Grote Prijs van Mierlo


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Gemeente Geldrop-Mierlo Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek N4 - Tabel A met Barrage 1.40m - KNHS Regl. 238.2.b

Zaterdag 27 april 2019                   Aanvang: 13:00                          Hoofdterrein


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 90.00
Datum: 27 april 2019
Tijd: 13:00
Prijzengeld
1e prijs: € 2000.-
2e prijs: € 1500.-
3e prijs: € 1000.-
4e prijs: € 750.-
5e prijs: € 500.-
6e prijs: € 300.-
7e prijs: € 200.-
8e prijs: € 100.-
9e prijs: € 60.-
10e prijs: € 60.-
11e prijs: € 60.-
12e prijs: € 60.-
13e prijs: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 616 Wilton Porter Cula Lou V Chacco Blue Weerselo
2 589 Alexander Vincentius Glasgow O Lord Z Heesch
3 592 Monique van den Broek Corsari van de Helle Comme il Faut Sevenum
4 607 Leopold van Asten VDL Groep Chaccola Chacco-Blue Hoogeloon
5 563 Thom van Dijck Don Diablo Vaillant Sint oedenrode
6 518 Sanne Thijssen Carado 3 Cornado NRW Sevenum
7 578 Renee de Weert Grand Blanc Tangelo van de Zuuthoeve Sevenum
8 569 Pieter Keunen Eigenwijs V Verdi Kessel
9 602 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
10 660 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eton Clinton Sint Oedenrode
11 582 Malin Parmler JK Horsetrucks Hopefull Mr. Blue Mierlo
12 529 Frank Schuttert Latina van het Avenhof Diarado Oudsbergen
13 535 Ciaran Dreeling Black Out Cara Touche Heeze
14 574 Delphine Klopper W-Gladdys vd Lindehoeve Z Weldon I Badhoevedorp
15 588 Claudia Verburgt Abbervail Lightning Ard VDL Douglas Hoogeloon
16 615 Michel Hendrix Entertainer Warrant Kessel
17 609 Anouk de Ruijter Je suis d’et Castanoo Cardento Kessel
18 508 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin Lierop
19 506 Maikel van der Vleuten Canisha Cancara Someren
20 515 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Gladstone Grison van den Bisschop Asten
21 511 Amber Fijen Centogran Cento Eersel
22 596 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek Meterik
23 626 Doron Kuipers Ediamo Andiamo Mijnsheerenland
24 572 Marielle Friesen Carte Blanche Cartogran Ommel
25 557 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z Wellerlooi
26 566 Sabrina van Rijswijk Lely vd Bisschop Elvis ter Putte Pijnacker
27 517 Kevin Jochems Enjoy Viceroy Achtmaal
28 568 Tim van de Oetelaar Fiola Bustique Kessel
29 567 Kristian Houwen Drop Shot VM Kannan Wanssum
30 583 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca VDL Asten
31 603 Lars Kersten Dora de Ness Nabab de Reve Egchel
32 548 Josta van Straaten Dior Flipper d'elle Den Ham
33 591 Jeroen Dubbeldam Roelofsen Horse Trucks Gioia v Nagano Weerselo
34 541 Christina Nielsen Griffin 16 Cavalier Royal America
35 634 Rodrigo Almeida Roscoe Diarado Maasbree
36 601 Willem Greve GoGo Zirocco Blue Markelo
37 581 Stella Rohlcke Delina Verdi Someren
38 610 Aniek Poels Evivera Contendro Swolgen
39 597 Aniek Diks Greenday Eldorado van de Zeshoek Vorstenbosch
40 598 Siebe Kramer Evermeta Mr. Blue Oud Beijerland
41 544 Loewie Joppen International Popcorn Bustique Maasbree
42 599 Jur Vrieling Fiumicino vd Kalevallei Plot Blue Holwierde
43 559 Jarno van Erp Bon Giorno Go Tygo Oss
44 545 Nando de Miranda Zandora Z Zandor Z Heythuysen
45 549 Marcel Groen Chico Z Clinton Mierlo
46 554 Rogier Linssen Cynthia Calvados Z Kessel
47 547 Lisa Bongers Donbalian Carthino Z Wijchen
48 523 Joy Lammers First boy Hamlet Hamont
49 551 Veronique Morsink Zakina Z Zandor Z De Lutte
50 587 Yannick Hendrikx Goodtime Ultimo Heythuysen
51 542 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo Koningslust