Koen de Leest Kornuit - P-B