Klasse M Groep 2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 9 maart 2014
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 25.-
6e prijs: € 17.50
Regl. Volgprijzen: € 12.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 351 Kim Rothengatter VDL Groep Dominique Z Chellano Z Duizel
2 487 Danny Willems Daylinde Zirocco Blue Oosteind
3 511 Patricia Greeve Cappuccino B B Salamon Rucphen
4 395 Herwin Braat Chippendale Chicago Z Etten-leur
5 1 Eline Peters Balinda FS Balourado Nijnsel
6 477 Hilde Geerts Ziedeze Utopia Emilion Chaam
7 19 Reggy Hoffmann Chantilly Kojak Nederweert
8 746 Kelly Jochems Bill Vader Onbekend Achtmaal
9 440 Lotte Van Den Oetelaar If Ever 111 Der Senaat 111 Schijndel
10 669 Richelle Verhoeven Porta Me Via Niveau Vught
11 575 Nick van der Graaf Coconut Caspar Rucphen
12 381 Mark van Roy D-Jopie-R Spielberg Oirschot
13 347 Niclas Parmler VDL Groep Ernest Diamant De Semilly Hoogeloon
14 344 Joep van der Kampen VDL Groep Illusion Quidam De Revel Hoogeloon
15 349 Jorn Emschove VDL Groep Curt Caspar Hoogeloon
16 671 Caroline Manders Culita H Cartano Valkenswaard
17 528 Jessy Looymans Cayenne Z Caritano Z Vught HC
18 71 Olivier van der Vaart Domino Van De Valhoeve Lord Z Terheijden
19 614 Erika Lickhammer Desiree vh marienshof nn Ommel
20 474 Billy Billet Womanhood Bs Tangelo Van De Zuuthoeve Rijsbergen
21 748 Kessy van Berlo All Stars -- Veghel
22 633 Eric van der Vleuten VDL Groep Elze Indoctro Someren
23 352 Kim Rothengatter VDL Groep Sophie Z Chellano Z Hoogeloon
24 488 Danny Willems Dasanina Phin Phin Oosteind
25 513 Patricia Greeve Zabelle Z CHIN CHIN Rucphen
26 512 Sailuby Lertratanaicha Affaire K Tygo Rucphen
27 517 Stein Persoons Hermes Quadrillo Sint-miechielsgestel HC
28 473 Lucille Billet Carolina BS Rijsbergen
29 624 Niels Knape Knape Hout's Briljant Z Balou Du Rouet Z Ouddorp
30 747 Lotte Van Den Oetelaar Adventure Pablo Hit HC
31 478 Hilde Geerts Wacordia Emilion Chaam
32 174 Kevin Kapitein Up And Down De Longpre Carre D'as Z Zevenbergen
33 720 Julius Twinkeling Flemenco de Semily
34 396 Herwin Braat Bollenhoeve's Culia Tangelo Van De Zuuthoeve Etten-leur
35 22 Reggy Hoffmann Poison Ivy Mermus R Nederweert HC
36 373 Ingrid Broers Cupido L'Esprit Oud-alblas
37 245 Sacha de Wit Devlin K Douglas Ossendrecht
38 215 Brian Kommers Twist Her Z Twisther Hoogerheide
39 380 Mark van Roy Vandusance Numero Uno Oirschot
40 576 Nick van der Graaf Dienko Indoctro Rucphen
41 209 Kelly Jochems Up And Down Cellebroedersbos Darco Achtmaal
42 348 Niclas Parmler VDL Groep Cherokee No Limit Hoogeloon
43 670 Caroline Manders Balea Forlani Z Balou de Rouet Valkenswaard
44 628 Anne Sonnleitner Kir Royal's Zafra Caresino Schijf
45 73 Olivier van der Vaart Dana On Tour Numero Uno Terheijden
46 615 Erika Lickhammer Cyprus Vigo D'arsouilles Ommel
47 634 Eric van der Vleuten Dilona Jikke Someren
48 557 Guido Jan Schoemaker Baileys Vk Indoctro Putten
49 578 Maurice van Vliet Comanche Mr Bleu Domburg
50 353 Kim Rothengatter VDL Groep Dylan Balou Du Rouet Z Hoogeloon
51 489 Danny Willems Belle Isa Indoctro Oosteind
52 514 Patricia Greeve Bonteman W Ginus Rucphen HC
53 40 Anoek van der Pluijm Amado Z Andiamo Z Made HC
54 643 Eyal Gat Casper Cartano Someren
55 684 Mark Jespers Emmie Thunder Van De Zuuthoeve
56 674 Dominique Langens Caipirinha Tangelo Van De Zuuthoeve
57 672 Marielle Manders Daros Larino Valkenswaard