Klasse B zondag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klassiek met barrage


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 16 juni 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
B. van Enckevort
P. van Rijssel
W. van Stiphout
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Joris van Helmond Ballerina VHL Baltimore asten HC
2 Piet van Bragt Hashtag Vleut Beek en donk
3 175 Terry McSweeney Clix Calato Z P-B Sterksel
4 128 Renek Rosenberg Palomo P-B Koningsbosch
5 174 Jill Vleugels C'est Tout nn P-B
6 Rick Van den Kerkhof Cumorka Copin van de broy Koningslust
7 wouter van den broek ice star e-star goirle
8 Anne Verbakel Dutch pride Dutch capitol Lieshout
9 Anneke Pardoel Mister Cadillac Z Eurocommerce Memphis Helmond
10 Antje Van Gastel Holocia Whistler Someren
11 54 Siegfried Schmidt Hattric GS Wunderboy van de Zuuthoeve P-B Belfeld HC
12 Daniel Schmidt Okidoki GS Montreal Belfeld
13 Eline Verrijt Bentley's Lieve Bentley van de Heffinck Heusden
14 Elisa Brouwers Nixon Z Numero uno mierlo
15 Marieke Verdaasdonk Jewelz Eldorado van de Zeshoek Boekel HC
16 Miriam Ringleb Chicca Z Canabis Z Nordrhein-Westfalen - Kevel HC
17 Erona Asllani Golden Girl Eldorado van de Zeshoek Geleen
18 Guido Van de Weijer Joris Luxels Helmond
19 Hans van Melick Inferno Harmony neer
20 janick symons Beatboy - PEER HC
21 Lauren Holla Smokey NN Einighausen
22 Lynn Meijers Grappa AG spartacus Schimmert HC
23 Stefanie Minkels Jasira S Don Diablo HX Valkenswaard HC
24 Marieke Buis Eden Pierrot Helmond
25 106 Sacha de Wit Indy Gold Bubalu P-B HC
26 Marion Merks Kingston Entertainer Sint oedenrode
27 107 Sacha de Wit Indy Gold Bubalu P-B HC
28 Moniek Wouters Dorana's Jorana Dakar VDL Hulsel
29 Nicoline Speet Zeewinde Casco OPLOO HC
30 Patricia Meijs Daphne Chiquitin La Silla Heeze
31 Pien Van der Coelen Cremona Cayetano L Baarlo HC
32 97 Leonie Kuiter Ice Age Blue Zacharov P-B
33 Sanne Bressers Clementine Carrico helmond
34 Seline van Vlerken Jupiter Kannan someren
35 Sidney Renders Tanagra H Calvados Son en Breugel
36 Manouk Schellekens Erana S Lovefever Hapert
37
38 Thijs Meulemeesters Janika Messenger Boekel HC
39 Wouter Boeijen Giramee NN Helmond
40 Joris van Helmond Comme Tessa VHL Comme il faut asten HC
41 Piet van Bragt Handsome Warrant Beek en donk
42 Miriam Ringleb Magic Imperio Cassander C Nordrhein-Westfalen - Kevel HC