Rubriek:5 klasse:L 2 Fasen Special Groep:2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

De beste 14 combinaties worden uitgenodigd voor de L Finale op zaterdagmiddag
Let op! Het is niet mogelijk om als combinatie 2 x in dezelfde klasse uit te komen, wel is flexibel springen toegestaan.
Plaats je je voor zowel de klasse L als de klasse M voor de finale dan telt de hoogste klasse voor de finale

 

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 8 november 2019
Tijd: 11:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
C Wittenberg
G Heijkant van
M Twist van
A Kuijer
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 55.-
4e prijs: € 45.-
5e prijs: € 35.-
6e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 283 Jens van der Meer Kinley Elvis ter putten P-L Tilburg HC
2 107 Bianca Schoenmakers I. Chatman - P-L Oosteind
3 Christy Dictus Hosdi van Beek Hos D'o Achtmaal
4 Leon Kuijpers Kynan Envoy breda
5 385 Maria Jorgensen C-Huracan Z Castino P-L Wagenberg HC
6
7 196 Ruben Dario Ramirez Zilli Katina van het Maaskantje nn P-L Gilze
8 Kim Jacobs cartel ciacomo klein zundert
9 Maria Stamnæss Cicaras Diamond Nvt Wagenberg
10 Sindy Van Kruisselbergen J'adore Dakar VDL Weelde
11 Martine van den Eynden Jacksonville nn Lepelstraat
12 185 Gino Cassano Easy Nevada vd Bernsehoeve NN P-L
13 Lisanne Verdonk I. Unonia R 60 Den Ham Blue R Oudenbosch
14 Jeroen Snijders Just do it Spartacus Kaatsheuvel
15 Willem Verdonk Obelix van Parmel nn Oudenbosch
16 Maaike Theunis Incroyable O Glasgow Van 'T Merelsnest Moerstraten
17 Julia Otto Kaptain Lana El Salvador Gilze
18 Sacha de Wit Lilly van 't Hof Terryckel Z Levisto Alpha Z Ossendrecht
19 Sandy den Exter Ice T Ukato Kamperland
20 221 Frida Berggren Emile NN P-L Waalre
21 Hanne Mertens Orvieto di fer Elvis ter putte wuustwezel
22 24 Patty Van Achterberg Ginelly Quasimodo vd Molendreef P-L
23 25 Nicole Ubbink Ovigo Vigo d'arsouilles P-L
24 27 nicole knippels Dior Zeldenrust Diarado P-L
25 7 willemijn heemskerk Iris-o Dakar VDL P-L
26 94 Renske Kroeze Baltica NN P-L Prinsenbeek HC
27 Maxi de Weert I am easy 2 T Dakar Ossendrecht
28 Nicole Aarts Bluet vd beemdhoeve Viento uno w Roosendaal
29 Kimberly Verbraak Hero Wiensender Baarle nassau
30 179 Kelly Jochems Daytona Diamant de semilly P-L Achtmaal
31 Bianca Schoenmakers Eaton Z E-Star Oosteind
32 Annet Janssen Hype Inshallah de Muze Prinsenbeek
33 Jeannette Monden Ice Tea Du Monden Dakar vdl Etten Leur
34 Jillian Giessen Joost Up to Date Breda
35 Sindy Van Kruisselbergen Jasper Numero Uno Weelde
36 65 Ying Ke Ba Yi Er Giva de Semilly NN P-L
37 Sun Hun Dong Incredible Verte NN Breda
38 Kim Tomaszewski I Fly Big Star Balen
39 186 Gino Cassano Hong Kong Girl NN P-L
40 Rob de Bruyn Gazelle D’Houtem Grison Vd Bisschop Hooge Mierde
41 197 Ruben Dario Ramirez Zilli Koulon van het maaskantje nn P-L Gilze
42 Christy Dictus Elfat van Beek Z El salvador Achtmaal
43 Leon Kuijpers Kick Pleasure Q For Pleasure breda
44 Roosje Brouwer Jimmy Namelus R P-L Oosteind
45 Sylvie de Jongh Conticia Z Contendro Breda
46 Roosje Brouwer Jimmy Namelus R P-L Oosteind HC
47 Lincey van Tillo Magic Star -- Halsteren
48 Vivian van der Maat Jackpot Arezzo -Al bekend
49 274 Lisanne Verdonk J`espere comme il faut P-L Oudenbosch
50 Jeroen Snijders Haley. Glasgow van ‘T merelsnest Kaatsheuvel
51 16 Casper Timmermans Ninjo's Juup NN P-L
52 194 Julia Otto Isarina NN P-L Gilze HC
53 240 Willem Verdonk zandorra Z zandor Z P-L Oudenbosch
54 Maaike Theunis Carmandus Caretino Gold Moerstraten
55 Sacha de Wit Millstream's Indy Gold Bubalu Ossendrecht
56 Sandy den Exter Hasta Lavita Glasgow Kamperland
57 223 Frida Berggren Garcia Spartacus P-L Waalre
58 Anoek van der Pluijm Joy Dexter Oosteind
59 108 Bianca Schoenmakers Jillz Kannan P-L Oosteind
60 Martine van den Eynden Anke nn Lepelstraat
61 187 Gino Cassano Gilota NN P-L
62 Danny Willems Kicky Corland P-L Oosteind
63 Christy Dictus Irona van Beek Aganix Du Seigneur Achtmaal
64 Leon Kuijpers Karlijne Vigo d'arsouilles breda
65 61 Jens van der Meer Kensington Global Express P-L Tilburg HC
66 Sindy Van Kruisselbergen Kisma JDV El Primero Weelde
67 30 Roosje Brouwer Kockie W NN P-L Oosteind