Rubriek 3: Klasse M (1.15m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 17 mei 2019
Tijd: Aansluitend
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Manon Hees Apollo nn Meterik
2 Shamac Konopacki Jerry Zaval De Mortel
3 Rebecca Lindeblad Lila Goldenhawk diest
4 Axelle Druyts Ellexa De Nuit Zirocco blue VDL Wuustwezel
5 Anna Cecilia Holmquist Nierania van Maarle z Numero uno Poppel
6 Angelique Dohms Ippo Pippo Eldorado vd Zeshoek Beesel
7 66 Erika Lickhammer Hyndla - M
8 Tristan Marchal Zandra Z Zandor Z Weert
9 Alexander Butler Constarilot Conthargos Tienray
10 Gijs van de Mortel Amber du buisson Z Asca Z Egchel
11 Jan Vlemmix Bonnaroo Bonnaparte Lommel
12 Michiel de Ruijter Cayshi Cayado Ysselsteyn
13 Mirjan Horyon Fernando Indoctro Meijel
14 Nicole Mestrom Brown Star Z Big Star Jr Swalmen
15 Robbert Ehrens C'est la Vie Cayado Weert
16 Lars Kersten Deia Z Kannan Egchel
17 Miranda Harrington GDL Jiralda G Royal Bravour Ospel
18 Astrid van Leeuwen Lion King Z Livello Helmond
19 72 Caroline Hölzer Catoum Catoo M Langenfeld
20 Camilla Marie Alver Cayetano Pleville Z X Ravels
21 hanna makkonen fuego ... diest
22 Joep van der Kampen Horafina For Fashion Sevenum
23 62 hanna makkonen fuego ... M Diest HC
24 Alessandro Colombo Kalimba Kannan De mortel
25 67 Barbara Schreuder Clinten Cardento M Baexem
26 2 Manon Hees image Zandor Z Meterik
27 Rob van Bussel eternity chacco blue asten heusden
28 Joost van den Hurk Apower A lee spring power Asten Heusden
29 54 Lara Wittlings Cleo C-Trenton Z M Essen
30 Pim Mulder BCO Elina Cardento Dalfsen
31 Lucas Coimbra Gaudi nn Mierlo
32 Maikel van Mierlo I AM andiamo koningslust
33 Maartje Bakker Fame Arizona Neerkant
34 Katja Lohölter Levina S Lassen Peak Grevenbroich
35 Stefan Holvast Calaxy - Elst gld
36 Shamac Konopacki Jonk Chaman De Mortel
37 Anna Cecilia Holmquist Never say never st ghyvan Darco Poppel
38
39 Tristan Marchal Nano di Magico Elvis ter Putte Someren
40 Alexander Butler Euphornia Diarado Tienray
41 Gijs van de Mortel Handsome cara Ticallux Verte Egchel
42 Jan Vlemmix NUTELLA DIAMANT DE SEMILLY Lommel
43 Michiel de Ruijter Hermaine Baltik Sitte Ysselsteyn
44 Mirjan Horyon Heart te Beat Action Breaker Meijel
45 Nicole Mestrom idagonda Zirocco blue VDL Swalmen
46 Robbert Ehrens Durette Z D'avo's Ducarlos Weert
47 Lars Kersten Hangover van de postbaan Nabab de Reve Egchel
48 Miranda Harrington Inflame Go Namelus R Ospel
49 Stian Stormo Furioso FW Contador Asten Heusden
50 Karen von Schoening Dynigen Dinaro Heiligenhaus
51 65 Sidney Eras Gem de Revel - M Helvoirt
52 Manon Hees Infinity Nbek Meterik
53 Joep van der Kampen Irene Numero uno Sevenum
54 Barbara Schreuder Browny Chicago Z Baexem
55 Rob van Bussel Habana ukato asten heusden
56 Joost van den Hurk Fortuna Eldorado van de Zeshoek Asten Heusden
57 55 Lara Wittlings Rocher Rock Forever M Essen
58 Lucas Coimbra Nobility des Oregons President Mierlo
59 Maikel van Mierlo jackpot El Salvador koningslust
60 Pim Mulder Indless Dexter Dalfsen
61
62 Alessandro Colombo Navarro Xxx De mortel
63 70 Manuel Albano Sir shutterfly black Silvio I M Someren
64 Katja Lohölter Cadeau 59 Catoki Grevenbroich
65 Caroline Hölzer Clara Copin van de Broy Langenfeld
66 Boris Kapp Sullivan Stoltenberg Sottrum
67 Axelle Druyts Gini Z Gitano Wuustwezel
68 Alexander Butler Messina Messenger Tienray
69 Gijs van de Mortel Imonia Zambesi Egchel
70 Jan Vlemmix Quality quinar Lommel
71 Michiel de Ruijter Divine Catoki Ysselsteyn
72 Nicole Mestrom Helaine van de Smockelaer Nabab de Reve Swalmen
73 Robbert Ehrens Cayman Casalito Weert
74 Lars Kersten Harry Brown Numero Uno Egchel
75 Miranda Harrington Grazia Go Tangelo van de Zuuthoeve Ospel
76 Manon Hees Ziberia Z Zandor Z Meterik
77 91 Karen von Schoening Dyna Dinaro M Heiligenhaus
78 95 Shamac Konopacki Jerry Zaval M De HC
79 106 Shamac Konopacki Jonk Chaman M De HC
80 103 Jan Vlemmix Quality quinar M Lommel HC
81 105 Robbert Ehrens Cayman Casalito M Weert HC