Rubriek 8: Klasse L (1.10m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 18 mei 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Ruben Mulders Iriosa Douglas Bocholt
2 Johan Bergs Ibiza Denzel van het Meulenhof Vierlingsbeek
3 Sanna Olsson Ilodiena - Vierlingsbeek
4 Michiel de Ruijter Hermaine Baltik Sitte Ysselsteyn
5 Rodrigo Morgado Jamal ES Fernando Venray
6 Nina Rye Lionel - Retie
7 Ricarda Kersjes Charcotblanc Capistrano Rheinberg
8 Asaf Abudi Iron Lady Z Iron Man van 't Meulenhof Neer
9 Danila Langguth Spencer Hill Spartacus Kerken
10 Jaqueline Seewald Caiou Christian Sprockhövel
11 Miranda Harrington Chiva Z Chippendale Z Ospel
12 Luuk van den Kerkhof Ivon R Vittorio Kessel
13 Manuel Albano Dynamite Napoleon 0 Someren
14 Monique van den Broek Nixson van hd Ponsee V Sevenum
15 107 Ciaran Dreeling Valentino Diamantino L Heeze
16 Miguel Laiz Zandio Iniesta blue Berlin Mierlo
17 115 Petra van Dijck J-Takilly-D Harley VDL L Venray
18 Wiljan Laarakkers Colorado Exernel Ottersum
19 Simona Eichkorn Best Of Du Grand Pre - Heeze
20 David Behrens Dio Cabrio XXX Pulheim
21 133 Sherin Hogenkamp Jikke II Action Breaker L
22 Iago Fratti Clown of picobello Cardento Maasbree
23 Whitney Stinges Illenore Indoctro Reuver
24 Ivo Biessen E touch M - Valkenswaard HC
25 Raf Kooremans Nellis Jan Non Stop Turnhout
26 Nina Kooremans Cyrano Z Coriano Z Turnhout
27 Lovise Klemetzen Ontarius Nn Swolgen
28 Ruben Mulders Calixte Quintus Bocholt
29 Chen Rich J-lo van de peelvenhoeve Dallas VDL Liessel
30 Loewie Joppen Candy holiday Cardento Maasbree
31 Marc Bastiaens Optima I 'm special de Muze Lommel
32 Sanna Olsson just especiale cardento Vierlingsbeek
33 Johan Bergs Louis Ducaet Nabab de Reve Vierlingsbeek
34 Michiel de Ruijter Divine Catoki Ysselsteyn
35 Peter Peeters Harrie Indoctro Maasbree
36 Rodrigo Morgado Jorin ES Falaise de muze Venray
37 Dorien Leynen UCS Montikarla Montender Pelt
38 130 Pia Schroder Cumano - L
39 Nina Rye Just Perfect Harley VDL Retie
40 131 Pia Schroder Cumano - L HC
41 Alexander Davis Ellis Tygo Kelpen-Oler
42 Miranda Harrington Discovery Z Diamond Z Ospel
43 Nina Filette Edwina Harley VDL Kessel
44 Michiel de Ruijter Obama Emerald van 't Ruytershpf Ysselsteyn
45 Martin Neergaard Jush - Swolgen
46 Kylia Houben Captain Denver Berlin Roggel
47 Hana Travner Acorado Star Acorado Niederkrüchten
48 Emma Bocken Kadessa Z Kannan Weert
49 Alicia Bocken Zonneglans French buffet Weert
50 Philipp Hennies Just Bensson Balou du rouet Hürth
51 146 Jeanne Heijligers Jerome Berlin L Asten
52 Philipp Hennies Just Bensson Balou du rouet Hürth HC
53 Miguel Laiz Zandio Iski Calido Mierlo
54 Ivo Biessen Cayadix NN Valkenswaard HC
55 Nina Kooremans So Special Metall Turnhout
56 Xenia Peter Heleni Van Gogh Kelpen oler
57 71 Joost Martens Just a star Big star jr kz Sevenum
58 Boaz Rich Care angel z Cargot z Liessel
59 Chen Rich jackson van de peelvenhoeve emillion vdl Liessel
60 Roel Lamers Champagne vh Bergerhof Z Cesano II Peer
61 Carine Jonkmans Cassady Z Casmir Z Lommel
62 Wiljan Laarakkers Jefferson - Ottersum
63 Marc Bastiaens Oleron Falco Lommel
64 Lovise Klemetzen Jumpy- Toff Nn Swolgen
65 Sanna Olsson Extremdream Baloubet du rouet Vierlingsbeek
66 80 Johan Bergs Important Nabab de Reve L Vierlingsbeek
67 Rodrigo Morgado Jappeloup Kannan Venray
68 157 Rodrigo Morgado Jorin ES Falaise de muze L Venray HC