3. Klasse M Paarden, Direct op tijd met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Ring 1
Rubriek 3
Klasse M Paarden, Direct op tijd met barrage
(Selectiewedstrijd Zuid-Holland Voorjaarstrofee)
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 16.00
Datum: 31 mei 2019
Tijd: 13:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A. A. Dijkshoorn
B. A. Kuijer
C. C. Jacobs
O. J. de Vries (omroep)
P. M. Dykman (parcoursbouwer)
R. J. Walen (ringmeester)
Prijzengeld
1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 35.-
5e prijs: € 25.-
6e prijs: € 20.-
7e prijs: € 15.-
8e prijs: € 15.-
9e prijs: € 15.-
10e prijs: € 10.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 518 Bianca Schoenmakers I-Star Big Star P-M Waddinxveen
2 733 Sabrina van Rijswijk Opium vd Bisschop Hunter's Scendro P-M
3 950 Anne Bakker Hige Five Der Senaat P-M Wapserveen
4 134 Arjan van den Heijkant Heidelberg MylordCartago P-M Biddinghuizen
5 890 Lisanne Verdonk itchy warrant P-M
6 391 Siebe Kramer Jesper Cardento P-M Oud
7 225 Naomi Muller gunther baltic vdl P-M Barendrecht
8 337 Chiem Bosboom Go nuts I am special de Muze P-M Schiedam
9 665 Rony van der Molen E. Fiolita D. N. Nabab De Reve P-M HC
10 621 Stefanie Storhannus Halencia Metall P-M Rotterdam
11 71 Henk Frederiks Habab - P-M Wapserveen
12 120 Noora Taimela Montego Z Mylord Carthago P-M Zevenhuizen
13 611 Josephine Gremmen Strago's Dazzeling Warrant P-M Oosterhout
14 477 Barbora Kejvalova Curacao Du Borget - P-M Groningen
15 660 Pieter Rutten Obadja I'm special de muze P-M Rucphen
16 659 Dominique Greeve It star de Revel Big star Jr. P-M Rucphen
17 714 Quincy Karman STH's G-star - P-M Nieuw Vennep
18 967 Roosje Brouwer Gogo - P-M Waddinxveen HC
19 893 Hani Bisharat Faban van Beek Clintord P-M
20 879 Annelies Boer Nanna Nevada Z nn P-M
21 326 Patty de Groot Hot Shot Eldorado Vd Zeshoek P-M Hoek
22 926 Bianca Schoenmakers Holly Hunter Mermus R P-M Waddinxveen
23 734 Sabrina van Rijswijk Gucci Astrello P-M
24 823 Nikita Cheung Snow-Flake v/d Laarse Heide Z Stakkato P-M
25 498 Lisanne Mulder Homeland - P-M Waddinxveen
26 333 Sas Louter Cantinero Canturo P-M ‘s-gravenzande
27 784 Monique Jespers Celinde Indorado P-M
28 785 Jordy Duijndam Edelachtbare Douglas VDL P-M
29 66 Anne Bakker Garozzo D Carosso Vdl P-M Wapserveen
30 135 Arjan van den Heijkant Isla la Palma Nabab de Reve P-M Biddinghuizen
31 392 Siebe Kramer Justus BH Captain cooper P-M Oud
32 226 Naomi Muller Desiree landos P-M Barendrecht
33 343 Chiem Bosboom Ebell avant Cambell vdl P-M Schiedam
34 122 Noora Taimela Adventure Indoctro P-M Zevenhuizen
35 944 Henk Frederiks Inus B - P-M Wapserveen
36 666 Rony van der Molen D'Armitage Armitage P-M
37 622 Stefanie Storhannus Arina T Salvatore P-M Rotterdam
38 800 William Grollé Fausto BB Indorado P-M
39 807 Mian Engerström Golden Guess - P-M
40 896 mauro taeymans Vedet de Muze Cartani P-M
41 894 Hani Bisharat Lacobat Lentini P-M
42 875 Roosje Brouwer Magic Belle v/h Roosakker Elvis ter putte P-M Waddinxveen
43 901 Bas Knijff Lil Big Sis Zippit P-M
44 708 Anna van den Hadelkamp Gaia Spartacus P-M Montfoort
45 182 Bianca Schoenmakers Hu Jintao Numero Uno P-M Waddinxveen