Rubriek:4 Klasse: B Groep:1 Alleen HC


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek alleen HC start mogelijk!

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 8 november 2019
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A Kuijer
C Wittenberg
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Tom Schellekens Compire Z - Esbeek HC
2 Stijn Testers kyvana Dallas VDL kruisland
3 Danny Willems Joost Cardento Oosteind
4 157 Gerd Jan Horsmans Indy NN Tull
5 162 Alex Tejada Beroiz Kyara NN Tull
6 167 Nicolas Esterbecq Koblenz NN P-B
7 Jens van der Meer Fleur . Tilburg
8 Kim Jacobs pinot gris Dieu merci klein zundert HC
9 15 Casper Timmermans Kissinger Etoulon P-B HC
10 173 Olivier van der Vaart king star nn P-B Terheijden
11 Tamara Klop Kadootje ter putte Elvis ter Putte Oudenbosch HC
12 Christy Dictus Candy crush JVH Z Cigaret JVH Z Achtmaal HC
13 133 Leon Kuijpers Karlijne Vigo d'arsouilles P-B Breda
14 Winnie Kleintjes Jumanji Quint Woudrichem HC
15 Erik Kroot Donna Cadanza Z Douglas Baarle Nassau HC
16 Emma Van Wieringen Hangover VK - Breda
17 Thieu Timmermans Jalisco Zirroco blue Vlijmen HC
18 64 Ying Ke Ba Yi Er Imando - P-B
19 Jillian Giessen Newmarket Ritz Newmarket Venture Breda
20 Shao Han Il Dolce van de Distelhoeve - Breda
21 212 Sacha de Wit Perdona van t Goemanshof nn P-B Ossendrecht
22 Jeannette Monden Kaluna Du Monden Freeman vdl Etten Leur
23 Stijn Testers I am a loma Action Breaker kruisland
24 Danny Willems Datsum Dallas Oosteind
25 158 Gerd Jan Horsmans Karamba NN Tull
26 164 Alex Tejada Beroiz Jappeloup NN Tull
27 Renske Kroeze Kadansa nn Prinsenbeek HC
28 169 Nicolas Esterbecq Invicta NN P-B
29 Kim Jacobs cartel ciacomo klein zundert HC
30 Tom Schellekens King Pleasure nn Esbeek HC
31 131 Rob de Bruyn NN - P-B Hooge Mierde
32 Michelle de Leeuw Kruimeldief nn Breda HC
33 Hanne Mertens Jakarmette-E Nabab de rêve wuustwezel HC
34 Michelle de Leeuw Kruimeldief nn Breda HC
35 Hanne Mertens Jakarmette-E Nabab de rêve P-B wuustwezel HC
36 175 Olivier van der Vaart Huwerna NN P-B Terheijden
37 21 Sjoerd Vrijhoeven Kanwel Zeldenrust Z Kannan P-B HC
38 19 Casper Timmermans Jimmy Choo Zhivago P-B HC
39 Tamara Klop Karpe Diem Toulon Oudenbosch HC
40 Maxi de Weert Kadanz D HJ Elvaro Ossendrecht
41 257 Willem Verdonk Karolis tvl Contendro P-B Oudenbosch
42 Christy Dictus Hosdi van Beek Hos D'o Achtmaal HC
43 Maaike Theunis Granella Di Nocciola Glasgow van 't Merelsnest Moerstraten
44 Leon Kuijpers korazon cidane breda
45 Maaike Theunis Granella Di Nocciola Glasgow van 't Merelsnest Moerstraten
46 Winnie Kleintjes Katinka Orange Tangelo v/d Zuuthoeve Woudrichem HC
47 182 Gino Cassano Action Hero vd Bernsehoeve NN P-B
48 Erik Kroot Churchill Ginus Baarle Nassau HC
49 Thieu Timmermans Kazima c First verdie Vlijmen HC
50 Franco Garavaglia Riptou Toulon Poppel HC
51 Thijs Machielsen Gerard Z Gambler Z Weelde HC
52 12 Lieke Struik american dream Renkum Valentino P-B HC
53 180 Josephine Gremmen Investment Elvis ter Putte P-B Breda
54 Sacha de Wit Ding Dong van Overis Diamant de Semilly Ossendrecht HC
55 Dirk Klaver Jade - Bleskensgraaf HC
56 Martine van den Eynden Adagio de Talm nn Lepelstraat HC
57 Sandy den Exter Ice T Ukato Kamperland HC
58 Danny Willems Destiny Dallas Oosteind
59 284 Maria Jorgensen Cointreau NN P-B Wagenberg HC
60 Rob de Bruyn Baron 328 Valentino Ddh Hooge Mierde HC
61 160 Gerd Jan Horsmans Kaliber NN Tull
62 165 Alex Tejada Beroiz Intrem NN Tull
63 168 Nicolas Esterbecq Kentucky Tag NN P-B
64 Renske Kroeze Global Princess nn Prinsenbeek HC
65 Jens van der Meer Kinley Elvis ter putten Tilburg
66 Lisanne Verdonk J`espere comme il faut Oudenbosch HC
67 Maxi de Weert Krazy Global Express Ossendrecht
68 22 Sjoerd Vrijhoeven Zafir Zeldenrust Z Zirocco Blue VDL P-B HC
69 185 Gino Cassano Easy Nevada vd Bernsehoeve NN P-B
70 Kim Jacobs jascalla grandia verdi klein zundert HC
71 Tom Schellekens King Pleasure nn Esbeek HC
72 195 Ruben Dario Ramirez Zilli Texas nn P-B Gilze
73 218 Sam Dilven Joey Mr pancake P-B Oosterhout
74 196 Ruben Dario Ramirez Zilli Katina van het Maaskantje nn P-B Gilze
75 267 Anneken Thorkildsen Grosso C Eldorado VH zeshoek P-B
76 Maria Jorgensen C-Huracan Z Castino P-B wagenberg