Klasse L Groep 1


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Deze rubriek wordt verreden als een 2-fasen rubriek Het is mogelijk om beide dagen L te rijden.
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 8 maart 2014
Tijd: 13:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 50.-
2e prijs: € 40.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 20.-
5e prijs: € 15.-
6e prijs: € 12.50
Regl. Volgprijzen: € 10.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 68 Olivier van der Vaart Eternal flame Calvino Z Terheijden
2 81 Wendy Smits Dialinde Cardento Oosterhout
3 738 Eline Vreijsen Barones Canturano Dongen
4 337 Joep van der Kampen VDL Groep Ester Quidam de Revel Hoogeloon
5 106 Maartje Vromans Arizona Hb Hold Up Premier Gilze
6 565 Nick van der Graaf Coco Hold Up Premier Rucphen
7 420 Marwin van den Nieuwenhuijzen Empire Calvaro Sint Oedenrode
8 135 Siebe Kramer Anemone Europa Kannan Oud Beijerland
9 745 Loes van Gils Davinci Van Gogh Oosteind
10 187 Jeroen Snijders Brancowee Franco Kaatsheuvel
11 524 Jessica de Rooij Don Diamo Andiamo Papendrecht
12 243 Anouk Van Gerven Carea fortuna Colandro Chaam
13 498 Jade van der Zanden Yuna Numero Uno Zundert
14 291 Jaime Ostos Alcala Stokada Stakkato Knegsel HC
15 701 Boris Tomic Argus Z Argentinus Helvoirt
16 727 Ingrid Broers Cupido L'Esprit
17 328 Niclas Parmler VDL Groep Essa Clarimo Hoogeloon
18 188 Hilke Mouws Daillante Vaillant Rijsbergen
19 722 Ad van Beek Deauville
20 281 Dian de Jong Kastriogui Z Kashmir Van Schuttershof Oudenbosch
21 167 Bart Lips Empire Indorado Biest-houtakker
22 202 Dominique de l'Or caldo 5 cassini 1 Tilburg
23 75 Casper Timmermans Cote D'or Odermus R Waspik
24 682 Eva Schoonderwoerd Dolce Vita --
25 49 Monique Jespers Dixi Blue Zirocco Blue Vdl Oosteind
26 112 Jack Ansems Aginea Go Lupicor Goirle
27 707 Leon Kuijpers Cravitz W Cassini
28 158 Sharon Broeders Dewulia Corland Sint Willebrord
29 501 Renee de Weert Doerak cardento Oosteind
30 69 Olivier van der Vaart Elle S`apelle Ell Calvino Z Terheijden
31 521 Tim Boogerd Bentley Matterhorn Lage-zwaluwe
32 321 Han Verstraten Dali Chacco Blue Zeeland
33 738 Eline Vreijsen Barones Canturano Dongen
34 14 Loes van Gils Beau Monde Sheraton Zundert
35 338 Joep van der Kampen Vdl Groep Eldorado Mr. Blue Hoogeloon
36 732 Nick van der Graaf Easy Cardento
37 136 Siebe Kramer Debette Sirocco Bleu VDL Oud Beijerland
38 407 Frank de Loos cassina z Roosendaal
39 742 Franco Garavaglia Brooklyn quantum Poppel
40 286 Monique van Es Zidane Amsterdam Bavel
41 365 Lisanne Verdonk Divano V Salamon Oudenbosch
42 162 Jolein Roestenburg Game du Keske Z Gwalarn ar park Breugel
43 496 Judith Janssen Whitestone Silverstone Prinsenbeek
44 341 Kim Rothengatter VDL Groep Etoille Clarimo Hoogeloon
45 329 Niclas Parmler Vdl Groep Elysee Clarimo Hoogeloon
