Rubriek:2 Klasse:L 2 Fasen Special Groep:1


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

De beste 17 combinaties worden uitgenodigd voor de L Finale op zaterdagmiddag
Let op! Het is niet mogelijk om als combinatie 2 x in dezelfde klasse uit te komen, wel is flexibel springen toegestaan.
Plaats je je voor zowel de klasse L als de klasse M voor de finale dan telt de hoogste klasse voor de finale

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 7 november 2019
Tijd: 17:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A Kuijer
C Wittenberg
G Heijkant van
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 55.-
4e prijs: € 45.-
5e prijs: € 35.-
6e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 182 Gino Cassano Action Hero vd Bernsehoeve NN P-L
2 Lisanne Verdonk zaron Z zandor Z Oudenbosch
3 Willem Verdonk Joline whitesnake Oudenbosch
4 148 Gerd Jan Horsmans Impossant NN Tull
5 153 Alex Tejada Beroiz Jasmijn NN Tull
6 Nikita Cheung Chellina van de Laarse Heide Z Chelltago Z Zundert
7 Denize van der Poel Donatella Quasimodo Z Wouwse Plantage
8 Siebe Kramer Kick Off Etoulon Oud beijerland
9 Frida Berggren Dream Boy Ducasi P-L Waalre
10 Jade van der Zanden Hoochie RZ Hooch DK P-L Zundert
11 Jeanine Schep Jabadadoo - Tull en te Waal
12 Leon Kuijpers ijzermolen's kanani kannan breda
13 Thijs van Boxtel Diego Vaillant P-L Goirle
14 Marwin van den Nieuwenhuijzen Janick-E Canabis Z Sint oedenrode
15 178 Tom Schellekens Hopefull nn P-L Esbeek
16 231 Stijn Theeuwes Calipso nn Veldhoven
17 Winnie Kleintjes Kiss & Ride F- one USA Woudrichem
18 Iris van de Graaf johnny gold caretino gold Etten-leur
19 Remco Ruijzing Newton Dublin Meer
20 Ellen Hansen Jorette Gold Caretino Gold Middelbeers
21 87 Mark Jespers Jesper Iron Man NN P-L Prinsenbeek HC
22 58 Dominique Greeve Intro nn P-L Rucphen HC
23 2 Joyce Rijk Shadeena de Landetta Z Stakkato P-L
24 Kees Adriaensen Beauty Tygo Baarle-Nassau
25 104 Dries Van der Linden Ilipili Nn P-L
26 Maxi de Weert Jessica van con Amper Zidane Ossendrecht
27 Martin van Vliet Fortuna Baltic VDL Lage Zwaluwe
28 Charlotte Broeders Huckalucka z Hooch dkz sint willebrord
29 Kaylee Heynen Thalita Z NN Tholen
30 Marloes de Jong Jackster Kannan Achtmaal
31 Margo van Nijnatten Dempsey CS Vailliant Castelre
32 Els van Drunen gandor cartano Waalwijk
33 Edwin Willemsz Geeroms Jyllsz Inshallah de Muze Waspik
34 183 Gino Cassano Nana Nevada vd Bernsehoeve NN P-L
35 Lisanne Verdonk I. Unonia R 60 Den Ham Blue R Oudenbosch
36 Willem Verdonk zandorra Z zandor Z Oudenbosch
37 220 Frida Berggren Donatella Quaprice Boimargot Quincy P-L Waalre HC
38 151 Gerd Jan Horsmans jJannes NN Tull
39 132 Leon Kuijpers Karona B Zirocco blue vdl P-L Breda
40 Tom Schellekens Compire Z - Esbeek HC
41 Nikita Cheung Cantona van de Laarse Heide Z Chellano Alpha Z Zundert
42 Denize van der Poel Kristallina vdp Zavall vdl Wouwse Plantage
43 Danny Willems Florence Ultimo Oosteind
44 Siebe Kramer J’adore Chaman Oud beijerland
sleeppauze (5 minuten)
45 Monique Aarts Izabella Entertainer Tilburg
46 Pien Ullings Jade v/d Beemdhoeve Diamant de Semilly P-L UDENHOUT
47 Anouk Westerman Inspecteur Bodinus heerle
48 96 Geert Moerings Jestha Denzel van 't Meulenhof P-L Roosendaal
49 95 Eline Moerings Jilsther Diamant de semilly P-L Roosendaal
50 Sinne Vos Let's Dance nn Eethen
51 Kim Vos Jolie v Glasgow Vh merelsnest Eethen
52 Dian de Jong Indigo van de Zuuthoeve Thunder van de Zuuthoeve P-L Oudenbosch
53 Isabel Renne Fifty Blue Zirocco Blue VDL P-L Prinsenbeek
54 Carolien Herbers Goodlord Gold Cardento Berghem
55 28 Eva Stad Hotmail Mylord carthago P-L
56 Erik Kroot Orange Juice Apple Jus Baarle Nassau
57 Jeanine Schep Jake ES - Tull en te Waal
58 Thijs van Boxtel I Cash Quallity Cormint P-L Goirle
59 228 Marwin van den Nieuwenhuijzen Imora Emerald Sint
60 Stijn Theeuwes Dopharma's Chap Supriano Veldhoven
61 Winnie Kleintjes Kristel's Beauty B F-one USA Woudrichem
62 213 Dries Van der Linden Jasmin NN P-L
63 Iris van de Graaf jack sparrow el salvador Etten-leur
64 189 Brayden Aarts Astek Ventura - P-L HC
65 188 Eric Jr. van der Vleuten Jikke Cassino P-L
66 Remco Ruijzing Gio Grande Up to Date Meer
67 Ellen Hansen Coco van de Veldhoornhoeve Cassius Clay Middelbeers
68 386 Frida Berggren Emile NN P-L Waalre HC
69 Danny Willems Zahra -zavall P-L Oosteind
70 89 Mark Jespers Jimmy NN P-L Prinsenbeek HC
71 92 Renske Kroeze Irma NN P-L Prinsenbeek
72 Willemien Hendriks Kalando Berlin Reusel
73 Claire van Riel M.J. Van Riel’s Condex Codex one Loon op zand
74 11 Femke Struik Galant Warkant Van 't Gestelhof P-L
75 Pien Ullings Carea Fortuna Colandro P-L UDENHOUT
76 20 Justin de Ronde Easter Hurricane BB Denver BB P-L
77 184 Gino Cassano Nargi Nevada vd Bernsehoeve NN P-L
78 Lisanne Verdonk Jazeker modesto Oudenbosch
79 Willem Verdonk Blom's Kingston F-one USA Oudenbosch
80 150 Gerd Jan Horsmans Joker Falaise De Muze Tull
81 154 Alex Tejada Beroiz Irindy NN Tull
82 Nikita Cheung Kwitoulon van de Laarse Heide - Zundert
83 Denize van der Poel Kamille utopia Gino Wouwse Plantage
84 Siebe Kramer Ceres D’ouilly Kannan Oud beijerland
85 73 Maurice van Vliet Paardenwagentje.NL Great Glasg Glasgow van het Merelsnest P-L Zundert
86 Karlijn van Roy D-Jopie-R Spielberg P-L Oirschot