6. Klasse B-CDE Pony's, Klassiek met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Ring 2
Rubriek 6
Klasse B-CDE Pony's, Klassiek met barrage
(Selectiewedstrijd Zuid-Holland Voorjaarstrofee)

De ponyrubrieken die gesplitst zijn in AB en CDE pony's verkennen gezamenlijk parcours 15 minuten voor aanvang van de AB pony's
De prijsuitreiking van deze rubrieken is aan het einde van de CDE-pony's.


Discipline: Springen
Categorie: C-Pony‘s D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 11.00
Datum: 31 mei 2019
Tijd: 08:35
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A. C. Rotteveel
B. C. van der Zwan
C. J. Slottje
O. A. de Jong (omroep)
P. A. Schoonhoven (parcoursbouwer)
R. H. Vrij (ringmeester)
Prijzengeld
1e prijs: € 12.50
2e prijs: € 10.-
3e prijs: € 7.50
4e prijs: € 5.-
5e prijs: € 5.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 367 Daniel Schepers Loek Bijsterhof’s Diamond Dancer C-B Rotterdam
2 768 Thor Kastrop Bertje - C-B
3 2 Douwe Avezaat Wouda's Moonlight .. C-B Tinte
4 447 Floor Neeleman Maykel Magic Roses Cocktail C-B Rotterdam
5 552 Roos van Oosten Nanouk isarco C-B Rotterdam
6 361 Daniel Schepers Little Sparkle Opan C-B Rotterdam
7 769 Mila Kastrop Bertje - C-B
8 6 Linn van Eck Ginger Nn C-B Heijen
9 352 Joy Dirkx Goldwind Empires Upperten Nvt D-B Grevenbicht
10 92 Esme Ekkelkamp never know's uno momento lomansheide Brent D-B Lemele
11 292 Achint Verstraeten Disaronno Orchid's Floris D-B Schiedam
12 113 Fenna Schenk Hoppenhof's Batman Hoppenhof's Vivaldi D-B Maassluis
13 437 Iris Van Berk Fanny Antario N D-B Rotterdam
14 115 Joely Dijkshoorn Eiberg's Romeo - D-B Vlaardingen
15 273 Kim van Geest Henja Nieuwmoed's Patrick D-B Maassluis
16 48 Naomi Jonker Larienshof's Spirit Rivaldo H D-B Pernis Rotterdam
17 909 Sora Nieuwenhout Eagle - D-B
18 650 Tansy Veldkamp Ciqueen-B Country D-B Lemele
19 812 Fabiën van der Voort Expensive Mike - D-B
20 924 Mare Vrolijk Prodise's Jamy De Mensinghe's Rinaldo D-B
21 354 Joy Dirkx Jolys Independance MH Nvt D-B Grevenbicht
22 93 Esme Ekkelkamp never know's boungiorno Bari Hoby des Marioniers D-B Lemele
23 203 Jesslyn Zwart Gucci Emilion E-B Den Haag
24 584 Puck Greve Macrider Cicero Tolando E-B ‘s-gravenzande