Rubriek 7: Klasse B (1.00m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 18 mei 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 25.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 17.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Peter Peeters Igo Breaker Action Breakder Maasbree
2 Nina Rye Armani - Retie
3 Jasmin Behrenbeck Hocus Pocus Harley VDL Remscheid
4 Emilie Jackson Bentley nn Hapert
5 Ann Katrin Brune Cencorinue PS Centadel Datteln
6 Chen Rich josinaa van de peelvenhoeve emillion vdl Liessel
7 Boaz Rich Coco Xx Liessel
8 Ciaran Dreeling Last man standing Leviathan Heeze
9 Astrid van Leeuwen herby Quasimodo Z Helmond
10 Mans Buurman Zaerum Ukato Roggel
11 Els Soors Lucas FIERRO HOF TER ZEEDYCKE Westerlo
12 Kaisa Aino Dutch Dream nn Tienray
13 99 Leonie Janning Fidelio First Final B
14 Franziska Zimmermann Cellvista Cellestial Bergisch Gladbach HC
15 David Behrens Eskimo XXX Pulheim
16 Sanna Olsson Joline Untouchable Vierlingsbeek
17 Luuk van den Kerkhof Jovera L Fandango HX Kessel
18
19 Jana Rotter Schneekönig Ciacomo Ratingen
20 Jennifer van Drimmelen Fire Floris Meijel
21 58 Peter Peeters Odetje Zirocco Blue Maasbree
22 Reagan Rast Capito NN Meterik
23 Valter Vaz Joran Verdi Meterik
24 Luuk Driessen Hiominka Numero Uno Helden
25 116 Petra van Dijck Kosalottie W Chaman B Venray
26 Janick Schleypen Zeus Zirocco Blue Neuss
27 Elke Slaats Aron Arizona Asten
28 Britt Schuttelaar Till i'll be there tyson Tegelen
29 Frits Mestrom Pasha Obeit Reuver
30 Jasmin Behrenbeck Genius Express Global Express Remscheid
31 Nina Rye Kannan Junior Kannan Retie
32 Emilie Jackson Coldy nn Hapert
33 Mindi Korvenoja Casandra B Z Cassiniland Sevenum
34 Rodrigo Morgado Dry Corn nn Venray
35
36 Chen Rich Kasper S Marius Claudius Liessel
37 Boaz Rich Kingston van den peelvenhoeve Zirocco blue Liessel
38 Ruben Mulders Calixte Quintus Bocholt
39 Ciaran Dreeling Contest Z - Heeze
40 Peter Peeters Olivia Etoulon VDL Maasbree
41 Astrid van Leeuwen Bohemian Rhapsody Balourado Helmond
42 Mans Buurman Hunter Ukato Roggel
43 Elisabeth Aspen Jules-Marie Entertainer Evertsoord
44 Tina Siebertz Waijero Witbooi Bergisch Gladbach
45 Britt Paesen Caliber Z Concordance 3900
46 Dorien Leynen Mylord van't Vlasmeer Emerald van't Ruytershof Pelt
47 126 Wiljan Laarakkers Hermes-blue Mr. Blue B Ottersum
48 David Behrens Jumping Star XXX Pulheim
49 Sanna Olsson Jaboulet Bustique Vierlingsbeek
50 Luuk van den Kerkhof Karamba Latour VDM Kessel
51 75 Emile Tacken Kick - Meterik
52 108 Emma Bocken Zandra Z Zandor Z B Weert
53 Johan Bergs Jarinja NN Vierlingsbeek
54 Kim Bluemink Caju L Z Clintissimo Z Dilsen
55 Petra van Dijck Jessica Numero Uno venray
56 Ruben van Bael Viktor IV Verdi Maaseik
57 Manuel Albano Dynamite Napoleon 0 Someren
58 Michiel de Ruijter Junior des Dames Lordanos Ysselsteyn
59 Jaqueline Seewald Caiou Christian Sprockhövel
60 Danila Langguth Spencer Hill Spartacus Kerken
61 110 Alexander Butler Eldorasia Eldorado B Tienray
62 Ruben Mulders Iriosa Douglas Bocholt
63 Ricarda Kersjes Charcotblanc Capistrano Rheinberg
64 Nina Rye Lionel - Retie
65 Peter Peeters Gracy Hos d'O Maasbree