30. Klasse B Paarden, Klassiek met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Ring 2
Rubriek 30
Klasse B Paarden, Klassiek met barrage


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 16.00
Datum: 2 juni 2019
Tijd: 10:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A. P. Bosman
B. K. Beekman
C. A. Dijkshoorn
O. J. de Vries (omroep)
P. M. Dykman (parcoursbouwer)
Prijzengeld
1e prijs: € 50.-
2e prijs: € 40.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 20.-
5e prijs: € 15.-
6e prijs: € 15.-
7e prijs: € 15.-
8e prijs: € 15.-
9e prijs: € 15.-
10e prijs: € 10.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 849 Desiree van der Veek Crystal - P-B Lisserbroek HC
2 712 Dailey de Jong keesie Caleandro P-B Monster
3 745 Dana Majonek Bugatti Vanoverbeek P-B Katwijk
4 54 Samantha van der Lugt Marie van de Vrunte Iceberg ST P-B Vlaardingen
5 664 Rony van der Molen Inossa Inshalla de Muze B P-B HC
6 1021 Nikita Cheung Kwitoulon van de Laarse Heide - P-B
7 744 Anne van der Torre Jewel'S Jägermeister Verdi TN P-B Rotterdam
8 27 Kristy Lenards Azizi Z Arko III P-B Delft
9 244 Isabelle de Vos Guzelma Numero Uno P-B ‘s-heer
10 317 Annika van den Heerik Chicky Tygo P-B
11 840 Tiffany de Jong Jamika onbekend P-B
12 627 Sophia Suiker Virginia Polansky P-B Den Haag
13 472 Olivier Vogel Wizzard Nassau P-B Vlaardingen
14 564 Jaela Hanegraaf Dibah Star - P-B Poeldijk
15 432 Dian de Jong Indigo van de Zuuthoeve Thunder van de Zuuthoeve P-B Oudenbosch
16 752 Jade Rolfes Nikita vd Bisschop H&M Cabrio van de Heffinck P-B Nootdorp
17 261 Marie-Therese Roemer Georgina Canturano P-B Amsterdam
18 774 Ingrid Pruisken Fantastic Fantomas de muze P-B
19 312 Marie-jos Calis Istar Big Star JR P-B Krimpen
20 455 Lisa Hoogeveen Idol Namelus R P-B Zoetermeer
21 639 Quincy Karman Gamble Arezzo VDL P-B Nieuw-vennep
22 577 Lily G Linnen Gianna Andiamo P-B Den Haag
23 90 Esme Ekkelkamp never know's Jewel quantofino P-B Lemele
24 543 Fleur van Oosten Haigrade 2 Warrant P-B Rotterdam
25 508 Tess Wagemakers Online de la Liniere Elvis ter Putte P-B Schiedam
26 503 Deene Van Den Beedijk High Five Nn P-B Brouwershaven
27 490 Romy Stad Zilver haarlem P-B Vlaardingen
28 475 Joyce Vogel JAQUAR VIGO D'ARSOUILLES P-B Vlaardingen
29 438 Maaike Hasper Gavi Giordani Gavi P-B Poeldijk
30 386 Maaike Kuiper Elliot - P-B 's-gravenzande
31 380 Annabel Schippers Folies Bergère Kannan P-B Vlaardingen
32 276 Rosalie Uitterdijk Iggy Zirocco Blue P-B Vlaardingen
33 240 Marcel Billet Gina Royal BS Glasgow-w Vh Merelsnest P-B Rijsbergen
34 217 Lizanne Rog Copine v/d Withoeve Z Coppenrath P-B Berkel
35 193 Stacey Hoogenboom Jackson Jay modesto P-B Berkel
36 796 Zoe Roijers Liv Va Vite P-B
37 798 Emelie Blom Wizard - P-B
38 805 Martin van Vliet Fortuna Baltic VDL P-B
39 818 Quincy Karman Winston - P-B Nieuw-vennep
40 444 Bowine van Vliet I'm Legend - P-B Delft
41 931 Yda van Gastel Ina - P-B
42 234 Annemijn Wagenaar Gingão do MT Querer P-B Maassluis