3e onderdeel NK Junioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

PMC Projects Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek J3 - Tabel A over 2 verschillende manches 1.40m (tijd 1e manche bepalend voor rubriek uitslag)

KNHS Regl. 273.3.c

Zaterdag 27 april 2019                   Aanvang: 09:15                          Hoofdterrein


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 27 april 2019
Tijd: 09:15
Prijzengeld
1e prijs: € 500.-
2e prijs: € 400.-
3e prijs: € 300.-
4e prijs: € 200.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 75.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 75.-
9e prijs: € 75.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 230 Mans Thijssen Punjab Perigieux Sevenum
2 227 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z Liessel
3 208 Ilse Tolboom Figo Zapatero VDL Bunschoten
4 224 Niels Bulthuis Gicero Cicero Echt
5 240 Fien van de Goor Hanfielou Spartacus Sevenum
6 201 Sam van der Venne Contador Z Chippendale Z Ossendrecht
7 239 Elize van de Mheen Dakota B Calvaro Hoevelaken
8 205 Jip Spruijt Fyolieta SH Carambole Epe
9 236 Maartje Verbakel Franklin 6 For Edition Lieshout
10 218 Senna Everse Everto Harley VDL Waddinxveen
11 206 Jeffrey Schmitz Wetric Van Beek Great Pleasure Schimmert
12 204 Beau Schuttelaar Illinois Z Iowa Tegelen
13 231 Mans Thijssen Charlie Casall Sevenum
14 226 Iris Michels Eggcelent Cardento Liessel
15 209 Ilse Tolboom Gartbreaker Heartbreaker Bunschoten
16 219 Babs Kerkhoffs Evita van Spieringen Eros Platiere Kelpen- Oler
17 235 Nina van Enckevort Darc du Rona Z Diarado Sint -oedenrode
18 225 Niels Bulthuis Genereux Fortuna Wizzerd Echt
19 233 Vincent Dings Daylight HDH Ustinov Heeze
20 217 Mel Thijssen Go go jumbo Mylord Carthago Sevenum
21 211 Meike Zwartjens Twister de la Pomme Darco Raalte
22 234 Gerrit Veenstra Loridon van T & L Horion de Libersart Drachtstercompagnie
23 220 Marie Sandell Naughty Concert Anthy sur Leman
24 237 Elike Morsink Dakina II Indoctro De Lutte
25 202 Philippe Houtackers Concano Come on Weert
26 223 Elize van de Mheen Ferdinand Verdi Hoevelaken
27 213 Chiem Bosboom Eylin Sir Corland Schiedam
28 238 Ellenore Kluin Haley D Warrant Schijndel
29 222 Jens van der Meer Eclips Cardento Tilburg
30 212 Laura Hoefsloot Equity Numero Uno Amersfoort
31 214 Madee Schuttenbeld George ZG Clinton Almelo
32 210 Sanne ter Haar Wubbo Jumbo Jet Hierden
33 232 Vincent Dings Gibeon HDH Indoctro Heeze
34 207 Zoe Schipper Halla vd Wellington Contact vd Heffinck Tilburg
35 228 Nikita Cheung Bellisimo v/d Laarse Heide Z Berlin Zundert
36 229 Nikita Cheung Bella-Donna v/d Laarse Heide Z Bustique Zundert
37 216 Mel Thijssen Galisha Numero Uno Sevenum
38 221 Enrico van Manen C'est La Donna-y Montreal Stroe