Rubriek 9 Klasse L aanvang +/- 12:00


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek wordt gesponsord door Hoefsmederij Bart Kluijtmans


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 13.00
Datum: 14 september 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 60.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 315 Denize van der Poel Kamille utopia Gino P-L Wouwse Plantage
2
3 82 Ronja Dallner Coco Flanel Tangelo vd Zuuthoeve P-L Nijnsel
4 77 Suzan van Gastel Incognito Balou du Rouet P-L Nijnsel
5 36 Eline Smits Houdini Verdi P-L Schijndel
6 256 Thieu Huijbregts Glamour DK Z Grison van de Bisschop P-L Rijsbergen
7 157 Pleun Versteijnen Bravo xx P-L Poppel
8 333 Yves Winkelmolen Fabulous Ustinov P-L Son En Breugel
9 2 Hope Van Manen Verdigo Z Verdi P-L Herveld
10 198 Linn Kvernes Nn Nn P-L Schijndel
11
12 273 Alexander Vincentius Cooper Z NN P-L Heesch
13 12 Roos Louwers Jolga van www.olland.biz Eldorado van de Zeshoek P-L Oirschot
14
15 222 Marwin van den Nieuwenhuijzen Her Touch Untouched P-L Sint Oedenrode
16
17 399 Aimee van Gerwen Idine Numero Uno P-L Vught
18 382 ALice Lazzarini Jimmy joy Carentino gold P-L Heeswijk Dinther
19 282 Marielle de Veer action lady delta mossel Z action breaker P-L Berlicum
20 148 Ilvy Schippers Gudrun Quality time P-L Berlicum
21 201 Marek Maitala Jack Daniels vm Cidane P-L Veghel
22 179 Frank van der Sloot Jim El Primero P-L Tilburg
23 125 Marcel van Driel Heyriver Spartacus P-L Heeswijk Dinther
24
25 45 Nina van Enckevort Jack Daniels First verdi P-L Nijnsel
26 248 Mandy Jansen Joppe Douglas P-L Breugel
27 249 Larissa Laenen Goya S Onbekend P-L Breugel
28 255 Liv Huijbregts Hatsjoe Callaghan VDL P-L Rijsbergen
29 287 Edwin Willemsz Geeroms Jyllsz Inshallah de Muze P-L Waspik
30 348 Britt van Erp Jarremein L.A.T. Arezzo VDL P-L Boekel
31 400 Aimee van Gerwen Miss Bleu De Laubry Z Mr. Blue P-L Vught
32 388 Simone Wiggers Ferara H Ulano H P-L Rosmalen
33 318 Denize van der Poel Kimberly Gaillard de la pomme P-L Wouwse
34 390 Hanneke Sommers-Kuijs Ivy Dianto P-L Uden
35 85 Dominique Langens Narco Z Nabab de reve P-L Nuland
36 3 Judith van den Nieuwenhuijzen Jaminka B Numero Uno P-L Sint-oedenrode
37 367 Cathelijne van Aar Foctmyrouge J.P.P Vigo D'arsouilles P-L Uden
38 41 Jarno Duiker Dialitha Indorado P-L Zeeland
39 213 Cris Tonies Juvensia Fandango P-L Oss
40 52 elise duiker Springtime Heartbreaker P-L Zeeland
41 11 Martijn van Stiphout Ieke Arezzo Vdl P-L Sint-oedenrode
42 113 Jessica Van Os Deauville Quidam de revel P-L Uden
43 146 Gieber van Helvoirt Innuendo Warrant P-L Schijndel
44 569 Thieu Huijbregts Vinz Z Flemmmingh P-L Rijsbergen
45 383 ALice Lazzarini Eclair de Buthune Con Air P-L Heeswijk Dinther
46 185 Jamie Schroembges Haradette S Baltic VDL P-L Wellerlooi
47 316 Julia van der Heijden Baileys NN P-L Bavel
48
49 274 Alexander Vincentius Jezebel W Arezzo VDL P-L Heesch
50
51 234 Henk Nooijen Think Twice Obelix P-L Escharen
52 235 Suzanne Bens Jonas Envoy P-L Escharen
53 223 Marwin van den Nieuwenhuijzen Imora Emerald P-L Sint Oedenrode
54 283 Marielle de Veer Cedina Z Cicero Z P-L Berlicum
55 359 Ilvy Schippers Estinov Ustinov P-L Berlicum
56
57 391 Anouk Van Der Velde Agility RA Z Arezzo VDL P-L Rijsbergen
58 384 ALice Lazzarini Kwandani Latoer P-L Heeswijk Dinther
59 177 Maxime van Heeswijk Ivoor VS Diarado P-L Veghel
60 200 Marek Maitala ogoun of the paddocks Contendro P-L Veghel
61
62
63
64 398 Rebecca Hellemons Kwik tweet For Pleasure P-L Oudenbosch
65
66
67 263 Sam van der Venne Jackson Cardento P-L Ossendrecht
68 264 Kristel van der Venne Klokkarstua Kashmir van t schuttershof P-L Ossendrecht
69 258 Thieu Huijbregts Paris Vigo d'arsouilles P-L Rijsbergen
70
71 191 Johan van Schipstal Jaman Chaman P-L Sint Hubert
72 192 Tom van Schipstal Hilton S Inshallah de Muze P-L Sint Hubert
73 154 Ortwin Kommers Jolly D'Oase nn P-L Lepelstraat
74 147 Ilvy Schippers Harmantica H Quality time P-L Berlicum
75 140 Jan Conijn Harainbow E Eldorado vd Zeshoek P-L Stevensbeek
76
77
78 56 Sidney Renders Tsjong-jonge Guidam P-L Son En Breugel
79 8 Noortje Gevers Jasmijn Indoctro P-L Sint-oedenrode
80 571 Don Sas Jerez de la frontaire Excellent P-L Dreumel