D08 - CDIJ - J Team - Junior Team Competition


<< Back to competition

J Team - Junior Team Competition

Dressuurstal van Baalen Prix

CDI Zeeland Outdoor 2019

CDIJ
Friday, April 12, 2019   Competition: D08   Arena 1

 


Discipline: Dressuur
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 12 April 2019
Tijd: 13:30
Jury‘s
H Mr. Eduard de Wolff van Westerrode (NED)
C Mr. Freddy Leyman (BEL)
B Mr. Clive Halsall (GBR)
Prijzengeld
1e prijs: € 130.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 85.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming
13:30 1 338 Pem VERBEEK FERNANDO TORRES FLORENCIO 2 NED
13:38 2 316 Polina KOLESNIKOVA LIBERAL BAGOR RUS
13:46 3 334 Chiel VAN BEDAF FLORIS AMPERE NED
13:54 4 310 Jessica MCCONKEY LADY GAGA QUATERBACK GBR
14:02 5 335 Dana VAN DER MEER CAITTIN OLIVI NED
14:10 6 332 Micky SCHELSTRAETE GRAND-CHARMEUR APACHE NED
14:18 7 321 Shanna BAARS FARZANA G AMPERE NED
14:26 8 339 Romy VERWEIJ ALIBI FERRO NED
14:34 9 326 Bente HEDEMAN JOOSTEN HIPPY EVITIA BRILJANT NED
14:42 10 336 Sanne VAN DER POLS CUVANCK PP DOWNTOWN NED
Pauze (20 minuten)
15:10 11 302 Amber VAN DEN STEEN FAME AMPERE BEL
15:18 12 317 Kristina LEONOVA REAL LIFE 3 BLUE HORS ROMANOV RUS
15:26 13 312 Elisabeth VON WULFFEN BABYLON 26 BELISSIMO GER
15:34 14 324 Britney DE JONG FLEETWOOD RR ZIZI TOP NED
15:42 15 301 Katelijne MAES IBOU VAN DE KAPELHOEF LORD LOXLEY 432171099 BEL
15:50 16 314 Julia HAMMER VIMOGAARDENS RICCA DONNA DE NOIR 3 NOR
15:58 17 307 Laura Jarlkvist RASMUSSEN AATOFTENS DORNIER DE NOIR 3 DEN
16:06 18 330 Marten LUITEN FYNONA AMPERE NED
16:14 19 331 Sharina MANDEMAKERS GUNS N'ROSES VOICE NED
16:22 20 328 Mindy HOEKSTRA HEAVENS VOICE VOICE NED
Pauze (30 minuten)
17:00 21 320 Emelie SVANSTROM TOSCHAM SD TOPAASCH 1090 SWE
17:08 22 306 Anders Uve Sjobeck HOECK BLUE HORS ZWOBBER BLUE HORS ZACK DEN
17:16 23 304 Karoline Sofie VESTERGAARD JUNIOR HIT SANDRO HIT BEL
17:24 24 323 Brandy BOS VITELLIUS FORET PETER PAN NED
17:32 25 337 Sanne VAN DER POLS EXCELLENTIE DON SCHUFRO NED
17:40 26 322 Annemijn BOOGAARD FULLSPEED TC ZIESTO NED
17:48 27 313 Elisabeth VON WULFFEN DANCING WORLD DANCIER GER
17:56 28 327 Sascha HEIJMANS FLYING DUTCHMAN ACB UNITED NED
18:04 29 311 Charlotte MCDOWALL ALIVIA OLIVI GBR
18:12 30 329 Nikita KOK SANDMAN RAGAZZO NED
Pauze (20 minuten)
18:40 31 308 Megan May ASSOULINE BOTERO BIASINI GBR
18:48 32 315 Margarita ANASHKINA DEUTSCH GRAF DRESSAGE ROYAL RUS
18:56 33 305 Amalie Skov CHRISTENSEN SANDBAEK'S WONDER HITT SANDRO HIT DEN
19:04 34 318 Maya SHEMAKOVA WIOLITA SAN REMO RUS
19:12 35 303 Liesl VAN EVELGHEM FAUSTLAND FAUSTINUS BEL
19:20 36 333 Chiel VAN BEDAF FERNANDO NED
19:28 37 309 Charlie GRIEVE FEDOR VAN HET BOOIENHOF GBR
19:36 38 325 Thessa GILBERS GOMINKA EST LORD LOXLEY I NED
19:44 39 319 Elise LINDEBLAD DON SILVIO DON PRIMERO SWE