Rubriek:9 Klasse:B Direct op Stijl Groep:2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

Deze rubriek geen HC start mogelijk! Direct op stijl
 

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 9 november 2019
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
M Dusomos
G Heijkant van
C Wittenberg
A Kuijer
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 45.-
5e prijs: € 35.-
6e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 347 Laurie Peeters Kiekeboe Freedom P-B Breda
2 346 Sindy Van Kruisselbergen J'adore Dakar VDL P-B Weelde
3 Sanne de Jong Ida H I’am Special de Muze Tilburg
4 Pien Ullings Dalian nn UDENHOUT
5 Michelle Brejaart Dhr. Clinton RV Clinton Breda
6 Rik van de Pas NUMBER ONE Numero Uno kaatsheuvel
7 Iris van de Graaf kyrusa extase Etten-leur
8 Nol van de Pas GASHA Synod Moses kaatsheuvel
9 8 Karoliene Penders Florence Ultimo P-B
10 40 Marlotte de Man Hero de la Loma HM Inshalla de Muze P-B
11 Jany Karremans View DK Z Vagrant Z Oud Gastel
12 Gianni Gevers Jamorka Vitorio Strijbeek
13 Anouk Brentjens Fargo Tangelo Van De Zuuthoeve Meerle
14 Kirsten Jacobs Farao Canturano Breda
15 Jelske Dekkers Sentinel's Omer I am Moerhoeve's Star Sprang-Capelle
16 268 Iris Kools Ici Paris Vagrant Z P-B
17 Emilie Sars Goudwaard Vingino Tilburg
18 Brian Martens Invincible-Versent SA Flow-Versent SA ETTEN-LEUR
19 Lauren Douw Kallahen Callahan VDL Rotterdam
20 Margo van Nijnatten Kelsey Viola RS Zapatero Castelre
21 Nathalie Morin Izzy van Stal Romano Cardento Halsteren
22 Annet Janssen Izinia Etoulon Prinsenbeek
23 Jeannette Monden Kaluna Du Monden Freeman vdl Etten Leur
24 Janneke Kools Mister Copperfield Negro Alphen
25 122 Carlijn Roepel EBONNITOO Numero Uno P-B
26 Nadia Boender Ginard Canturano Zevenbergen
27 Jeroen Snijders High flyer Bustique Kaatsheuvel
28 Sanne Heck Jillz Tangelo vd Zuuthoeve Langeweg
29 Nanica Upessy Ziezo Celano Dongen
30 Louise Keukens Charlie Brown CONTHARGOS Rotterdam
31 Michelle Brejaart Cruissini Z Commanchi Breda
32 Bo Carstens Bikkel Up To Date Maassluis
33 10 Femke Struik Galant Warkant Van 't Gestelhof P-B
34 9 Lieke Struik american dream Renkum Valentino P-B
35 41 Sanne de Jong Kerel H Cartano P-B Tilburg
Sleeppauze en evt. parcours verkennen (10 minuten)
36 Laurie Peeters Kolaris Freedom Breda
37 Sindy Van Kruisselbergen Kadonja-S Fandango HX Weelde
38 Teun van Hees Kalistos Dakar Meerle
39 Melanie van de Graaf Kiwi Don Sandrino Etten-Leur
40 Meke Braspenning Ici Dakar Dakar Prinsenbeek
41 Femke Koks Gigi Saffier BaarleNassau
42 38 Thijs Machielsen Hemelton Untouchable P-B Weelde
43 Sam Dilven Joey Mr pancake Oosterhout
44 Merel Konijnenburg Karanche Freeman VDL Den bosch
45 291 willemijn heemskerk Iris-o Dakar VDL P-B
46 230 Isa Kramer Izzy Air Jordan P-B
47 348 Dorris Versteijnen Bravo Quantum P-B Poppel
48 Demi Schollaardt Beli Lucky Tilburg
49 Cecile Klaassen J'adore Tornesch Made
50 Floor de Jongh Kaviro Eurohill Z Namelus R Tilburg
51 Arlette Verschuren Verbo’s Khalifa Casago Tilburg
52 Tessa Meurs Ishtar Cicero Oirschot
53 Marco Zuurveld Asterix Andiamo rijen
54 Anne van der Torre Jewel'S Jägermeister Verdi TN Rotterdam
55 Dewi Munter Eldorado Manhattan Sprundel
56 Ary Drooger Kenij van de berghoeve z Kentucky van overis z Middelharnis
57 Sanne Hoek Heroiek T & L Z Halifax van het Kluizebos ETTEN-LEUR
58
59 Olivia Van Katwijk tarpania’s how tender Nabab de reve Rotterdam
60 181 Josephine Gremmen Investment Elvis ter Putte P-B Breda
61 Jeroen Snijders Holland surprise. Dutch design Kaatsheuvel
62 Wendy Wijnings David Z Darius Heijningen
63 Britt Bakker Maria Bonita Stakato Steenbergen
64 13 Kasia Hooijmaijers Harley Carrera P-B
65 3 Joyce Rijk Hinde M Toulon P-B
66 26 Famke Bastiaansen Hokus-Pokus Dean's Gasaya P-B
67 Laura Willemsz Geeroms Jyllsz Inshallah de muze Waspik
68 Pien Ullings Kanjer Farmgraaf UDENHOUT
69 Rik van de Pas Fallon Namelus R kaatsheuvel
70 Iris van de Graaf katouscha marlon Etten-leur
71 Nol van de Pas Ellis nn kaatsheuvel
72 Sindy Van Kruisselbergen Kisma JDV El Primero Weelde
73 Laurie Peeters Katophonie Gullit HBC Breda