Rubriek:1 Klasse:M 2 Fasen Special Groep:1


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

De beste 8 combinaties worden uitgenodigd voor de M Finale Indoor Derby op vrijdagavond.
Let op! Het is niet mogelijk om als combinatie 2 x in dezelfde klasse uit te komen, wel is flexibel springen toegestaan.
Plaats je je voor zowel de klasse L als de klasse M voor de finale dan telt de hoogste klasse voor de finale

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 7 november 2019
Tijd: 15:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
C Wittenberg
G Heijkant van
A Kuijer
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 90.-
3e prijs: € 70.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 45.-
6e prijs: € 35.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Tom Schellekens Gipsy Boy NN Esbeek
2 Willem Verdonk Blom's Zlatan Zandor Z Oudenbosch
3 138 Gerd Jan Horsmans Izaac NN P-M Tull
4 143 Alex Tejada Beroiz Gangster NN Tull
5 Leon Kuijpers jododinus Etoulon breda
6 Beau van Broekhoven Driesprong's Esther v d kapel Obus Delcour Wisbecq Rucphen
7 59 Dominique Greeve It star de Revel Big star Jr. P-M Rucphen
8 Melanie van de Graaf Hilde Durrant Etten-Leur
9 219 Frida Berggren Hermelijntje Dutch design P-M Waalre
10 Marcel Billet Carolina BS Cantos P-M Rijsbergen
11 102 Dries Van der Linden Oscar van de mishagen Nn P-M
12 17 Monique Jespers Celinde Indorado P-M
13 Pien Ullings Independent B nn P-M UDENHOUT
14 Pieter Rutten Obadja I'm special de muze Rucphen
15 Kaylee Heynen Judaimee Etoulon VDL Tholen
16 215 Tom Schellekens Exact nn P-M Esbeek
17 115 Willem Verdonk Blom's Gintura Zirocco Blue P-M Oudenbosch
18 139 Gerd Jan Horsmans Ivano NN Tull
19 144 Alex Tejada Beroiz Jalaise NN Tull
20 Leon Kuijpers unique promesse Z For Pleasure breda
21 Geert Moerings Jesther Cardento Roosendaal
22 Siebe Kramer Jesper Cardento Oud beijerland
23 Bregje Martens Indiana Jones Indoctro Etten-Leur
24 Ellen Hansen Fanimata Genius Middelbeers
25 Jorn van Kuyk logtenburgs isha balou du rouet P-M langeweg
26 Lisanne Verdonk Jack zandor Z Oudenbosch
27 Maxi de Weert Incredible Van Gogh Ossendrecht
28 60 Dominique Greeve Cadeau NN P-M Rucphen
29 Melanie van de Graaf Windsor Lupicor Etten-Leur
30
31 Marcel Billet Ibrahim BS Glasgow-W vh Merelsnest P-M Rijsbergen
32 103 Dries Van der Linden Cassina NN P-M
33 177 Tom Schellekens Hortensia - P-M Esbeek
34 Beau van Broekhoven Driesprong's Impressive Catwalk van de Helle Rucphen
35 114 Willem Verdonk Blom`s Funaniem nn P-M Oudenbosch
36 140 Gerd Jan Horsmans Isolde Cumano Tull
37 217 Alex Tejada Beroiz Innocent Sambezi P-M Tull
38 Leon Kuijpers JILL Action breaker breda