Klasse:L2 Proef:13 Ring 2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Alle Rubriekswinnaars worden uitgenodigd voor de finalewedstrijd zondag +/- 15:30 uur

 


Discipline: Dressuur
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 13.50
Datum: 3 november 2019
Tijd: 11:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
C. Dhr. Piggen
Prijzengeld
1e prijs: € 50.-
2e prijs: € 40.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 15.-
5e prijs: € 10.-
Regl. Volgprijzen: € 10.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
11:00 1 Robin Bastiaansen Kalinka - Galder
11:07 2 Annique Bastiaansen Rhytm Royal Diamond BAVEL
11:14 3 Thamara Janssens Kenzo Ferguson Sprang-Capelle
11:21 4 Nikki Van Zon Kiss and Tell Fairytale Den hout
11:28 5 Anouk Jansen Blitz HW Bright speed Dongen
11:35 6 Miranda Doolhof-Gelderblom Jaylon Cover story ULICOTEN
11:42 7 8 Samantha Trommelen-Kokke Talo Antonio Moreta Nao A.M. P-L2 Oosteind
11:49 8 Britt Geerts Hey special d. Special d. Rijen
11:56 9 Danique Janssen Kimble NN Prinsenbeek
12:03 10 Gianni Gevers Hunk Rubiquil Strijbeek
12:10 11 Kim Noordijk Kingsdale Glamourdale Galder
12:17 12 Jenneke Overduin Kairouan Sollenburg Electron Bergen op Zoom
12:24 13 Saskia timmermans Beekdal's Kiddo B Governer Oosteind
12:31 14 41 Joyce Wever Duke d'Argtagnan NN P-L2
Pauze (10 minuten)
12:48 15 Jasmijn Schapendonk Jacharel VZ Desperado Haaren
12:55 16 39 Cristel Vugts Kix-V NN P-L2
13:02 17 Laurie Vervoort Kratès Rousseau Helden
13:09 18 Diana Aarts Gaja Lord leatherdale Breda
13:16 19 Margo van Nijnatten Dempsey Vailliant Castelre
13:23 20 Vivianne Ladestein Helios Johnson Oosterhout
13:30 21 Kristy Snepvangers Millstream's Galante Zirocco Blue Bergen op zoom
13:37 22 Danique Janssen Fursti Furstenball Prinsenbeek
13:44 23 Gianni Gevers Kolinca Ferdeaux Strijbeek
13:51 24 Daisy Costongs Kahlua Everdale Kruisland
13:58 25 Valerie Krijger Zwieb Hemmingway Breda
14:05 26 Iris Pellenaars Grandeza del amor Querly Elvis Breda
14:12 27 9 Rosalie Mol Kayman Dark Pleasure P-L2 Oosteind
14:19 28 Tessa van Os Iana VOD Nergo SPRANG-CAPELLE