Klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse B Rijstijlparcours met barrage - art 280 lid 5a - Prijzen: Geldprijzen


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 5 mei 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A Kuijer
M Augustijn
P Burm
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 101 Maxi de Weert Easy Dakar P-B Ossendrecht HC
2 Maaike Theunis Granella Di Nocciola Glasgow van 't Merelsnest Moerstraten HC
3 79 Thieu Huijbregts Pop Corn Presley Boy Rijsbergen
4 18 Rowena de Weert Specter Spartacus Heerle
5 22 Annet Janssen Izinia Etoulon P-B Prinsenbeek
6 Marloes de Jong Jackster Kannan Achtmaal
7 Jessie Terloo Jerry W V Saron Hoeven
8 13 Sylvia Pertijs Harbour DK Z Hooch Etten-leur
9
10 17 Imanda van der Kroon Dimorfs Wanadoo OO seven Heerle
11 80 Liv Huijbregts Ego DK Z Erco van het Roosakker Rijsbergen
12 21 Eva Luijkx-Koedoot Ebanta Cardenta Schijf
13 Laurentia de Lange Amore di Gracio Emilion Van ‘t Schaaphof Prinsenbeek
14 32 Lieke Struik american dream Renkum Valentino Oosterhout
15 Rebecca Hellemons Kwik tweet For Pleasure Oudenbosxh HC
16 26 Nikky Kuipers Elita Indorado Roosendaal
17 Maaike Theunis TTO Efimia Unaniem Moerstraten HC
18 24 Demy Osseweijer diablo diacasall Steenbergen
19 78 Thieu Huijbregts Paris Vigo d'arsouilles Rijsbergen
20 Maxi de Weert King of Ivy NN P-B Ossendrecht HC
21 Priscilla van der Westen Kartouch Bamako de Muze Etten-Leur
22 30 Ortwin Kommers Jolly D'Oase nn Lepelstraat HC
23 Merel Schaminee Amati No Limit Roosendaal
24 74 Pieter Vreman Ferron Gigolo Van De Padenborre Oud Gastel
25 75 Chantal Van Spaendonck Sunshine Sir Landadel Oud Gastel
26 61 Kim Elsten Grace Luckyboy Sprundel
27 Annemijn Maat Gagneur QUALITY TIME Fijnaart
28 82 Nicole Ubbink Ovigo Vigo d'arsouilles Wagenberg
29 87 Arian de Nijs Surprise Burggraaf Wouw
30 95 Ilse van Dongen Dancing Queen Diarado Etten-leur
31 53 Jany Karremans Irocca Zirocco Blue Oud
32 45 Marloes de Jong Florisanto Hamlet Achtmaal HC
33 64 Caron Kommers Durore Winningmood Lepelstraat HC
34 92 Anne Groot Koerkamp Biaggi Emilion Wouw
35 103 Tim Koch Jodelahity Zambesi P-B Bergen Op Zoom HC
36 102 Annet Janssen Hype Inshallah de Muze P-B Prinsenbeek
37 100 Maxi de Weert Puyon van de marehoeve NN P-B Ossendrecht HC
38 Maaike Theunis Jarcona Mylord Carthago Moerstraten HC
39 Maxi de Weert Puyon van de marehoeve NN P-B Ossendrecht HC
40 105 Jany Karremans View DK Z Vagrant Z P-B Oud Gastel
41 92 Anne Groot Koerkamp Biaggi Emilion P-B Wouw HC