Rubriek:11 Klasse:Z 2 Fasen Special


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


 

Maak kans op de overall prijs voor de klasse Z! De beste combinatie over zaterdag en zondag wint een mooie extra prijs!


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 9 november 2019
Tijd: 13:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
C Wittenberg
M Dusomos
A Kuijer
G Heijkant van
Prijzengeld
1e prijs: € 175.-
2e prijs: € 140.-
3e prijs: € 100.-
4e prijs: € 75.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 35.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 209 Alessandra Fuzzi Felix Quattro Z P-Z Bavel
2 Anoek van der Pluijm Heldorado Eldorado van de Zeshoek Oosteind
3 Bianca Schoenmakers I-Star Big Star Oosteind
4 Boy Peels Chayne Z Clarissimo Z Knegsel
5 Morten Djupvik Houplesse of Invictus Baltic VDL wagenberg
6 Sammy-jo Smit Alaska Indorado P-Z Gilze
7 Tamara Klop Happy Handsome Elvis ter Putte Oudenbosch
8 Sam Versteijnen Higgins Emerald Berkel-Enschot
9 Christy Dictus Hatricia van Beek Inshallha de Muze Achtmaal
10 Ellen Zwijnenberg Inshallah Nabab de Reve Overlangel
11 Maaike Theunis Guinot Di Nocciola Vigo d'arsouilles Moerstraten
12 Maria Jorgensen Ibiza Sky Ukato wagenberg
13 Constanca de Almeida Fernandes Ireuza nummero uno Gilze
14 199 Ruben Dario Ramirez Zilli Farah van Pottelberg nn P-Z Gilze
15 Geert Moerings Hardesther Kannan Roosendaal
16 Bart van Heesbeen Flair Numero Uno Elshout
17 236 Denize van der Poel Hiske vdp baltic vdl P-Z Wouwse Plantage
18 289 Lianne Kuypers Vernie du Coeur des Collines Z Verdi P-Z Someren
19 Anoek van der Pluijm Goldine Vingino Made
20 Siebe Kramer My Way Mylord Carthago Oud beijerland
21 Sabrina van Rijswijk Badrina Bamako Pijnacker
22 14 Casper Timmermans Cote D'or Odermus R P-Z
23 311 Joelle Esmee Post Ella M Cornet Obolensky P-Z
24 Nikita Cheung Snow-flake vd Laarse heide Stakato Zundert
25 Maxi de Weert Incredible Magic Van Gogh Ossendrecht
26 18 Monique Jespers Celinde Indorado P-Z
27 Rianne van Heerebeek-Smolders Fabulous Spartacus Oostelbeers
28 Alessandra Fuzzi Ghlicka Vingino Bavel
29 Sam van der Venne Contador Z Chippendale Z Ossendrecht
30 Willem Verdonk Blom's Zlatan Zandor Z Oudenbosch
31 Teun de Bodt Figaro Lord Z Raamsdonksveer
32 Kaylee Heynen Chanel van de laarse heide Carolus ll Tholen
33 Dominique Greeve It star de Revel Big star Jr. Rucphen
34 Patricia Greeve Glenne Cardento Rucphen
35 Thieu Huijbregts Governor DK Z glasgow van het Merelsnest Rijsbergen
36 Bianca Schoenmakers Ike Big Star Oosteind
37 Senna Everse Haïro Eldorado van de Zeshoek Oosteind
38 171 Alex Tejada Beroiz Faunus NN P-Z Tull
39 Sam Versteijnen Gill Lord Z Berkel-Enschot
40 170 Gerd Jan Horsmans Highlander Numero Uno Tull
41 55 Boy Peels Its Lotto Der Sebastiaan 111 P-Z Knegsel
42 Morten Djupvik Jamira Verdi wagenberg
