Rubriek 9: Klasse M(1.20m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 18 mei 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 3 Alexander Butler Cakanna Cartoon Tienray
2 Ruben Mulders Allegre Miltoo Allure Bocholt
3 Frederic Schulmeister Esperance B Vaillant 4 Ratingen
4
5 Joep van der Kampen Fhilavska Nabab de Reve Sevenum
6 Freek Vestjens Dollar King Quidam de Revel Sevenum
7 Bjoern Rauls Samoa Singulord Joter Hattingen
8 Carlos Lange Flying pleasure For pleasure Hegelsom
9 Petra van Dijck G-Star Cidane venray
10 Ciaran Dreeling K Fire - Heeze
11 Wilma Hellstrom Emmylou Heeze
12 francesca capponi Halana Corland Heide
13 Greta Galus Carla Bruni Conthargos Bochum
14 Alma Ranebo Homerun Berlin Bjärred
15 Lars Kersten Hallilea - Egchel
16 Amy Eriksson Chapeau Diamant de Semilly Egchel
17 Niels Tacken Good luck Onbekend meterik
18 Loewie Joppen Baroness 385 Lord Z Maasbree
19 Emma Bocken Dagma Tangelo vd Zuuthoeve Weert
20 68 Maja Burnell Carlospi NN
21 97 Martin Neergaard Explusive - Swolgen
22 Jasmin Herdel Caribit - Sprockhövel
23 Lieselot Boons Borlando Orlando Nijlen
24 Or Zwiebel Esprit Carthino Z Merselo
25 Viktoria Cürten Cassillias Contendro I Bergisch Gladbach
26 Alexander Butler Eddy blue Berlin Tienray
27 Wendy Basten Eindhoven Berlin Haelen
28 Laura von Stein Lafayette 185 Levisonn Köln
29
30 Ruben Mulders Healy Z hot-shot vh Dingenshof Bocholt
31 Roy Rutten Cindorijke NN Merselo
32
33 Joep van der Kampen Garibaldi Toulon Sevenum
34 Michiel de Ruijter Cayshi Cayado Ysselsteyn
35 Freek Vestjens HBR Amira Crown Z Sevenum
36
37 Petra van Dijck Iselottie numero uno venray
38 Carlos Lange Soraya rouge Último van ter moude Hegelsom
39 Wilma Hellstrom Nestor VDR Houston Heeze
40
41 francesca capponi Havanna molga Querly elvis Heide
42 Frederic Schulmeister Rocking Rosi 3 Rocky Lee Ratingen
43 117 Joost Martens Larcone Larimar M Sevenum
44 Ruud Jaspers Galant Arko III Swalmen
45 Greta Galus Classic One Cansendo Bochum
46
47 Kimberley Winsingh Eliante Z Emindo W Elll
48 109 Emma Bocken Cyramo - M Weert
49 Lars Kersten Irocca - Egchel
50 Alexandre De Lemos Maxima van het bildeken Lux Maasbree
51 Loewie Joppen Dylano Diarado Maasbree
52 Janneke Verlouw Gezant Maasbree
53 Martin Neergaard Giant Cantus Swolgen
54 Jasmin Herdel Chümli Comme in faut Sprockhövel
55 Lieselot Boons Cicarlos Tangelo van de Zuuthoeve Nijlen
56 johnny stevens casalla casall bocholt
57 122 Eric Jr. van der Vleuten ilitta B Ustinov M
58 Alexander Butler Euphornia Diarado Tienray
59 Johan Bergs Impact Vittorio Vierlingsbeek
60 Ann Katrin Brune Cencorinue PS Centadel Datteln
61
62 Ruben Mulders Jack likes mandy Nonstop Bocholt
63 Piet Raijmakers Jr. Haya Berlin Asten
64 Shamac Konopacki Nina Andretti Z De Mortel
65 Joep van der Kampen Marij van ‘t Vliegenhof My Tender Sevenum
66 Freek Vestjens HBR The Dude Namelus R Sevenum
67 Roy Rutten Conquest NN Merselo
68
69 Michiel de Ruijter Baladine Quidam de Revel Ysselsteyn
70 Laura von Stein Melrose van het Meerdalhof Nabab de Reve Köln
71 Elke Jaspers Ion Baltic Swalmen
72
73 Alessandro Colombo Narcos ..... De mortel
74 Mark Martens Imaldo Numero uno Elll
75 johnny stevens centurio chippendale bocholt
76 Simona Eichkorn Valita S - Heeze
77 Alexander Butler Messina Messenger Tienray
78
79 Emma Bocken Happy hour Spartacus Weert
80 Kimberley Winsingh Starsnip Onbekend Elll
81 Lars Kersten Zilvana Mermus R Egchel
82 Loewie Joppen Ilonn Toulon Maasbree
83 Martin Neergaard Gina - Swolgen
84 Renee de Weert Ibantos Cannabis Z Sevenum
85 Monique van den Broek Caviana de Kreisker Shouppydam des Horts Sevenum
86 Ann Katrin Brune Chatodu PS Chacco-Blue Datteln
87 123 Eric Jr. van der Vleuten Golden Cassini Cassini M
88 90 Chiara Monnissen Chanel v/h groenhof Z Cicero Z Kleine
89 Laura Scheepers Jamaica Nonstop Sevenum
90 Mareike Kann City Girl Califax Wetter
91 Piet Raijmakers Jr. Hanibal Rascin Asten
92 Shamac Konopacki Hyves Chelatago De Mortel
93 Vanessa Borgmann Coco Snuss Crown Z Wesel
94 1 Joep van der Kampen T-Gavoli Z Twister de la pomme Sevenum
95 56 Freek Vestjens Icipari Classe VDL Sevenum
96 johnny stevens Cibeau nn bocholt
97 Roy Rutten Graphite - Merselo
98 Jasmin Behrenbeck Ginga D - Remscheid
99 Elke Jaspers Helena Cantos Swalmen
100 143 Ann Katrin Brune Chatodu PS Chacco-Blue M Datteln HC