Rubriek 10: Klasse Z(1.30m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 18 mei 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Raf Kooremans Karlijn Emerald Turnhout
2 114 Martin Neergaard Quick Hamlet Quick Lauren Z Swolgen
3 120 Joost Martens Faline Eldorado Vd zeshoek Z Sevenum
4 Marc Bastiaens Muffin Buffero Lommel
5 Joep van der Kampen Consistency Cosmeo Sevenum
6 Niels Tacken Goodwill Chablis I Z meterik
7 135 Sophie Hinners Galanda Mara TH Lexicon Z Baarlo
8 Lars Kersten Dobbey Zirocco Blue Egchel
9 Piet Raijmakers Jr. Hanibal Rascin Asten
10 Shamac Konopacki Hyves Chelatago De Mortel
11 Ann Katrin Brune Chatodu PS Chacco-Blue Datteln
12 Chiara Monnissen Chanel v/h groenhof Z Cicero Z Kleine brogel
13 Jasmin Behrenbeck Ginga D - Remscheid
14 Laura Scheepers Jamaica Nonstop Sevenum
15 Emma Bocken Estera Warrant Weert
16 Mareike Kann City Girl Califax Wetter
17 Alexander Butler Corennee numero uno Tienray
18 Vanessa Borgmann Coco Snuss Crown Z Wesel
19 Wiljan Laarakkers Codermie Z Coriano Z Ottersum
20 Kimberley Winsingh Carello st Caretino Elll
21 63 Daniel augusto Da Rios Iluna - Z Meterik HC
22 124 Eric Jr. van der Vleuten Faldo - Z
23 Elisabeth Aspen Graziano Evertsoord
24 Emile Tacken Hancock - Meterik
25 Renee de Weert Edelmanfee Kojak Sevenum
26 Jasmin ranta-aho Contendra - Meeuwen
27 73 Jenni Piippo Callisto Gagliostro
28 Martin Neergaard Grand Coeur Ugano Sitte Swolgen
29 Mark Martens Carello Caretino Elll
30 Xenia Peter Dibria Richbourg Kelpen oler
31 Alexander Davis Cargos NN Kelpen-Oler
32 Nicolas Toro Mariposa onbekend Heijen
33 Sophie Dalm Germeta Zirocco Blue Eksel
34 Boris Kapp Sullivan Stoltenberg Sottrum
35 118 Joost Martens Cruissini Z - Z Sevenum
36 Emilie Jackson Calotta FS nn Hapert
37 Freek Vestjens HBR Charlotte Kannan Sevenum
38 Joep van der Kampen Go for it especiale Chacco blue Sevenum
39 Niels Tacken Greatfull - meterik
40
41 Sophie Hinners Hugo Bodinus Baarlo
42 Lars Kersten Griffin - Egchel
43 Kim Bluemink Puccini Padinus Dilsen
44 Maikel van Mierlo Hummertime London koningslust
45 Mariko Kato Coupe de Candilla Coupe de Coeur Sottrum
46 Nikki de Vries Gracia Calvino Z Helvoirt
47 Piet Raijmakers Jr. Babybell Z Bufero van het Panishof Asten
48 Shamac Konopacki Nina Andretti Z De Mortel
49 Laura Scheepers Dutch Cantos Sevenum
50 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb nederweert
51 Alexander Butler Hofman Namelus Tienray
52 Camila mazza Cerruti de Kreisker Diamant Valkenswaard
53 Andrej Pavlovic Ludwig - Postojna
54 Alessandro Colombo Quaynar Fandango X De mortel
55 Daniel augusto Da Rios Soraya - Meterik
56 82 Ellen Hedman Sirocco - Z
57 Emile Tacken Iowa Action breaker Meterik
58 Raf Kooremans La Chica de Muze Kannan Turnhout
59 Renee de Weert Cita van de Helle Chin Champ Sevenum
60 Jasmin ranta-aho Conti Meeuwen
61 74 Jenni Piippo Cantalobos Connair Moujik
62 Mark Martens Iwan Glasgow v/h Merelsnest Elll
63 Nicolas Toro Velvet nn Heijen
64 Sophie Dalm Volnay Du Choc Vivaldi Du Seigneur Eksel
65 Carina Tringolo Quebelle - Milheeze
66 Boris Kapp Coby Contagio Sottrum
67 Rebekka Gillespie Lamparilla nn Heijen
68 Niels Tacken Incognito Baltic VDL meterik
69 Sophie Hinners In Style HX El Primero Baarlo
70 119 Joost Martens Larihna Larimar Z Sevenum
71 Lars Kersten Miss plot van de knuffel Plot blue Egchel
72
73 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
74 Ruben Mulders Allegre Miltoo Allure Bocholt
75 Martin Neergaard Herle - Swolgen
76 Chen Rich Koska Spartacus Liessel
77 Alexander Butler Pico nn Tienray
78 Wiljan Laarakkers Gream Verdi Ottersum
79 Raf Kooremans Cavalor Chai Chai Turnhout
80 148 Mariko Kato Clint Donaldson Z Clintissimo Z Z Sottrum
81
82 156 Shamac Konopacki Nina Andretti Z Z De Mortel HC