46 700 Boris Tomic Alandra Al Pacino W Helvoirt
47 421 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eton Clinton Sint Oedenrode
48 311 Julie Boonen Quirra's Twinkling Z Quadrillo Weelde
49 292 Jaime Ostos Alcala Nn Nn Knegsel
50 359 Robin van der Zanden Wominko Smh Numero Uno Zundert
51 362 Femke Hoekstra Caspar Tygo Oosterhout
52 293 Yentl Tops Dame blanche Quasimodo Vd Molendreef Veldhoven
53 332 Jorn Emschove VDL Groep Enghienne Kashmir Van Schuttershof Hoogeloon
54 704 Renee van de Hoef Crystal Z Crown Z Baarn
55 372 Wim Broers Cruise Quick Crusador Oud-alblas
56 715 Rob Trommelen Wanesca Indoctro Oosteind
57 111 Jack Ansems E.T. Arezzo VDL Goirle
58 393 Herwin Braat Bollenhoeve's Baybridge Tygo Etten-leur
59 314 Hans Hovers Bonaire VAN HAZEUS Meersel
60 168 Bart Lips Aerosmith Odermus R Biest-houtakker
61 70 Olivier van der Vaart Dacota-b Wittinger VDL Terheijden
62 738 Eline Vreijsen Barones Canturano Dongen
63 367 Loes van Gils Risky Monaco Zundert HC
64 566 Nick van der Graaf Nedaz Van Het Oudland Z Nabab De Reve Rucphen
65 390 Ralph van Venrooij Blom`s Equador Zirocco Blue Vdl Oud Gastel
66 708 Leon Kuijpers Edward Singapore
67 137 Siebe Kramer Eline Indoctro Oud Beijerland
68 549 Bart Gommeren Highwell INDORADO Oudenbosch
69 465 Marlieke Wortelboer Belissimo Lord Z Breda
70 342 Kim Rothengatter VDL Groep Italia Numero Uno Hoogeloon
71 409 michelle van strien mio fiero atlas bavaria Raamsdonk
72 330 Niclas Parmler Vdl Groep Dimitrie Clarimo Hoogeloon
73 743 Mark Jespers Aquila K Tenerife HC
74 595 Ruben Romp Inka Van Het Goor Quadrillo
75 255 Kim Emmen Eliana Ii Wietvot Raamsdonk
76 256 Tim Franssen Je Reve Van 't Merelsnest Nabab De Reve Raamsdonk
77 419 Marwin van den Nieuwenhuijzen ERP van www.Olland.biz Amadeus Sint Oedenrode
78 541 Lennard de Boer Einstein M Contador
79 408 Frank de Loos Zambrosso Grosso Z Roosendaal
80 389 Sabine Alders Dorita Namelus R Minderhout
81 333 Jorn Emschove VDL Groep Allstar Z Air Jordan Z Hoogeloon
82 388 Franco Garavaglia Zetterberg Casco Poppel
83 378 Lisa Aarts Zipper Haarlem Helvoirt
84 699 Renee van de Hoef Sunrise Z Scendix Baarn
85 343 Joep van der Kampen Vdl Groep Charissa Z Calvaro Z Hoogeloon
86 523 Kees Verheijen Zinzie Mermus R Rijsbergen
87 605 Loes van Gils Amourette --
88 361 Brian Hellemons Cupfighter Z Casino Oudenbosch
89 161 Jolein Roestenburg Gweneth Du Keske Z Gwalarn ar park Breugel
90 302 Kessy van Berlo Etrusk Singapore Veghel
91 179 Ad van Beek Date Z Darius Rijen
92 567 Nick van der Graaf diego calvino Rucphen
93 394 Herwin Braat Butterfly Indoctro Etten-leur
94 536 Jo Sturgess Cibeau Verdi
95 146 Anne Fritsen Wietske Quasimodo Z Aarle Rixtel HC
96 550 Bart Gommeren L'ampara Andiamo Oudenbosch
97 709 Leon Kuijpers Explosive Berlin
98 592 Anoeska van Osch Alibaba Oklund Vorstenbosch