Rubriek 2: Klasse L (1.05m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 17 mei 2019
Tijd: Aansluitend
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Lars Kersten Dante NN Egchel
2
3 Rob van Bussel indiaan dexter r asten heusden
4 Tristan Marchal Iliana Cardento Weert
5 Anna Cecilia Holmquist Jirmene Cartano Poppel
6 Caroline Hölzer Fairplay E For Kids Only Langenfeld
7 158 Tristan Marchal Iliana Cardento L Weert HC
8 Marie Frigger Quantico 10 QUINTA REAL Witten
9 Michiel de Ruijter Samy Stakkato Ysselsteyn
10 Manon Lazeroms Animo's Indiano Andiamo Sprundel
11 Gijs van de Mortel Balou NN Egchel
12 60 Manon Lazeroms Animo's Indiano Andiamo L Sprundel HC
13 Mirjan Horyon Jenever Andiamo Meijel
14 Sabine Thoonen Joverdi B Verdi Oeffelt
15 Rob Knoops Etano Z Echo van 't Spieveld Horn
16 Manuel Albano Dynamite Napoleon 0 Someren
17 Alexander Butler Eddy blue Berlin Tienray
18 61 Manuel Albano Dynamite Napoleon 0 Someren
19 Camilla Marie Alver Compliment JVH z Cigaret JVH Z Ravels
20 Viktor Daem Madonna - diest
21 Boaz Rich Care angel z Cargot z Liessel
22 Chen Rich J-lo van de peelvenhoeve Dallas VDL Liessel
23 Dave Maarse Atilla Astrello Wellerlooi
24 Linda Peeters Gen'tleman Ukata Beringe
25 Laura Scheepers Jovelle LS Jamal van de Heffinck Sevenum
26 Shamac Konopacki Jerry Zaval De Mortel
27 Astrid van Leeuwen herby Quasimodo Z Helmond
28 William Schreuder Indy nn Baexem
29 Lars Kersten Muscha NN Egchel
30 Miranda Harrington Jane Doe Etoulon Ospel
31
32 Tristan Marchal Hummer Z Harley Weert
33
34 Lara Frevel Catapult - Bedburg
35 Amber Vellema che chin chin chin sint odilienberg
36 Joep van der Kampen Gozermie Xxxx Sevenum
37 Jeanne Heijligers Jerome Berlin Asten
38 Jan Vlemmix Helinka Baltic Lommel
39 Iago Fratti Carte blanche of picobello z Cardento Maasbree
40 Michiel de Ruijter Obama Emerald van 't Ruytershpf Ysselsteyn
41 Gijs van de Mortel jortelientje zandor Z Egchel
42 Iago Fratti Add of picobello Action breaker Maasbree
43 Loewie Joppen Casanova Kurby Maasbree
44 Manon Lazeroms Jagger Bleu Zirocco Bleu Sprundel
45 Mirjan Horyon Jintonic Andiamo Meijel
46 Marc Beckers Imola Kannan Roggel
47 Alexander Butler Eldorasia Eldorado Tienray
48 Emile Tacken Jakarta - Meterik
49 Niels Tacken Chacco - Meterik
50 79 Stefan Holvast Centurion Centadel Elst
51 Viktor Daem Kings Lady Bammaco de Muze diest
52 Dave Maarse Je m'apelle Balou Balou de Rouet Wellerlooi
53 Chen Rich jackson van de peelvenhoeve emillion vdl Liessel
54 Barbara Schreuder Hakuna Matata Heartbreaker Baexem
55 Astrid van Leeuwen Bohemian Rhapsody Balourado Helmond
56 Shamac Konopacki Jonk Chaman De Mortel
57 Rebecca Lindeblad Lila Goldenhawk diest
58 Axelle Druyts Ellexa De Nuit Zirocco blue VDL Wuustwezel
59 66 Erika Lickhammer Hyndla - L
60 Anna Cecilia Holmquist Nierania van Maarle z Numero uno Poppel
61 Angelique Dohms Ippo Pippo Eldorado vd Zeshoek Beesel
62 Loewie Joppen Hortaxe du seigneur Curby du seigneur Maasbree
63 Lars Kersten Emily clarimo Egchel
64 Miranda Harrington GDL John G Berlin Ospel
65 Rob van Bussel Noriando R NN asten heusden
66 Tristan Marchal Zandra Z Zandor Z Weert