Klasse L Zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

2 Fasen Special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 7 september 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
m de Kleine
J Dierker
F Boerekamps
Prijzengeld
1e prijs: € 60.-
2e prijs: € 45.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Amber Fijen E-Iradja nn bladel
2 55 Anne - Marie Poels JHarley Harley P-L Swolgen HC
3 Jeroen Scheepers Invinity HJ Cardento Rotem
4 Rob Heyligers Javane Zirocco Blue Asten
5 Christy Dictus Irona van Beek Aganix Du Seigneur Achtmaal
6 Francesca Maggiore Jewel Night Flying Dream Valkenswaard
7 56 Gijs van de Mortel Amber du buisson Z Asca Z P-L Egchel HC
8 Michael Korompis Izmir Pp Z Indoctro P-L Oostmalle HC
9 kirsten rombouts Hirancka Quasimodo oostmalle
10
11 kirsten rombouts Hirancka Quasimodo oostmalle HC
12 Noortje Gevers Jasmijn Indoctro Nijnsel
13 118 Kelly Jochems Careful Habibty Careful P-L Achtmaal
14 57 Freek Vestjens Cassia chellsini Z P-L Sevenum
15 Niels de Louw Ilaya Z Inshallah de Muze Asten
16 57 Freek Vestjens Cassia chellsini Z P-L Sevenum HC
17 Ozgur Ozkan Jk Horsetrucks Irsina Nnnn Helmond
18 120 Sacha de Wit Lillyfee nn P-L Ossendrecht HC
19 Esther Roeven Jelectra Toulon Maasbree
20 Glenn van de Ven Ziezo Mermus R Uden HC
21 Hanneke Sommers-Kuijs Ivy Dianto Uden
22 119 Harry van Dooren Balou Startrek P-L Heeze HC
23 Indy van den Crommenacker Gucci Canturano helmond
24 11 Iris Michels Highlight Quality Time P-L Liessel HC
25 Jan de Brouwer Ganou Nabab De Reve Vlimmeren
26 Marek Maitala ogoun of the paddocks Contendro Veghel
27 Amber Fijen Ilon Blue Zirocco Blue bladel
28 Jan Maly Bumble Bee Star M Z Bisquet Balou VD Mispelaere Helden
29 Liesbeth Berben Cuverdi Verdi Heythuysen
30 Lisanne Verdonk zaron Z zandor Z Oudenbosch
31 Loïs Hambeukers Darelle Tygo Hergenrath
32 58 Gijs van de Mortel jortelientje zandor Z P-L Egchel HC
33
34 Anne - Marie Poels Just Talente Crunch Swolgen
35 113 Ruud Vermeulen Alessandra nn Swolgen
36 Jeroen Scheepers Jumping Dream nn Rotem
37 Rob Heyligers Jacmel Fibonacci Asten
38 Niels de Louw Jadzia Rascin Asten
39 Ozgur Ozkan Nena Blue Leasure jk horse trucks Z Helmond
40 Lou van de Goor jaction - sevenum
41 116 Fien van de Goor Nikita Cambio P-L Sevenum HC
42 Mariana Heijmans Coratina Connor kessel
43 59 Christy Dictus Otis nn P-L Achtmaal HC
44 Francesca Maggiore Juweel Van G Lux Valkenswaard
45 60 Freek Vestjens Onyx nn P-L Sevenum
46 Martijn van Stiphout Ieke Arezzo Vdl Sint-Oedenrode
47 Micky v.d. Oetelaar Ivon R Vittorio Veghel
48 Mikki Manche Icon d'Or Zambesi Valkenswaard
49 Marek Maitala Jack Daniels vm Cidane Veghel
50 Nina van Enckevort Jack Daniels First verdi Nijnsel
51 61 Or Zwiebel Goodnight Bouncer Grange Bouncer P-L Merselo HC
52 Ortwin Kommers Jolly D'Oase nn lepelstraat
53 Roos van Sprang Celeste Commanchi Spoordonk
54 Sacha de Wit Millstream's Indy Gold Bubalu Ossendrecht
55 Mireille Couperus Jack Quasimodo vd Molendreef KESSEL
56 Stefanie Deckers Amani B Solitair Eindhoven
57 9 Stephanie Whitworth I Think I Can HX Harley VDL P-L Kessel HC
58 165 Tim van de Oetelaar I Am Especiale Bustique P-L Kessel HC
59 115 Mandy Jansen Aphrodite SZ Andiamo Z P-L Breugel HC
60 Willem Verdonk Joline whitesnake Oudenbosch
61 Yanick Beirens Arizona du foret Aktion pur Schilde
62 Johan van Schipstal Jaman Chaman Sint Hubert
63 Tom van Schipstal Hilton S Inshallah de Muze Sint Hubert
64 Amber Fijen Ishiblue zirocco blue bladel
65 Anne - Marie Poels Karamba - Swolgen
66 kirsten rombouts Cybele Z comme il faut oostmalle
67 Jeroen Scheepers Oh my god HH Emerald Vh ruytershof Rotem
68 Rob Heyligers Javola Vittorio Asten