26. Klasse M Paarden, Marco Lambooy Trofee, Direct op tijd met barrage (achteraf)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Ring 1
Rubriek 26
Klasse M Paarden, Marco Lambooy Trofee, Direct op tijd met barrage (achteraf)


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 16.00
Datum: 2 juni 2019
Tijd: 11:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A. J. de Vries
B. Th. van der Meer
C. B. Goudzwaard
O. J. Wilmink (omroep)
P. K. van Gelder (parcoursbouwer)
R. J. Walen (ringmeester)
Prijzengeld
1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 35.-
5e prijs: € 25.-
6e prijs: € 20.-
7e prijs: € 15.-
8e prijs: € 15.-
9e prijs: € 15.-
10e prijs: € 10.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 669 Rony van der Molen E. Fiolita D. N. Nabab De Reve P-M HC
2 684 Marit Huige Happy de Vigo Vigo d’arsouilles P-M
3 134 Arjan van den Heijkant Heidelberg MylordCartago P-M Biddinghuizen
4 726 Amber Struyk Quidine Quintender P-M Abbenes
5 232 Naomi Muller Desiree landos P-M Barendrecht
6 624 Stefanie Storhannus Halencia Metall P-M Rotterdam
7 678 Joelle Esmee Post Ella M Cornet Obolensky P-M Schiedam
8 71 Henk Frederiks Habab - P-M Wapserveen
9 120 Noora Taimela Montego Z Mylord Carthago P-M Zevenhuizen
10 479 Barbora Kejvalova Curacao Du Borget - P-M Groningen
11 343 Chiem Bosboom Ebell avant Cambell vdl P-M Schiedam
12 208 Gina Gerrets Bella Juventus P-M Vlaardingen
13 213 Stephanie Gog Fairytale Namelus r P-M Vlaardingen
14 237 Marcella Moulakis Moncler van het Heerehof Montender P-M Antwerpen
15 719 Lisanne Mulder Homeland - P-M Waddinxveen
16 299 Franklin Posmus Jayden Numero uno P-M Zuidoostbeemster
17 567 Patty de Groot Incredible Romance - P-M Hoek
18 918 Harrie Wiering Izzy - P-M
19 739 Sabrina van Rijswijk Nobel Vd bisschop Gemini P-M
20 685 Marit Huige Hyacinthe Indoctro P-M
21 135 Arjan van den Heijkant Isla la Palma Nabab de Reve P-M Biddinghuizen
22 950 Anne Bakker Hige Five Der Senaat P-M Wapserveen
23 728 Amber Struyk GI joe Vigino P-M Abbenes
24 560 Lianne Korevaar Ibesi Cooper Zambesi TN P-M Rotterdam
25 827 Nikita Cheung Snow-Flake v/d Laarse Heide Z Stakkato P-M
26 405 Franka van der Louw Appie Comme il faut P-M Tull
27 311 Yke Horstink Djivoli van de Groote Kamps Z Denzel van het Meulenhof P-M Hoornaar
28 239 Marcel Billet Carolina BS Cantos P-M Rijsbergen
29 670 Rony van der Molen D'Armitage Armitage P-M
30 265 Ruby van Spanje Adventure sir Corland Sir Corland P-M Voorschoten
31 333 Sas Louter Cantinero Canturo P-M ‘s-gravenzande
32 300 Maikel Posmus Joy h Numero uno P-M Zuidoostbeemster
33 787 Jordy Duijndam Edelachtbare Douglas VDL P-M
34 944 Henk Frederiks Inus B - P-M Wapserveen
35 802 William Grollé Fausto BB Indorado P-M
36 623 Stefanie Storhannus Arina T Salvatore P-M Rotterdam
37 1024 Victoria van Breemen Jumping Star Big Star jr KZ P-M
38 225 Naomi Muller gunther baltic vdl P-M Barendrecht
39 953 Ariel Black F-Gaillard de la Reine - P-M
40 122 Noora Taimela Adventure Indoctro P-M Zevenhuizen
41 1015 Chiem Bosboom Go nuts I am special de Muze P-M Schiedam
42 740 Sabrina van Rijswijk Badrina Bamako P-M
43 919 Harrie Wiering Coeur de Papillon - P-M
44 852 Anoek van der Pluijm J'adore Faya B Etoulon VDL P-M Waddinxveen
45 155 Laurens Graper Hip Cardento P-M Prinsenbeek
46 961 Mandy Grootegoed Eefje Zirocco Blue P-M
47 1022 Stephanie Gog Dolando Vaillant P-M Vlaardingen