15. Klasse M Paarden, Direct op tijd met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Ring 1
Rubriek 15
Klasse M Paarden, Direct op tijd met barrage


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 16.00
Datum: 1 juni 2019
Tijd: 11:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A. J. de Vries
B. J. Slottje
C. K. Beekman
O. A. de Jong (omroep)
P. K. van Gelder (parcoursbouwer)
R. H. Vrij (ringmeester)
Prijzengeld
1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 35.-
5e prijs: € 25.-
6e prijs: € 20.-
7e prijs: € 15.-
8e prijs: € 15.-
9e prijs: € 15.-
10e prijs: € 10.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 966 Bianca Schoenmakers Cloe Z - P-M Waddinxveen HC
2 694 Lizzy de Gooijer Just a Moment van 'T Heerenhuy E-Star P-M Westbeemster
3 120 Noora Taimela Montego Z Mylord Carthago P-M Zevenhuizen
4 478 Barbora Kejvalova Curacao Du Borget - P-M Groningen
5 936 Koen Leemans Wiggo d'uppe - P-M
6 716 Quincy Karman STH's G-star - P-M Nieuw Vennep
7 256 Cheryl Sjouke J.Triovador El Salvador P-M Den
8 950 Anne Bakker Hige Five Der Senaat P-M Wapserveen
9 680 Marit Huige Happy de Vigo Vigo d’arsouilles P-M
10 735 Sabrina van Rijswijk Nobel Vd bisschop Gemini P-M
11 229 Naomi Muller Desiree landos P-M Barendrecht
12 700 Jeanny van den Hove Gameboy Cantos P-M Noordeinde
13 497 Lianne van de Kraats Fanatique - P-M Oegstgeest
14 43 Estrella Boksman Evadora Dostara Lupicor P-M Naaldwijk
15 71 Henk Frederiks Habab - P-M Wapserveen
16 208 Gina Gerrets Bella Juventus P-M Vlaardingen
17 519 Bianca Schoenmakers I-Star Big Star P-M Waddinxveen
18 219 Mitchel Sonneveld Horeca G Z Hooch P-M Sprundel
19 213 Stephanie Gog Fairytale Namelus r P-M Vlaardingen
20 697 Lizzy de Gooijer Dynamic Dynamo P-M Westbeemster
21 655 Emmelie Melssen Gambo Hr - P-M
22 343 Chiem Bosboom Ebell avant Cambell vdl P-M Schiedam
23 104 Cynthia Overbeeke Interadel BH Diamant de semilly P-M Capelle
24 559 Lianne Korevaar Ibesi Cooper Zambesi TN P-M Rotterdam
25 164 Anoek van der Pluijm J'adore Faya B Etoulon VDL P-M Waddinxveen
26 66 Anne Bakker Garozzo D Carosso Vdl P-M Wapserveen
27 135 Arjan van den Heijkant Isla la Palma Nabab de Reve P-M Biddinghuizen
28 122 Noora Taimela Adventure Indoctro P-M Zevenhuizen
29 681 Marit Huige Hyacinthe Indoctro P-M
30 736 Sabrina van Rijswijk Badrina Bamako P-M
31 225 Naomi Muller gunther baltic vdl P-M Barendrecht
32 607 Tim Boogerd Harley Carrera P-M
33 786 Jordy Duijndam Edelachtbare Douglas VDL P-M
34 791 Imke Kort Krakow van het Genelaar Nabab de Reve P-M
35 944 Henk Frederiks Inus B - P-M Wapserveen
36 696 Lizzy de Gooijer Black Star Big Star jr P-M Westbeemster
37 801 William Grollé Fausto BB Indorado P-M
38 847 Desiree van der Veek Gigolo - P-M Lisserbroek
39 954 Ariel Black F-Gaillard de la Reine - P-M
40 182 Bianca Schoenmakers Hu Jintao Numero Uno P-M Waddinxveen
41 935 Koen Leemans Harley vd Werf Diarado P-M
42 876 Mitchel Sonneveld Blom's Icarus - P-M Sprundel