Klasse M Zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse M.

2 Fasen Special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.00
Datum: 7 september 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
M de Kleine
J Dierker
F Boerekamps
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 65.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 35.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Amber Fijen E-Iradja nn bladel
2 46 Gijs van de Mortel Amour - P-M Egchel HC
3 Martien Amendt Haredessa - Broekhuizenvorst
4 Michael Korompis Mr. Balue BR Z Mr. Blue Oostmalle
5 Rob Heyligers Balladoer Baloubet de Rouet Z Asten
6 Tom van Schipstal Hilton S Inshallah de Muze Sint Hubert HC
7 54 Roy Rutten Jim Douglas P-M Merselo
8 49 Willem Verdonk Blom's Hertogin nn P-M Oudenbosch
9 170 Anne - Marie Poels Butterfly Harley Swolgen
10 48 Ruud Vermeulen Harry Caspar P-M Swolgen HC
11 Marieke Verdaasdonk Icefee Canabis Boekel
12 Anthony Schreinemachers Figaro S Carthago Velden
13 Beau Schuttelaar Irene Numero Uno Tegelen
14 Fien van de Goor Nikita Cambio sevenum
15 Francesca Maggiore Inspired By Especiale Montender Valkenswaard
16 Harry van Dooren Caire vdv z Calvino Heeze
17 Jan Maly Excalibur SR Z Elvis Ter Putte Helden
18 kirsten rombouts Cybele Z comme il faut oostmalle HC
19 Lisanne Verdonk Jack zandor Z Oudenbosch
20 52 Kelly Jochems Hong kong girl Action breaker P-M Achtmaal
21 Mandy Jansen Aphrodite SZ Andiamo Z breugel
22 109 Ozgur Ozkan Gershwin Mr. Blue P-M Helmond HC
23 Sacha de Wit Dusty Buddies Dare Devil Ossendrecht
24 Tim van de Oetelaar Hera NN KESSEL
25 102 Mireille Couperus Jim Beam Douglas P-M Kessel
26 Yorick van Hees Inshalla dive Inshalle de muze Mariaheide
27 Arnold Boerekamps Happy Hour VM nvt Asten
28 Chanou de Boer Ejay Namelus Echt
29 Ortwin Kommers Impala D'Oase cadeau de muze lepelstraat
30 Iris Michels Flora Verdi Liessel
31 Lieke Vogels Nuit D'Api Bisquet Balou Oirschot
32 Jade van Hunnik Humberto Saffier veenendaal
33 Jasper Bulthuis Rigoletto Quidam de Revel Kinrooi
34 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II Neerkant
35 Amber Fijen Iryan blatic bladel
36 50 Gijs van de Mortel Icadello xxxxxxxxxxx P-M Egchel HC
37 Martien Amendt Iridiumbridge Dexter R Broekhuizenvorst
38 Michael Korompis AC/DC nn Oostmalle
39 Rob Heyligers Jeezer vittorio Asten
40 Roy Rutten Graphite - Merselo
41 Willem Verdonk Blom's Idense nn Oudenbosch
42 Anne - Marie Poels Ilordina nn Swolgen
43 Ruud Vermeulen Out of the Blue Horion Swolgen
44 Jeroen Scheepers Just a Dream Flying Dream Rotem
45 Beau Schuttelaar I'm here Carambole Tegelen
46 Fien van de Goor Jeline - sevenum
47 Francesca Maggiore Japatero S - Valkenswaard
48 Harry van Dooren Concor Cor de emelion Heeze
49 51 Jan Maly I am Andiamo P-M Helden
50 kirsten rombouts Cerise Z comilfo plus Z oostmalle
51 Lisanne Verdonk Jack HX first verdi Oudenbosch
52 kirsten rombouts Cerise Z comilfo plus Z oostmalle HC
53 Mandy Jansen Levesta SZ JK horsetruck Leasure breugel
54
55 Sacha de Wit Nic Nac Montender Ossendrecht
56 166 Tim van de Oetelaar Zepp Z Zandor Z P-M Kessel HC
57 Tom van Schipstal Caramba Vingino Sint Hubert
58 Johan van Schipstal Iterma H Namelus Sint Hubert
59 Christy Dictus Hatrixia van Beek Aganix Du Seigneur Achtmaal
60 Lizzy van der Vorst High five Clinton Geldrop
61 Loraine Peters Tinka's Borne Z Tinka's Boy Echt
62 13 Mans Buurman Indiana Canabis Z P-M Roggel
63 130 Michael Korompis Grobo de la ferme blanche carembar de muze P-M Oostmalle HC
64 Mireille Couperus Gitania Cantos KESSEL
65 Niels de Louw Impala Rascin Asten
66
67 Puck Zweegers Chez-nous Cassini II Leende
68 Anouk Van Der Velde Given Canturano Rijsbergen
69 Riwan Soullard Guedez Carat Cassini l Asten
70 Sanne Daandels Ippolito nn Veghel
71 Senne Leys My Special Fleur I'm Special de Muze Turnhout
72 Thom van Dijck Jefferson Caretino Gold Sint oedenrode
73 Wiljan Laarakkers Invictus Numero Uno Ottersum
74 Anthony Schreinemachers Hermès- Blue Mr. Blue Velden
75 Yorick van Hees Isabelle Inshalle de muze Mariaheide
76 Charlotte Bartholomeeusen Litterra V Verdi Loenhout
77 Amber Fijen Omagic kafka vd heffinck bladel
78 53 Gijs van de Mortel Imonia Zambesi P-M Egchel HC
79 Martien Amendt Isis Noordenhoek Numero Uno Broekhuizenvorst
80
81 176 Dennis Evertse Ice Tea du Monden Dakar P-M Bakel HC
82 47 Roy Rutten Cindorijke NN P-M Merselo HC
83 Willem Verdonk Blom`s jada Quasimodo van de molendreef Oudenbosch
84 106 Francesca Maggiore Obama - P-M Valkenswaard