B5 - Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek B5       Klasse L       Aanvang: 9.00 uur

2-fasen

Rubriek aangeboden door:  Elektro Saasen


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 28 april 2019
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
m de Kleijne
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Larissa Bijl I'm gonna be gentle Donder Deurne
2 Yves Winkelmolen Cabinet noir Mylord carthago Son en breugel
3 Mandy Jansen Icarla Breitling Breugel
4 Jeroen Bruens Jack Daniels Corland Eindhoven
5 652 Anne-martine van Liere Georgia VLS Corrado Weert
6 Elisa Brouwers impress Zirocco Blue Mierlo
7 639 Janneke Dekkers Nescuro Escuro Heeswijk
8 Sophie Schoonwater Catonica Inshallah de muze Neeritter
9 Selma van Werkhoven Carli ferme blanche z Caridor Z Neerglabbeek
10 Rosanne Janssen Hanella V Vigo D'Arsouilles Lierop
11 Janine Maassen Hevade - Helden
12 Lotte Jeurissen Go-Go Z Guidam Maria Hoop
13 666 ALice Lazzarini Eclair de Buthune Con Air Heeswijk
14 Noortje Gevers Jasmijn Indoctro Sint-Oedenrode
15 Anke van Oerle Cartouche Z Commander Panningen
16 Melderslo
17 Iago Fratti Add of picobello Action breaker Mierlo
18 Manon van Rixtel Jamaica Tangelo van de Zuuthoeve Oploo
19 Jort Op het Veld Zaricolle Z Zandor Z Meijel
20 Indy van den Crommenacker Gucci Canturano Helmond
21 Tessa Smits Gigi Double Trouble Liessel
22 15 Andre van den Heuvel Easter-joy Zacharov mierlo
23 Elke Slaats Aron Arizona Asten
24 Sharon Coppelmans It’s So You Zirocco Blue VDL Deurne
25 Rick Verheijen Chocotoff Tygo Lottum
26 Lucas Coimbra Nobility des Oregons President Mierlo
27 Mila van den Broek Camilly Z Crown Z Valkenswaard
28 Marieke Buis Eden Pierrot Helmond
29 Amber Martens Heartbeat n Canabis Z Leende
30 Ivo Berden Gossip Girl Tangelo van de Zuuthoeve Baarlo
31 Vera Klaassen Hummer c Numero uno Stevensbeek
32 Emma Van der Linde Ceasar Vainqueur Helmond
33 Mandy Vercoulen Nashville EHT Quality Time Koningslust
34 Fabienne Wijdeven Earlady vd Bameer Royal Bravour Berghem
35 Anniek Vervoort Dollar Girl Tangelo van de Zuuthoeve Kessel
36 Teun Bout Dulks Emiel Aerobic Meijel
37 Rosalie Beekmans Sp Eldorado Nn Nuenen
38 Ilvy Schippers Harmantica H Quality time Berlicum
39 Britt Schippers Impossible S Quality Time Berlicum
40 641 Emma Bocken Happy hour Spartacus Weert
41 Naomie van den Bogaard Herera Nabab De Rave Sint-Michielsgestel
42 Whitney Stinges Illenore Indoctro Reuver
43 Loewie Joppen Casanova Kurby Maasbree
44 Rob Heyligers Balladoer Baloubet de Rouet Z Asten
45 Ozgur Ozkan Irsina Van De Renger Quidam Helmond
46 Thijs Derks Immer Fortuna Berlin Uden
47 Johan Klein Zieverink Jaloubet Baloubet du rouet Lierop
48 Maaike Schoormans Jack Sparrow nn Hapert
49 Larissa Bijl Just be gentle Tyson Deurne
50 Yves Winkelmolen Caretinograaf Caretinogold Son en breugel
51 Mandy Jansen Levesta SZ JK horsetruck Leasure Breugel
52 Jeroen Bruens Jianni Glocks London Eindhoven
53 Anne-martine van Liere Jack Pot VLS Carambole Weert
54 640 Janneke Dekkers Exclusive Z Echo vh Spielveld Heeswijk
55 Sophie Schoonwater Hoville Inshallah de muze Neeritter
56 Selma van Werkhoven Lovely lady nn Neerglabbeek
57 Serena Van Werkhoven Lovely Lady Elvis ter Putte Neerglabbeek
58 Rosanne Janssen IELEANDER V NUMERO UNO Lierop
59 Janine Maassen Jelena Harley VDL Helden
60 678 Sacha de Wit Kalora Z Kannan Ossendrecht
61 Lotte Jeurissen Viento Special D Maria Hoop
62 ALice Lazzarini Olano van 't Verahof Denzel van 't Meulenhof Heeswijk Dinther
63 Noortje Gevers Holly Ultimo Sint-Oedenrode
64 Melderslo
65 Iago Fratti Jasper Falaise de muze Mierlo
66 Rebecca Kaarem Esteban Marome Nw Eindhoven
67 Anneke Overmeer Eagle Vittorio Mierlo
68 Pleun Versteijnen Bravo xx poppel
69 Ivo Berden Hawaï blue Zirocco blue Baarlo
70 Max Toebosch Havanna Zirocco Blue VDL Dilsen-Stokkem
71 Sahre van Ooijen Symphonie de Rouhet Damiro Vlijmen
72 rachelle hanemaaijer Verenice Verdi Someren
73 Maikel van der Vleuten Ike nn Someren
74
75 Miranda Kerkhof- Ulehake Eugenique Van Gogh Schijndel
76 Bojenna van Gils Newton Z Nabab de Reve Roermond
77 Larissa Laenen Goya S Onbekend Breugel
78 Dana Gosen Oxana AEG Indoctro Geldrop
79 Anniek Vervoort Histique Bustique Kessel
80 Chimene Van Ampting Jura Chartino z Kilder
81 Joy Epke Sprankel Z Spartacus Lieshout
82 Bart van de Kerkhof Ids Vittorio Vittorio Aarle Rixtel
83 Stef van Tilburg Ottella de Fer diamant de Semilly Schaijk
84 Romy Schippers Estinov Ustinov Berlicum
85 Ilvy Schippers Mr Jingles Hors La Loi Berlicum
86 681 Loewie Joppen Candy holiday Cardento Maasbree
87 680 Lucienne Couperus Herena Applaus
88 Rob Heyligers Joie De Vivre Nabab de Reve Asten
89 Ozgur Ozkan Pilot Girl Pilot Blue Helmond
90 Thijs Derks Jonoire Tunder van de zuuthoeve Uden
91 Johan Klein Zieverink Jasall Keizersberg Casall Lierop