Rubriek 11 Klasse Z aanvang +/-17:15


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek wordt gesponsord door Marty Gevers therapie, coaching & training


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 16.00
Datum: 14 september 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 570 Sam van der Venne Contador Z Chippendale Z P-Z Ossendrecht
2 551 Caroline Manders Avanti D Padinus P-Z
3 251 Elke van de Broek Ely Blue Chacco blue P-Z Zeeland
4 150 Britt Schippers Impossible S Quality Time P-Z Berlicum
5 319 Denize van der Poel Hiske vdp baltic vdl P-Z Wouwse Plantage
6 66 Willemijn de Mooy FBI Londontimes P-Z Rotterdam
7 575 Ortwin Kommers Impala D'Oase cadeau de muze P-Z Lepelstraat
8 6 Noortje Gevers Holly Ultimo P-Z Sint-oedenrode
9 149 Ilvy Schippers Mr Jingles Hors La Loi P-Z Berlicum
10 238 Suzanne Bens Hint Ut liekt goed P-Z Escharen
11 562 Suzan van Gastel Humphry Thunder vd Zuuthoeve P-Z Nijnsel
12 14 Roos Louwers Harmony's Jolga van www.olland Harmony P-Z Oirschot
13 221 Marwin van den Nieuwenhuijzen New Star Dublin van Overis Z P-Z Sint Oedenrode
14 291 Victor Samuel Kumps Corrada Corrado P-Z Bree
15 557 Linn Kvernes Dastann des Meullieres Quick Star P-Z Schijndel
16 141 Jan Conijn Urs du Keske Ultimo van ter Moude P-Z Stevensbeek
17 385 ALice Lazzarini Ivo Numero Uno P-Z Heeswijk Dinther
18 528 Maarten van Rooy Dave NN P-Z Oirschot
19 574 Ellen Hansen Fanimata Genius P-Z Middelbeers
20 458 Eline Moerings Bardesther Cardento P-Z Roosendaal
21 130 Marcel van Driel Idextro Dexter R P-Z Heeswijk Dinther
22 129 Solveig Keskula Giant Londontimes P-Z Heeswijk Dinther
23 413 Tereza Vesela Histannia HDH Zirroco Blue VDL P-Z Heeze
24 444 Don Sas Hetty Van Den Hoogeweg Eldorado van de Zeshoek P-Z Dreumel
25 328 Fleur van Erp Eyewish Ustinov P-Z Boekel
26 454 Bert Derks Freeway Clinton I P-Z Bergharen
27 209 Ellenore Kluin Intimo HL Ultimo P-Z Schijndel
28 471 Geert Moerings Hervesther Elvis ter Putte P-Z Roosendaal
29 555 Boy Peels It's Lotto nn P-Z HC
30 252 Elke van de Broek Hiante Tangelo vd Zuuthoeve P-Z Zeeland
31 299 Esther Manders Quidannette AS Quidam de Revel P-Z Haaren
32 87 Jos van Heijst Cesar D Vegas Vdl P-Z Son En Breugel
33 70 Quincy Meulblok Pure Bf's Antrax Tenerife VDL P-Z Dongen
34 239 Suzanne Bens Hayo Bisqayo P-Z Escharen
35 46 Tim Boogerd Harley Carrera P-Z Lage-zwaluwe
36 386 ALice Lazzarini Emil Amadeus P-Z Heeswijk Dinther
37 459 Eline Moerings Fosther Vigo d'arsouilles P-Z Roosendaal
38 563 Suzan van Gastel Herbie Zirocco Blue P-Z Nijnsel
39 529 Maarten van Rooy Irianne-s Zirocco bleu P-Z Oirschot
40 415 Tereza Vesela F-ninjo Napels P-Z Heeze