2. Klasse L Paarden, Direct op tijd met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Ring 1
Rubriek 2
Klasse L Paarden, Direct op tijd met barrage
(Selectiewedstrijd Zuid-Holland Voorjaarstrofee)
 

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 16.00
Datum: 31 mei 2019
Tijd: 10:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A. A. Dijkshoorn
B. A. Kuijer
C. C. Jacobs
O. J. de Vries (omroep)
P. M. Dykman (parcoursbouwer)
R. J. Walen (ringmeester)
Prijzengeld
1e prijs: € 60.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 25.-
6e prijs: € 20.-
7e prijs: € 15.-
8e prijs: € 15.-
9e prijs: € 15.-
10e prijs: € 10.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 565 Patty de Groot Jadinia Flamenco de Semilly P-L Hoek Van Holland
2 955 Danny Willems Gida flora Zambesi P-L
3 821 Nikita Cheung Chellina van de Laarse Heide Z - P-L
4 877 Annelies Boer Nargi Nevada Namelus R P-L
5 888 Lisanne Verdonk zaron Z zandor Z P-L
6 295 Nicole Ubbink Ovigo Vigo d'arsouilles P-L Wagenberg
7 614 Lindsey Lebens Handsome Boy - P-L
8 191 Nick Brussee Ice King BH Canon P-L ‘s-gravenzande
9 720 Caitlin Snel Canny Blue Mr. Blue P-L Boskoop
10 851 Kitty de Koning Hangover Ticallux Verte P-L Berkel En Rodenrijs
11 949 Anne Bakker Halina - P-L Wapserveen
12 137 Jessica Dozeman Hirrieane Cardento P-L Biddinghuizen
13 575 Leonie van Eijk Fleur Toulon P-L Stolwijk
14 339 Chiem Bosboom Illusion I am special de Muze P-L Schiedam
15 495 Bowine van Vliet I'm Legend - P-L Delft
16 674 Britt De Hoog Emingo Aminko N P-L Bergschenhoek
17 104 Cynthia Overbeeke Interadel BH Diamant de semilly P-L Capelle
18 283 Kelsey Busch Gibini MH Z Gaillard de la Pomme P-L Limbricht
19 567 Patty de Groot Incredible Romance - P-L Hoek Van Holland
20 779 Danny Willems Jimmy Choo nn P-L
21 862 John van Zanten Ini Mini Cooper - P-L
22 878 Annelies Boer Nr one vd bernsehoeve Numero uno P-L
23 889 Lisanne Verdonk Jimmy Choo Classic tornesch P-L
24 893 Hani Bisharat Faban van Beek Clintord P-L HC
25 753 Jill van den Helder Denzel van het Vrankenhof Z Davinci v Erpekom P-L Waddinxveen
26 748 Annet Janssen Hype Inshallah de Muze P-L Prinsenbeek
27 453 Lisa Hoogeveen Highlight Sunlight van de Zuuthoeve P-L Zoetermeer
28 658 Dominique Greeve Jetplane Whitesnake P-L Rucphen
29 558 Lianne Korevaar Ibesi Cooper Zambesi TN P-L Rotterdam HC
30 713 Quincy Karman STH's G-star - P-L Nieuw Vennep
31 613 Lindsey Lebens Ilan van 't Prinsenveld carabas v/d wateringhoeve P-L
32 192 Nick Brussee Just Special BH Kannan P-L ‘s-gravenzande
33 721 Caitlin Snel Hollywood Cardento P-L Boskoop
34 223 Naomi Muller Hurillo Chello 3 vdl P-L Barendrecht
35 514 Ingrid Broers E-Quicksilber Z Emerald Van't Ruytershof P-L Oud-alblas
36 252 Maaike Vaderloos Edison M Lord Z P-L Rijswijk
37 499 Denise Lesage April BB Z Ami Z P-L Capelle Aan Den Ijssel
38 319 Sophie van Tol Galowina Querly Elvis P-L Waddinxveen
39 833 Sanne Lansbergen HERE I AM! Sam R P-L
40 581 Femke Struik Galant Warkant Van 't Gestelhof P-L Oosterhout
41 136 Jessica Dozeman Just Blue Plot Blue P-L Biddinghuizen
42 846 willemijn heemskerk Iris-o Dakar VDL P-L
43 859 Jef Bax Julder SW Zavall P-L
44 777 Patty de Groot Impact - P-L Hoek
45 780 Danny Willems Jagger Indoctro P-L
46 863 John van Zanten Just a Lady - P-L
47 389 Siebe Kramer J’adore Chaman P-L Oud
48 282 Kelsey Busch Calista Caramel MH Onb. P-L Limbricht
49 815 Stefanie Storhannus Halencia NN P-L Rotterdam
50 822 Nikita Cheung Kwitoulon van de Laarse Heide - P-L
51 905 Natasha Herjawan Happy Rose - P-L
52 528 Jordi van Oosterhout Cizara D'Or Z - P-L Rotterdam
53 809 ivan van der voort Alieone - P-L
54 732 Sabrina van Rijswijk Justified - P-L