D06 - CDI3*BT - GP - Grand Prix


<< Back to competition

GP - Grand Prix

Aachen Dressage Days by Dressurstall Dahmen Prix

CDI Zeeland Outdoor 2019

CDI3*
Thursday, April 11, 2019   Competition: D06   Arena 1

 


Discipline: Dressuur
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 11 April 2019
Tijd: 10:00
Jury‘s
E Mr. Henning Lehrmann (GER)
H Mr. Eduard de Wolff van Westerrode (NED)
C Mr. Clive Halsall (GBR)
M Ms. Maria Schwennesen (AUS)
B Ms. Susanne Baarup (DEN)
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 175.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 125.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming
10:00 1 718 Juliane BURFEIND DEVANTO DE CHIRICO GER
10:09 2 715 Emma HINDLE ROMY DEL SOL ROMANOV BLUE HORSE GBR
10:18 3 734 Agatha VAN DER LEI VRBGROUP'S CARON FLORENCIO 2 NED
10:27 4 704 Christiane SCHAURTE VANQUEUR NEGRO BIH
10:36 5 706 Anna KASPRZAK ROCK STAR 13 ROCKWELL DEN
10:45 6 736 Maxime VAN DER VLIST BAILEY NEGRO NED
10:54 7 727 Juliette RAMEL WALL STREET JV WIE WELTMEYER SWE
11:03 8 730 Danielle HEIJKOOP BADARI GRIBALDI NED
11:12 9 708 Jordi DOMINGO COLL DOLMAN LORD LEATHERDALE ESP
Pauze (20 minuten)
11:41 10 705 Gabriele H.-KIEFER WATSON 167 OBELISK CYP
11:50 11 701 Mary HANNA CALANTA JOHNSON TN AUS
11:59 12 724 Ryunosuke KURODA BELLATRE D.E.S. SERANO GOLD JPN
12:08 13 737 Thamar ZWEISTRA HEXAGON'S DOUBLE DUTCH JOHNSON TN NED
12:17 14 710 Mikaela FABRICIUS-BJERRE BELLISSIMO L SAMBA HIT II FIN
12:26 15 731 Christa LARMOYEUR SUPERHORSE ASTON MARTIN NL UPHILL NED
12:35 16 723 Valentina TRUPPA SAUVIGNON SCOLARI ITA
12:44 17 716 Willow KEMP DRAGON HEART GBR
12:53 18 721 Kate DWYER SNOWDON FABERGE FOXCOURT FABELHAFT IRL
Pauze (38 minuten)
13:40 19 714 Sara GALLOP BANDREO SANDREO GBR
13:49 20 712 Niina NILOSAARI KOM RAGDOLL PLAYBOY 107 FIN
13:58 21 709 Jordi DOMINGO COLL SONATA DSH SCOLARI ESP
14:07 22 717 Vicky THOMPSON WINFIELD MANGO JACARO RONDEÂ¥O IX GBR
14:16 23 711 Mikaela FABRICIUS-BJERRE SKOVLUNDS GAMIN G GAGARIN FIN
14:25 24 733 Marlies VAN BAALEN BEN JOHNSON JOHNSON NED
14:34 25 732 Lynne MAAS EASTPOINT WESTPOINT NED
14:43 26 720 Sonke ROTHENBERGER SANTIANO R SAN AMOUR I GER
14:52 27 729 Stephanie DE FREL CALRIETA H WESTPOINT NED
Pauze (20 minuten)
15:21 28 722 Valentina TRUPPA RANIERI ROMANOV ITA
15:30 29 735 Patrick VAN DER MEER CHINOOK VIVALDI NED
15:39 30 719 Jana KUN LARRY LABOND LORD LOXLEY GER
15:48 31 728 Malin WAHLKAMP-NILSSON EDDIENI JOHNSON SWE
15:57 32 707 Mai TOFTE OLESEN RUSTIQUE HESLEGRD'S RUBIN DEN
16:06 33 702 Warwick MCLEAN SIR HEINRICH M SIR DONNERHALL AUS
16:15 34 725 Ryunosuke KURODA ROSTROPOWITSCH NRW ROCKWELL JPN
16:24 35 703 Laurence ROOS FIL ROUGE STEDINGER BEL