Rubriek 4: Klasse Z (1.25m


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 17 mei 2019
Tijd: Aansluitend
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 101 Pim Mulder BCO Corlino Corrado Z Dalfsen
2 64 Boris Kapp Coby Contagio ZZ Sottrum
3 77 Eric Jr. van der Vleuten Cassili Cassini Z
4 Caroline Hölzer Clara Copin van de Broy Z Langenfeld
5 Katja Lohölter Cadeau 59 Catoki Z Grevenbroich
6 70 Manuel Albano Sir shutterfly black Silvio I Z Someren
7 Axelle Druyts Gini Z Gitano Z Wuustwezel
8 Emile Tacken Hancock - Z Meterik
9 Joep van der Kampen Consistency Cosmeo Z Sevenum
10 Nina Piasecki Balthazar - Z Viersen
11 Rob van Bussel Giovannie namelus Z asten heusden
12 Viktor Daem Felix - Z diest
13 Chen Rich Innuendo R&D Zirocco blue Z Liessel
14 63 Daniel augusto Da Rios Iluna - Z Meterik
15 Karen von Schoening Dyna Dinaro Heiligenhaus
16 Linda Peeters Domino Ukato Z Beringe
17 Niels Tacken Goodwill Chablis I Z Z Meterik
18 5 Pim Mulder Gondola Ultimo Z Dalfsen
19 Rodrigo Morgado Captijn Corland Z Venray
20 Stefan Holvast Erilanda - Z Elst gld
21 Tristan Marchal Hitman Hosco Z Someren
22 Sanne van Gendt Lincom's Illusion Arezzo vdl Z Nuenen
23 Alexander Butler Corennee numero uno Z Tienray
24 francesca capponi Altidor z Asca z Z Heide
25 Malin Parmler diamond in west diamant de revel Z Mierlo
26 Frank van Helmond Hesmee Up to date Z ommel
27 Sidney Eras Niagara de Muze Nabab de Reve Z Helvoirt
28 Robbert Ehrens Classica Clearway Z Weert
29 Marc Beckers Hamilton Conthargos Z Roggel
30 Boris Kapp Sullivan Stoltenberg Z Sottrum
31 Mariko Kato Coupe de Candilla Coupe de Coeur Z Sottrum
32 Caroline Hölzer Vola Capitano nn Z Langenfeld
33 Katja Lohölter Amie Jolie 4 A Lee Spring Power Z Grevenbroich
34 59 Michiel de Ruijter Happy - Z Ysselsteyn
35 Marlies van Soest Corvette Contender Z Evertsoord
36
37 Pim Mulder Ferano Carthino Z Dalfsen
38 Emile Tacken Iowa Actionbreaker Z Meterik
39 Joep van der Kampen Hanna-Paola Verdi Z Sevenum
40 69 Nicolas Toro Jimmy nn Heijen
41 Nina Piasecki Lindos - Z Viersen
42 Rob Eras Collezione Cesaro Delano - Z Helvoirt
43 78 Eric Jr. van der Vleuten Faldo - Z
44 Rob van Bussel Ilyon ES Gemini cl Z asten heusden
45 Viktor Daem Irona Elton John Z diest
46 Chen Rich Koska Spartacus Z Liessel
47 Niels Tacken Incognito Baltic VDL Z Meterik
48 Daniel augusto Da Rios Soraya - Z Meterik
49 Rodrigo Morgado Fanatiker Diamant de Semilly Z Venray
50 Rebekka Gillespie Lamparilla nn Z Heijen
51 Alessandro Colombo Quaynar Fandango X Z De mortel
52 Lara Wittlings Nola Van St Maarten Kannan Z Essen
53 john gunvar knutsen Hinke nn asten
54 Alexander Butler Hofman Namelus Z Tienray
55 Camila mazza Cerruti de Kreisker Diamant Z Valkenswaard
56 Ivo Berden Gossip Girl Tangelo van de Zuuthoeve Baarlo
57 Malin Parmler Heavenly especial Numero uno Z Mierlo
58 Ingrid Jakobsen Idesto Modesto Z Kessel
59 Robbert Ehrens Galantique Royale President Z Weert
60 Sanne van Gendt Lincom's Ivory CL Cardento Z Nuenen
61 francesca capponi Imka Bodinus Z Heide
62 Pim Mulder Freedom Again Carambole Z Dalfsen
63 Frank van Helmond Hitch Hootch Z ommel
64 Elke Geraedts Gothique Zacharov Z Baexem
65 Alexander Davis Elysse Nabab de Reve Z Kelpen-Oler
66 76 Mariko Kato Clint Donaldson Z Clintissimo Z Z Sottrum
67 9 Carina Tringolo Hikarno du Perron J- Dream Boy Dubperreon Z Milheeze
68 Emile Tacken Incredible Zirocco blue Z Meterik
69 Joep van der Kampen Experience Jumpilot Z Sevenum
70 Nina Piasecki Figaro - Z Viersen
71 Rob van Bussel Isa entertainer Z asten heusden
72 Viktor Daem Madonna - Z diest
73 Rob Eras James de Muze Z Helvoirt
74 Niels Tacken Greatfull - Z Meterik
75 102 Caroline Hölzer Catoum Catoo Z Langenfeld