Rubriek:6 Klasse:M 2 Fasen Special Groep:3


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

De beste 17 combinaties worden uitgenodigd voor de M finale indoor Derby op vrijdagavond.
Voor de combinaties die geplaast zijn voor de M finale is de mogelijkheid voor stalling aanwezig.
Let op! Het is niet mogelijk om als combinatie 2 x in dezelfde klasse uit te komen, wel is flexibel springen toegestaan.
Plaats je je voor zowel de klasse L als de klasse M voor de finale dan telt de hoogste klasse voor de finale

 

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 8 november 2019
Tijd: 14:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
M Twist
C Wittenberg
A Kuijer
G Heijkant van
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 90.-
3e prijs: € 70.-
4e prijs: € 55.-
5e prijs: € 45.-
6e prijs: € 35.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Roosje Brouwer I-Termie Dexter R Oosteind
2 Bianca Schoenmakers I-Star Big Star Oosteind
3 Boy Peels Johny Boy Action breaker Knegsel
4 Mitchel Sonneveld A-Tizora Z Air Jordan Alpha Z Sprundel
5 186 Gino Cassano Hong Kong Girl NN P-M
6 Rene Karremans Goldfee H.B. Zirocco Blue Oud Gastel
7 294 Renske Kroeze Jimmy Choo nn P-M Prinsenbeek HC
8 Rob de Bruyn Jackson Tornesch Hooge Mierde
9
10 115 Willem Verdonk Blom's Gintura Zirocco Blue P-M Oudenbosch HC
11 Lisanne Verdonk Jack zandor Z Oudenbosch
12 Julia Otto Evo’s Pablo Untouched Gilze
13 Albert Smit High Touch Untouched Gilze
14 Franco Garavaglia Narco Van't Vennehof Jivago D'Aurouilles Poppel
15 Anoek van der Pluijm I am Jordan Air Jordan Oosteind
16 207 Alessandra Fuzzi Stakkato Star Stakkato P-M Bavel
17 Julia van der Heijden Baileys NN Bavel
18 74 Ruben Romp Vivant Vivant van de Heffinck P-M Goirle
19 Lianne Kuypers Ike Darco Someren
20 Marijke Bax Kamilio van't Heike Epleaser van't Heike Castelré
21 Sandy den Exter Hasta Lavita Glasgow Kamperland
22 23 Sjoerd Vrijhoeven Ina Zeldenrust Indoctro P-M
23 Erica Dijkshoon Jagermeister Etoile Bleiswijk
24 Maaike Theunis Haricot Verts Nabab de Reve Moerstraten
25 Ortwin Kommers Impala D'Oase cadeau de muze lepelstraat
26 Morten Djupvik Lightningthina Van T’Ruytersho Nvt Wagenberg
27 Teun van Hees Quatta NH Z Quidam de Revel Meerle
28 Bianca Schoenmakers Ike Big Star Oosteind
29 Boy Peels Vernice Verdi Knegsel
30 Mitchel Sonneveld Jillz Fernando Sprundel
31 187 Gino Cassano Gilota NN P-M
32 Millstream's Galante Zirocco Blue Bergen op Zoom
33 Kelly Jochems Daytona Diamant de semilly Achtmaal
34 Romy Martins Ivita M Dakar VDL Schijf
35 387 Senna Everse El Capone - P-M Oosteind HC
Sleep pauze (10 minuten)
36 Anoek van der Pluijm Icen Iceman de Muze Oosteind
37 Renske Kroeze Hurry - Prinsenbeek
38 31 Mila Everse Go-Go - P-M
39 Wendy Smits Dialinde Cardento Oosterhout
40 Martine van den Eynden IJzersterk nn Lepelstraat
41 Steve Kooistra franklin VDL Baltic vdl Bergschenhoek
42 Lincey van Tillo Viscount nn Halsteren
43 225 Frida Berggren Dream Boy Ducasi P-M Waalre
44 Rene Karremans Humberto Zirocco Blue Oud Gastel
45 208 Alessandra Fuzzi Eros V Namelus R Bavel
46 Willem Verdonk nefertete van de derkes vigo d`arsouilles Oudenbosch
47 239 Lisanne Verdonk zaron Z zandor Z P-M Oudenbosch
48 198 Ruben Dario Ramirez Zilli Jillz nn P-M Gilze
49 111 Albert Smit High Society Killinick Bouncer P-M Gilze
50 Franco Garavaglia Isasinaa Eldorado Van't Zeshoek Poppel
51 287 Julia van der Heijden Den Dola Numero Uno P-M Bavel
52 75 Ruben Romp Cantaire Canturo P-M Goirle
53 288 Lianne Kuypers Highlight Eldorado vd Zeshoek P-M Someren
54 265 Eric Jr. van der Vleuten Baskin Penhills Blues Cassino P-M
55 264 Brayden Aarts Astek Ventura - P-M HC
56 Anoek van der Pluijm J'adore Faya B Etoulon VDL Oosteind
57 109 Bianca Schoenmakers Indio Kannan P-M Oosteind
58 Boy Peels Victory vd Broekkant Z Vigo 'D Arsouilles Knegsel
59 Mitchel Sonneveld Horsemanship’s Jodelahity Zambesi Sprundel
60 192 Hamza al Kisswani Happyness - P-M
61 Millstream's Inspiration Etoulon Bergen op Zoom
62
63 270 Maria Stamnæss Cicaras Diamond Nvt P-M Wagenberg
64 191 Morten Djupvik Houplesse of Invictus Baltic VDL P-M Wagenberg
65 134 Mila Everse flo nn P-M
66 Muriel Koelen Handsome K Classe Scherpenisse
67 219 Frida Berggren Hermelijntje Dutch design P-M Waalre
68 290 Joelle Esmee Post Elin Casall P-M
69 263 Renske Kroeze Hoe heet tie NN P-M Prinsenbeek
70 Danny Willems Indy Zirocco Blue P-M Oosteind
71 Maurice van Vliet Paardenwagentje.NL Great Glasg Glasgow van het Merelsnest Zundert