Klasse Z/ZZ Zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse Z/ ZZ

2 Fasen Special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.00
Datum: 7 september 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
M de Kleine
J Dierker
F Boerekamps
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 65.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 35.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 41 Beau Schuttelaar Cadiz nn P-Z Tegelen HC
2 121 Amber Fijen Dondersteen zirocco blue P-Z Bladel
3 122 Anne - Marie Poels D-Izembla Z Dexter P-Z Swolgen
4 123 Ruud Vermeulen Harvey Baloubet du rouet P-Z Swolgen
5 124 Arnold Boerekamps Helvetia Kadans Spartacus P-Z Asten
6 125 Ashley Kuhn Carbonita R Carell P-Z Ottersum
7 126 Christy Dictus Hatricia van Beek Inshallha de Muze P-Z Achtmaal
8 167 Fien van de Goor Hanfielou Spartacus P-Z Sevenum
9 79 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z P-Z Liessel
10 128 Jari van de Biggelaar Gwendolien Ustinov P-Z Geffen
11 129 Jasper Bulthuis Gucci Flamingo Harley VDL P-Z Kinrooi
12 169 Michael Korompis Grobo de la ferme blanche carembar de muze P-Z Oostmalle
13 131 Wiljan Laarakkers Codermie Z Coriano Z P-Z Ottersum
14 178 Anouk van der Velde Given Canturano P-Z HC
15 161 Willem Verdonk Blom`s Kasper vd Bisschop / P-Z Oudenbosch
16 42 Camila mazza Cafe in the Kreike Ulixie P-Z Valkenswaard HC
17 133 Charlotte Bartholomeeusen Litterra V Verdi P-Z Loenhout
18 162 Danielle Koolen Elisha di Lana Numero Uno P-Z Bakel
19 104 Jennifer Yifan Zhang Exeption HS Quasimodo P-Z
20 163 Bente Kuipers Didi De Sabette Carolus 2 P-Z Boxtel
21 134 Dante Kuipers Flower Blue van de Beatrixhoev Zirocco Blue P-Z Boxtel
22 135 Dennis Evertse Ice Tea du Monden Dakar P-Z Bakel
23 44 kirsten rombouts Mystic - River vagabond de la pomme P-Z Oostmalle
24 140 Beau Schuttelaar Fuji Ustinov P-Z Tegelen
25 203 Malin de Vries Dollar Girl Startrek P-Z Leende
26 138 Jeroen Scheepers Ideaal Speciaal HJ Falaise de muze P-Z Rotem
27 139 Jos van Heijst Cesar D Vegas Vdl P-Z Son
28 141 Kim Huige Intouchable Untouchable P-Z Kessel
29 142 Tim van de Oetelaar Highlight HX Elvis ter Putte P-Z Kessel
30 14 Mans Buurman Geminka Ukato P-Z Roggel
31 43 Marielle Friesen Douglas Egypte Douglas P-Z Ommel HC
32 143 Martien Amendt Full Wish T Ultimo P-Z Broekhuizenvorst
33 144 Or Zwiebel Esprit Carthino Z P-Z Merselo
34 112 Ozgur Ozkan Cassini Boy JR Cassini P-Z Helmond
35 132 Anouk Van Der Velde Hillary Cassini Gold P-Z Rijsbergen
36 146 Puck Zweegers Calando Indorado P-Z Leende
37 117 Roy Rutten Danturano Canturano P-Z Merselo HC
38 147 Sacha de Wit Millstream's Galetto Zirocco Blue P-Z Ossendrecht
39 148 Senne Leys Dermie Tolan R P-Z Turnhout
40 149 Thom van Dijck Archer Ginus P-Z Sint
41 150 Amber Fijen Expatero Zapatero P-Z Bladel
42 151 Arnold Boerekamps Intel Ukato P-Z Asten
43 152 Ashley Kuhn Vouvray du Plessis Lauterbach P-Z Ottersum
44 153 Christy Dictus Hatrixia van Beek Aganix Du Seigneur P-Z Achtmaal
45 105 Jennifer Yifan Zhang Goliath S Cardento P-Z
46 168 Fien van de Goor Ielouka Onbekend P-Z Sevenum
47 155 Iris Michels Eggcelent Cardento P-Z Liessel
48 156 Jari van de Biggelaar Naomi van www.olland.biz Eldorado van de zeshoek P-Z Geffen
49 157 Jasper Bulthuis Lolita Cento P-Z Kinrooi
50 164 Beau Schuttelaar Falou Arthos R P-Z Tegelen
51 158 Michael Korompis Vassilios versace vd ruitershoeve P-Z Oostmalle
52 173 Wiljan Laarakkers Duchesse De Pomme Lambada Van Berkenbroeck P-Z Ottersum
53 179 kirsten rombouts fuptricia van beek vagabond de la pomme P-Z Oostmalle
54 159 Ruud Vermeulen Ibesi Zambesi P-Z Swolgen
55
56 35 Beau Schuttelaar Caretino Singulord Joter P-ZZ Tegelen
57 32 Camila mazza Cosmopolitan 47 Cassus P-ZZ Valkenswaard HC
58 34 Finn Boerekamp Gradini Diarado P-ZZ Someren
59 30 Albert Voorn Dante Padinus P-ZZ Sevenum
60 37 Beau Schuttelaar Fhilavska nn P-ZZ Tegelen
61 31 Thom van Dijck Don Diablo Vaillant P-ZZ Sint
62 29 Ozgur Ozkan Cool Berlin Berlin P-ZZ Helmond
63 38 Wiljan Laarakkers Illenois van de Bucxtale nn P-ZZ Ottersum
64 36 Beau Schuttelaar Florida Balia NL Bustique P-ZZ Tegelen