Rubriek:7 Klasse:L 2 Fasen Special Groep:3


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

De beste 9 combinaties worden uitgenodigd voor de L Finale op zaterdagmiddag
Let op! Het is niet mogelijk om als combinatie 2 x in dezelfde klasse uit te komen, wel is flexibel springen toegestaan.
Plaats je je voor zowel de klasse L als de klasse M voor de finale dan telt de hoogste klasse voor de finale

 

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 8 november 2019
Tijd: 17:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
g Heijkant van
J Twist
C Wittenberg
A Kuijer
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 55.-
4e prijs: € 45.-
5e prijs: € 35.-
6e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Wendy Soeteman Ciara Cuchino Z hoeven
2 Thieu Huijbregts Paris Vigo d'arsouilles Rijsbergen
3 233 Joyce Rijk Shadeena de Landetta Z Stakkato P-L
4 Maaike Theunis Java Guidam Sohn Moerstraten
5 76 Ruben Romp junction carambole P-L Goirle
6 Jany Karremans Irocca Zirocco Blue Oud Gastel
7 54 Cheryl Hartmeijer Esperado Phin Phin P-L
8 Millstream's Diesel Indoctro Bergen op Zoom
9 Sam Versteijnen Karla Etoulon Berkel-Enschot
10 266 Eric Jr. van der Vleuten Jikke Cassino P-L
11 Cecile Klaassen J'adore Tornesch Made
12 Erica Dijkshoon Gradino Grodino Bleiswijk
13 Rianne van Heerebeek-Smolders Jabiola Emerald Oostelbeers
14 Jelske Dekkers Sentinel's vince vragant Z Sprang-Capelle
15 Sam van der Venne Jackson Cardento Ossendrecht
16 Sophie Steenbakkers Javal Zavall VDL Best
17 Liv Huijbregts Hatsjoe Callaghan VDL Rijsbergen
18 203 Alessandra Fuzzi Napapari Z Nabab de Reve Bavel
19 Christel Roks Cognac Z Contender Sprundel
20 Wilma de Bruijn Freddy Caleandro Wouw
21 Etten-Leur
22 Deene Van Den Beedijk High Five Zapatero VDL P-L Brouwershaven
23 Sanne Heck Delote M Zelote VDL Langeweg
24 Sammy-jo Smit Hillery Baltic vdl Gilze HC
25 Kelly Kreeft Iwavanta VTH Numero Uno oud gastel
26 Jet van 't Zelfden Alsssio - Heerjansdam
27 Caron Kommers Durore Winningmood Lepelstraat
28 Babette Jochems Eridain Wittinger VDL Rijsbergen
29 Kristy Snepvangers Millstream's Gaelic Lad Welcome Diamond Bergen op Zoom
30 Isabelle de Vos Guzelma Numero Uno ‘s-Heer Abtskerke
31 Annika van den Heerik Chicky Tygo Brandwijk
32 Marcel Billet Gina Royal BS Glasgow-w Vh Merelsnest P-L Rijsbergen
33 77 Ruben Romp Jaguar Fighter Go Andiamo P-L Goirle
34 Julia van der Heijden Zigor NN Bavel
35 Annabel Schippers Choceur 4 Casall Vlaardingen
36 Isabelle de Groot Hokus pokus van de Grenshoeve Indoctro Riel
37 Rebecca Hellemons Kwik tweet For Pleasure Oudenbosch
38 Stef Vanaert Kojack Dakar P-L Schijf
39 Wendy Soeteman Quibus Van Landzicht Z Quintessence Z hoeven
40 Britt de Groen Bollenhoeve's Julita Emerald van 't Ruytershof Rucphen
41 Thieu Huijbregts Vinz II van de Tojopehoeve Z Vagrant Z Rijsbergen
42 Maaike Theunis Jarcona Mylord Carthago Moerstraten
43 205 Alessandra Fuzzi Kavinia Kannan P-L Bavel
44 Kristel van der Venne Klokkarstua Kashmir van t schuttershof ossendrecht