43 Charlotte Broeders Chili Pepper Andiamo sint willebrord
44 Danny Willems Green Power VL Baltic Oosteind
45 Josephine Gremmen Strago's Dazzling Girl Warrant Breda
46 Olivier van der Vaart alentejo z action breaker Terheijden
47
48 Kelly Jochems Hind V Mylord Carthago Achtmaal
49 Eline Moerings Bardesther Cardento Roosendaal
50 Kim Jacobs Matroeska hero Elvis ter putte klein zundert
sleeppauze & parcours verkennen (10 minuten)
51 Albert Smit Hilton untouched Gilze
52 312 Julia van der Heijden Den Dola Numero Uno P-Z Bavel
53 Brian Kommers Caleandra Caleandro Hoogerheide
54 Anoek van der Pluijm Hotspot Numero Uno Oosteind
55 Amber Elst Chanel Canturo Achtmaal
56 Nikita Cheung Bella-Donna v/d Laarse Heide Z Bustique Zundert
57 Michelle Bouman Damos Vaillant Baarle Nassau
58 313 Alessandra Fuzzi Eros V Namelus R P-Z Bavel
59 Sacha de Wit Dusty Buddies Dare Devil Ossendrecht
60 114 Willem Verdonk Blom`s Funaniem nn P-Z Oudenbosch
61 Maria Stamnæss Kobo Prova Nvt P-Z Wagenberg
62 Roosje Brouwer I-Termie Dexter R Oosteind
63 Sammy-jo Smit My Lady van 't Achterhof nn Gilze
64 Tamara Klop Gaudi van de Molendreef Gigolo van de Molendreef Oudenbosch
65 292 Noelle van der Velde Companion NN P-Z
66 Raf Willemse Kwandor Nabab de reve Ravels
67 232 Dominique Greeve Cadeau NN P-Z Rucphen
68 Christy Dictus Hatrixia van Beek Aganix Du Seigneur Achtmaal
69 Ellen Zwijnenberg Boncetto Concetto Famos Overlangel
70 Maaike Theunis Haricot Verts Nabab de Reve Moerstraten
71 Constanca de Almeida Fernandes Kinley NN Gilze
72 Geert Moerings Ipsthar Denzel van t Meulenhof roosendaal
73 Mitchel Sonneveld Horeca G Z Hooch Sprundel
74 Bart van Heesbeen Femme Fatale Numero Uno Elshout
75 Lianne Kuypers Hinhosa C Vigo D’arsouilles Someren
76 Siebe Kramer Golddigger Nabab de Reve Oud beijerland
77 353 Lucinda Okkerman Firefee Grison Vd bisschop P-Z
78 Ruby de Kok Gebalia Entertainer Denbosch
79 Kelly Jochems Maestro van `t Klavertje Vier Vigo d'arsouilles Achtmaal
80 Julia van der Heijden Baileys NN Bavel
81 Sabine Alders Dorita Namelus R Minderhout
82 110 Nikki de Vries Gracia Calvino Z Helvoirt
83 Stijn Testers Wiske Kojak kruisland
84 Roosje Brouwer Magic Belle v/h Roosakker Elvis ter putte Oosteind
85 Bianca Schoenmakers Mr. President Mr. Blue Oosteind
86 Nikita Cheung Cash-Maker v/d Laarse Heide Z Chin chin Zundert
87 176 Olivier van der Vaart ginelli shot andiamo P-Z Terheijden
88 Maria Stamnæss Contiki Nvt P-Z Wagenberg
89 355 Morten Djupvik Celic Cajus P-Z Wagenberg
90 Anoek van der Pluijm Iriz Eldorado van de Zeshoek Oosteind
91 293 Noelle van der Velde Newport Grandia NN P-Z
92 Itay Bliss Hummer RW Namelus R Poppel
93 210 Alessandra Fuzzi RMF Tequila Padinus Bavel
94 343 Constanca de Almeida Fernandes Napoli NN P-Z Gilze
95 Senna Everse Kerswin vh Roosakker Echo van 't spielveld Oosteind
96 201 Tim Franssen Malle Babe nn P-Z Gilze