Rubriek:3 Klasse:M 2 Fasen Special Groep:2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

De beste 9 combinaties worden uitgenodigd voor de M Finale Indoor Derby op vrijdagavond.
Let op! Het is niet mogelijk om als combinatie 2 x in dezelfde klasse uit te komen, wel is flexibel springen toegestaan.
Plaats je je voor zowel de klasse L als de klasse M voor de finale dan telt de hoogste klasse voor de finale


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 7 november 2019
Tijd: 20:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
C Wittenberg
G Heijkant van
A Kuijer
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 90.-
3e prijs: € 70.-
4e prijs: € 55.-
5e prijs: € 40.-
6e prijs: € 35.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 226 Marwin van den Nieuwenhuijzen Imani Dakar vdl Sint
2 184 Gino Cassano Nargi Nevada vd Bernsehoeve NN P-M
3 155 Jeanine Schep Jabadabadoo Flinstone P-M Tull En Te Waal
4 Erik Kroot Orange Juice Apple Jus Baarle Nassau
5 Danny Willems Iris o Dakar Oosteind
6 Olivier van der Vaart Hilton Zirocco Blue P-M Terheijden
7 Femke Braat Bollenhoeve's First choice Manhattan Etten-Leut
8 Manon Lazeroms Animo's Indiano Andiamo Sprundel
9 Denize van der Poel Juweel VDP - Wouwse Plantage
10 Tim Franssen Idyll GR Glasgow vh merelsnest Gilze
11 251 Lianne Kuypers Ike Darco P-M Someren HC
12 252 Maarten van Rooy Dave NN Oirschot
13 Roos Louwers Jolga van www.olland.biz Eldorado van de Zeshoek Oirschot
14 Karlijn van Roy D-Jopie-R Spielberg Oirschot
15 Christy Dictus Hatricia van Beek Inshallha de Muze Achtmaal
16 Remco Ruijzing Newton Dublin Meer
17 Kees Adriaensen Beauty Tygo Baarle-Nassau
18 Britt de Groen Heaven Zirocco Blue Rucphen
19 66 Nikita Cheung Chellina van de Laarse Heide Z Chelltago Z P-M Zundert
20 Teun de Bodt Figaro Lord Z Raamsdonksveer
21 93 Renske Kroeze Hoe heet tie NN P-M Prinsenbeek
22 Josephine Gremmen Strago's Dazzling Girl Warrant Breda
23 190 Eric Jr. van der Vleuten Baskin Penhills Blues Cassino P-M
24 183 Gino Cassano Nana Nevada vd Bernsehoeve NN P-M
25 Constanca de Almeida Fernandes Ireuza nummero uno Gilze
26 256 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fox Indoctro P-M Sint HC
27 Miranda Wagemakers Feddebezi SW Contendro Riel
28 Ruben Heijligers Helena R Namelus r Asten
29 Eline Vreijsen Grace Kelly AZ Quasimodo Z Waspik
30 Manou Cassiers Frederique Bustique Wuustwezel
31 37 Stijn Theeuwes Dopharma's Céline nn Veldhoven
32 Annelin Schrauwen Bronx Triomph de muze Schijf
33 Suzanne Raming In the Mood Dakar VDL Schijf
34 Femke Braat Bollenhoeves infinity Tangelo Vd zuuthoeve Etten-Leut
35 Manon Lazeroms Jagger Bleu Zirocco Bleu Sprundel
36 Denize van der Poel jonkvrouwe nomia chello Wouwse Plantage
37 201 Tim Franssen Malle Babe nn P-M Gilze
38 Lianne Kuypers Vernie du Coeur des Collines Z Verdi TN Someren
39 Maarten van Rooy Irianne-s Zirocco bleu Oirschot
40 Roos Louwers Harmony's Jolga van www.olland Harmony Oirschot
41 Karlijn van Roy Enrique M Harly VDL Oirschot
42 156 Jeanine Schep Haja ES NN P-M Tull En Te Waal
43 Christy Dictus Hatrixia van Beek Aganix Du Seigneur Achtmaal
44 Olivier van der Vaart alentejo z action breaker P-M Terheijden
45 Remco Ruijzing Gio Grande Up to Date Meer
46 Tim Boogerd Harley Carrera Lage Zwaluwe
47 Danny Willems Indy Zirocco Blue Oosteind