Klasse B Zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse B.

Direkt op Stijl


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 7 september 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
M de Kleine
J. Dierker
F Boerekamps
Prijzengeld
1e prijs: € 60.-
2e prijs: € 45.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Jeanice van de Spek Kentucky js Cornet obolensky Heesch HC
2 24 Stephanie Jennen Comique Cornet obolensky P-B Balen HC
3 114 Freek Vestjens Zidaan Heartbreaker P-B Sevenum HC
4 Jeroen Scheepers Kathmandu Flying dream Rotem
5 Anne van Liempd Istrea Clarimo Sint-Oedenrode HC
6 97 Mandy Jansen Jarah S Tornesch P-B Breugel HC
7 Monique van Roy hummer spartacus Reusel
8 Isabel Geers Obelix van ‘t Laar Thunder v/d Zuuthoeve Breugel
9 27 Yanick Beirens Amore du foret Actionbreaker P-B Schilde
10 26 Roy Rutten Calimero Carenzo P-B Merselo HC
11 Yanick Beirens Amore du foret Actionbreaker Schilde HC
12 Ank van de Goor Keline - sevenum
13 Lynn Van de Water Edelweis Carambole Blitterswijck
14 Ben Gerlings Cool Dance onbekend Heeze
15 Christy Dictus Candy crush JVH Z Cigaret JVH Z Achtmaal HC
16 iris Noten Ferdi Verdi Hamont
17 Sanne Janssen Spike Seidon Deurne
18 98 Mandy Jansen Kathleen S Eldorado P-B Breugel HC
19 Jan Maly Edina - Helden HC
20 Jeanice van de Spek Kaderas js Cornet obolensky Heesch HC
21 Jort Op het Veld Carlycolle Z Cornet Obolensky Neerkant
22 Jowy v.d. Oetelaar MB Just my Style Nr.Uno Veghel HC
23 15 Micky v.d. Oetelaar Charming Dream Z Carrera vdl P-B Veghel HC
24 Marek Maitala Fidi Heywood H Z Fernando H Veghel HC
25 Stephanie Jennen Kankas Kannan Balen
26 Kelly Jochems Careful Habibty Careful Achtmaal HC
27 103 Alicia Bocken Limoncello Der senaat P-B Weert
28 20 Leonie Verberne KIJAN L EDINBURGH P-B Asten HC
29 Lynn Van de Water Fialita Vigaro Blitterswijck
30 Marieke Verdaasdonk Jewelz Eldorado van de Zeshoek Boekel HC
31 Martijn van Stiphout Jinte TVL Zambesi Sint-Oedenrode HC
32 Nina van Enckevort Kiekeboe Gare Du nord Nijnsel HC
33 Roos van Sprang Celeste Commanchi Spoordonk HC
34 101 Lisanne Verdonk J`espere comme il faut P-B Oudenbosch HC
35 Sacha de Wit Lillyfee nn Ossendrecht HC
36 Lisanne Verdonk J`espere comme il faut Oudenbosch HC
37 Tessa Meurs Ishtar Cicero Oirschot
38 Thijs Linders Ciamorka Z Canterburry Baexem
39 Thijs Meulemeesters Janika Messenger Boekel HC
40 Willem Verdonk Blom's Kingston nn Oudenbosch HC
41 Jeanice van de Spek Kornet’s ice Cornet obolensky Heesch HC
42 16 kirsten rombouts Norton de kalvarie Cadeau de muze P-B Oostmalle HC
43 Michael Korompis Izmir Pp Z Indoctro Oostmalle HC
44 16 kirsten rombouts Norton de kalvarie Cadeau de muze P-B Oostmalle HC
45 YongKun van Vorstenbos Class Boy Riverland Tinka’s Boy Nederweert
46 18 Anne - Marie Poels Demo Hof ter Brugge Dakar VDL P-B Swolgen HC
47 28 Ruud Vermeulen Karma nn P-B Swolgen HC
48 21 Freek Vestjens Pride of the lowlands-bh Darco P-B Sevenum HC
49 Monique van Roy Impreza Vdl dallas Reusel
50 Ozgur Ozkan Ivi Cartago Helmond HC
51 22 Roy Rutten chairman NN P-B Merselo HC
52 23 Yanick Beirens Arizona du foret Aktion pur P-B Schilde
53 22 Roy Rutten chairman NN P-B Merselo HC
54 99 Mandy Jansen Kyjade S Eldorado P-B Breugel HC
55 Stephanie Jennen Kantano Kannan Balen